Įkraunama...
Įkraunama...

Skautai

Gal kas gali suteikti informacijos apie skautų veiklą Vilniuje?Sūnui 8 metai,norėtų lankyti,bet nežinom kur.
Atsakyti
Jėga, skautai. mano sūnus pas juos jau nuo 5 klasės - jėga vyrukas užaugo.
Atsakyti
Mano vaikai lanko skautų užsiėmimus Šeškinės vid. mokykloje. Jei reikia galėsiu duoti vadovės telefoną
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rucike: 27 rugsėjo 2005 - 07:16
Būtų labai gerai gauti tos vadovės telefoną.Mums čia visai netoli būtų,nes Fabuose gyvenam.O kokiu laiku vyksta tie užsiėmimai ir ką jie ten veikia?Ar vaikams įdomu?
Atsakyti
Gal žinote, ar yra skautų būreliai Mažeikiuose? Ačiū.
Atsakyti
O gal kas zinot apie skautus Kaune????
Atsakyti
www.skautas.lt informacijos siek tiek yra smile.gif
Atsakyti
Mažeikiuose yra Žemaitijos skautų organizacija. Galite kreiptis.
Jei reiks kontaktų - per a.ž.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurėja: 08 sausio 2007 - 12:02
norėjau paklausti: ar jūsų vaikai yra skautai? ar jiems patinka? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 10 kovo 2007 - 17:51
Mano abu vaikai skautai ir tikrai labai tuo patenkinti.
As ir pati buvau apie 4 metus aktyvi skaute.
As manau,kad tai viena is geresniu organizaciju.Nes cia vaikai turi labai artima salyti su gamta ir mokosi tokiu dalyku kuriu kai kurie zmones per visa gyvenima neismoksta ir net nepagalvoja jog reikia.Pvz.Morzes abecele,ivairus mazgu risimai,isgyvenimas lauke ekstremaliom salygom,o kur dar visokiausi zygiai,dainos vakare prie lauzo.Ir kas man patinka kad visur sava diciplina.Maniskai zymiai atsakingesni,smalsesni pasidare.
Atsakyti
maniškė tai visai neseniai pradėjo lankyti...bet jau kokia patenkinta...kiekvieną kartą vis nekantrauja, kada tas žygis bus...o dar kai su nakvyne būna tai iš viso... 4u.gif
Atsakyti
Skautai jėga smile.gif
Visa informacija www.skautai.lt arba www.scout.lt
Vaikams tai nuostabi gyvenimo mokykla. Būtinai skatinsiu sūnų skautauti smile.gif
(Mes su vyru skautai jau daugiau nei 10 metų). Skautavime save gali realizuoti bet kokio amžiaus žmogus smile.gif
Atsakyti