Įkraunama...
Įkraunama...

Rasos gimnazija

1-oji tema



Tęsiam. 4u.gif

Dėl sarašų,kai aš buvau pirmokė,tai jų internete nebuvo smile.gif
Išvis,tie sąrašai pasirodė 2 dienos iki Rugsėjo 1 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(chuligankaa @ 2009 07 26, 13:22)
1-oji tema
Tęsiam.  4u.gif

Dėl sarašų,kai aš buvau pirmokė,tai jų internete nebuvo smile.gif
Išvis,tie sąrašai pasirodė 2 dienos iki Rugsėjo 1  biggrin.gif

Pfeee,begede ,aplenkiai mane lotuliukas.gif
O kai as buvau pirmoke,tai sarasai buvo 2d pries rugsejo 1d.Taip pat jie nebuvo skelbiami internete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charizsma: 26 liepos 2009 - 12:25
Tikiuosi jie jau pakeitė savo tradicijas ;DD Nesąžininga laukti iki pačio rugpjūčio galo ;]]
Atsakyti
QUOTE(Jovita00000 @ 2009 07 26, 21:41)
Tikiuosi jie jau pakeitė savo tradicijas ;DD Nesąžininga laukti iki pačio rugpjūčio galo ;]]

Na ne,tikrai nepakeite biggrin.gif na cia stebuklas butu,jei viduri menesio butu sarasai iskabinti.Tiesiog kaip supratau,tik tada visi mokytojai grizta,ir pradeda vel dirbti darbus.
Atsakyti
Dėl klasės, į kurią patekot ir auklėtojo, tai dabar galvoju galvoju, kada aš sužinojau. g.gif Jei gerai prisimenu, tai žinojau pora savaičių - savaitė prieš rugsėjį. Nors sąrašai nepakabinti, bet pasiklauskit tos darbuotojos, kur dirba kompiuterinėj, ji dirba su pirmokų priėmimu, man atrodo. Dabar, aišku, dar per anksti, bet kai liks kokia savaitė, jau tikrai gali būt.
Atsakyti
labas smile.gif
gal zinot, ar universitetines klases yra visos vienodos, ar tarkim, i a klase patenka kurie daugiausiai balu surinko, i b kur maziau ir t t? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Balenciaga @ 2009 07 27, 15:14)
labas  smile.gif
gal zinot, ar universitetines klases yra visos vienodos, ar tarkim, i a klase patenka kurie daugiausiai balu surinko, i b kur maziau ir t t? 4u.gif



Kiek aš žinai,tai kad maišo. smile.gif Bet nesu tikra,nes aš paprastoje. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chuligankaa @ 2009 07 27, 14:28)
Kiek aš žinai,tai kad maišo.  smile.gif  Bet nesu tikra,nes aš paprastoje.  biggrin.gif  4u.gif

Neklysti, maišo mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu smile.gif
Atsakyti
Gal zinot ar rasoj skirsto pagal 2 uzsienio kalba?
O gal pagal vidurki?
4u.gif
Atsakyti
Tiek į paprastas klases, tiek į universitetines suskirsto ne pagal vidurkius. Tiesiog maišo. Aišku žiūrima ir antrąją užsienio kalbą, tam kad nereiktų pamokos metu jungtis su kita klase.
Atsakyti
Na ka, prasideda uniformu primatavimai kita savaite mirksiukas.gif Antradieni matuosimes blink.gif Ar kas nors siuvates? Kazkaip neramu, kaip ten atrodys blush2.gif
Tiesa, kokius ten popierius reikia dar iki rugsejo sutvarkyti ir pristatyti g.gif Atrodo, sutarti, dar lyg byla is senos m-klos, sveikatos lapa g.gif Gal pamenat iki kurios dieneles...Sveikata jau pasitikrinta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raile: 02 rugpjūčio 2009 - 08:18