Įkraunama...
Įkraunama...

Labai daug geria skysčių

Mano mergina ir kazkada daug gere, bet neduodavau jei gerti 1 val iki maitinimosi, valgydavo normaliai, bet ir gerti nedarydavau saldziai. Budavo arbata 2 litrai ir 1 saukstas be kaupo cukraus. o siuo metu tokios problemos kaip ir neturim, geria nemazai bet apetitas tai labai geras bigsmile.gif
Atsakyti
Pati tokios problemos neturiu, bet is patirties zinau, jeigu pries arba per pietus duodu gerti, tai maziau suvalgo. Bet drauges vaikutis labai daug geria, tai gydytoja liepe krauja cukrui istirti
Atsakyti
QUOTE(gaika78 @ 2009 01 06, 21:48)
Maniškis visai negerdavo NIEKO,išskyrus mišinukus.Dabar irgi labai daug ėmė gerti,nes :labai smagu gerti iš puoduko su snapeliu,iš paprasto puoduko arba iš buteliuko su spec.kamšteliu,pvz.nuo KUBUŠ sulčių.Jei sultys ar kitas gėrimas ''ant
akių''padėtas,tai vis nori,nori ir nori,matyt labai didelis jaučiasi,gerdamas pats.Gal IRINA tavajai dantukai dygsta?Tada valgyt nelabai norisi...Ir naktį dėl to gali verkti. O gal irgi kaip maniškis suagusi nori būti,savarankiška?Kada kraujo tyrimus darėt?Jei labai neramina,nueikit,pažiūrės,ar nėra mažakraujystės,cukraligės ir kt.Mes irgi darėmės,bet nieko baisaus nerado.



sveia,tirimus darem,buvo viskas gerai,bet valgo ji iki siol prastai,gali visa nevalgyt nieko isskirus salduminus.....daktarai man sako kad nedociau,bet jai nedodu ji pradeda isterikot ir nesiliauja tol kol negauna ko nori doh.gif
Atsakyti
Tiesiog neduokit gerti nieko saldaus, nei arbatos su cukrumi, nei ypatingai sulciu. Pas mane ta pati problema, nuolatos praso atsigerti.O kai ipili is karto isgeria. doh.gif Tai dabar jei papraso ir neduodu puola i isterija ir bando taip issirekti, tai ipilu arba pieno arba virinto vandens.Taip ir mazeja noras tiek skysciu gerti. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kamuoliukė_ @ 2009 02 19, 17:21)
Tiesiog neduokit gerti nieko saldaus, nei arbatos su cukrumi, nei ypatingai sulciu. Pas mane ta pati problema, nuolatos praso atsigerti.O kai ipili is karto isgeria. doh.gif  Tai dabar jei papraso ir neduodu puola i isterija ir bando taip issirekti, tai ipilu arba pieno arba virinto vandens.Taip ir mazeja noras tiek skysciu gerti. cool.gif

Noreciau, kad taip pavyktu g.gif , mes pieno nemegstam, nebent su saldziu siaudeliu, tai sakiau vandeni mineralini duosiu, ale gi pyko ne karta kai anksciau duodavau, mesdavo buteliuka ant zemes ir vel zyzdavo. Svelni silta nepersaldi arbatele ir tai negelbeja doh.gif . Nors skysciai zmogui tai reikalingi, ir nemazai, negi troskinsi ta vaika unsure.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balock: 20 vasario 2009 - 00:10
Manau dėl tokių problemų reikia tartis su gydytoja (pvz. gal cukraligė). Antravertus kol mes pačios nesugadinam savo vaikų, jie intuityviai jaučia ko ir kiek tuo metu jų organizmui reikia. Jei nori gert, reiškias ir reikia gert, jei vaisių, tai vaisių, jei duonos, tai duonos. Štai pvz. mano vyresnioji dar prieš 2sav. nevalgė NIEKO (geriausiu atveju 3 šaukštukai košės pusryčiams ir viskas) ir daug gėrė. Dabar gi atrodo, kad gyvenu vien virtuvėje, nes pastoviai valgyt reikalauja, nespėju gamint. Kartais valgo daug saldumynų, o kartais į juos net nepažiūri, sako bloga net pagalvot biggrin.gif Na o mažoji irgi panašiai. Vienu metu valgė labai daug sūrio, o dabar spjauna ir tokių pvz. galėčiau vardint be galo. Svarbu tik nepamiršt vis pasiūlyt kuo įvairesnio maisto, o gal užsimanys smile.gif Bet tik svarbiausia įsitiknt, kad nėra kokio sveikatos sutrikimo ir čia padės tik medikai 4u.gif
P.S.: mineralinio mažiem vaikam duot negalima (išskyrus pvz kokį rota viruso atvejį, ar kai jau labai labai daug prakaituoja ir pan.) 4u.gif
Atsakyti
Na maniskis ir nemazai geria bet as skaitau kad gerai kad skysciu daug gauna thumbup.gif
Atsakyti
Maniškis 3 mėn. nieko nevalgė, tik gėrė pieną (būdamas 2 metų). Ir ką, tyrimai geri, vaikas sveikas viskas OK.
Po to perskaičiau knygoje, kad reikia griežtai uždrausti duoti bet kokio pieno produkto ir po to palaipsniui vėl įvedinėti. Na ir pasiteisino, porą dienų pykomės, bet bent jau valgyti vaikas pradėjo...
Atsakyti
Maniske irgi daug geria. Paskutiniu metu duodu tik vandenuka. Paziuresim ar "pasveiks"nuo tokio didelio gerimo
Atsakyti
Mano mažasis irgi daug geria, tai gydytojos netgi uzklausiau ir ji nuramino kad skysčiai nėra blogai organizmui. O valgo irgi pagal nuotaiką tai daugiau tai beveik nieko neįkiši (juk vaikai kaip ir suaugę žmonės turi nuotaikų svyravimus ir t.t.) Manasis net naktim prabudinėja kad atsigerti, tad stengiuosi duoti kuo daugiau vandenuko kad atprastų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2009 01 06, 21:32)
SVEIKI,NZN KA DARYTI,DUKRYTE GERIA LABAI DAUG,O VALGYT NENORI,DEL TO NEPRIAUGA SVORIO......DAKTARE ISRASE VAISTUKU,BET JAI NUO JU BLOGA,JI NAKTIM VERKIA.......JAI BANDAU NEDUOTI JAI GERT,JI PRADEDA ISTERIKUOTI,IR NENUSIRAMINA TOL KOL NAGAUNA ATSIGERT,PER DIENA JI ISGERIA MAZDAUG 2L ARBATOS ARBA SULCIU,...GAL KAS ZINO KAIP ATPRATINT VAIKA TIEK GERT???????? g.gif

pas mus irgi toks laikas buvo, ypac kai augo dantukai, nieko nevalge tik daug daug gere, bet man daktare sake kad tai normalu, svarbu geria ir skysciu gauna, jeigu jau nevalgytu ir nieko negertu va tada sunerimti reiktu...

nu mes irgi tiek isgeriam arbatu ir sulciu tikrai daug, bet mes valgom 3 kart i diena smile.gif
Atsakyti
manoji taip pat gere lb daug, bet dabar jokiu saldesniu gerimu grieztai schmoll.gif ir nereikia maldauti gerti thumbup.gif
Atsakyti