Įkraunama...
Įkraunama...

Kramtukai, duoniukai ir pan.

Sveikos mamytes, mum jau tuoj 7 menesiukai, po truputi kalasi apatiniai dantukai(abu), ir labai jau mum niezti. Mergyte viska kisa i burna, kramto, kandzioja,ciulpia, trina toj burnytej viska kas papuola po ranka. Siaip vaikas ramus - neverkia, temperatura nekyla, tik gaila jos kad taip jau jai niezti...Zaisliukus-kramtukus pakramto ir numeta, labai greit atsibosta. Zinau yra tokie tipo duoniukai, niekur ju nemaciau bet girdejau, gal ka zinot apie tai? Dar zinau kad lasinukus duoda pakramtyt,tik kurie geriau sudyti ar rukyti? Ir ar isvis tokius dalykus galima kramtyt, jei mes pagrinde valgom MP, per pietus darzoviene ir kartais vakare vaisine tyrele?Pasidalinkit savo patirtim kuriu lialiukai jau vyresni...
Atsakyti
mano mazge duoniuko paragavo kazkur 7 men amziaus ir jai labai patiko smile.gif Lasiniu jokiu tai as nedaviau dar blush2.gif Nors spaudima tai patiriu jau seniai del tu lasiniu visokiu, bet man kazkaip nesinori skubeti su visokiais sudytais ir rukytais unsure.gif O duoniuku tai visose didelese parduotuvese manau turetu buti smile.gif
Atsakyti
o as atvirksciai uz lasinukus labiau, man tie duoniukai, sausainiukai ir kt nelabai naturalus atrodo, nors ir ekologiski...
Atsakyti
As duodu Milupa dziuveselius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-panthera- @ 2009 07 28, 12:18)
o as atvirksciai uz lasinukus labiau, man tie duoniukai, sausainiukai ir kt nelabai naturalus atrodo, nors ir ekologiski...



atgyvena jau lašiniai, nesamone kažkokia
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-panthera- @ 2009 07 28, 12:18)
o as atvirksciai uz lasinukus labiau, man tie duoniukai, sausainiukai ir kt nelabai naturalus atrodo, nors ir ekologiski...


aš už duoniukus, geri jie, be priedų ir pan. Kam vaikui tie lašiniai? Kiek su jais ten ką pasikasys?

QUOTE(diva3 @ 2009 07 28, 15:06)
As duodu Milupa dziuveselius thumbup.gif


Nepatiko tie vaikiški. Trupa be proto, košmariškai saldūs schmoll.gif

Aš duodu duoniukus ir padžiovinu batoną.
Atsakyti
Bandžiau duoti lašinius, bet jie slidūs tokie, ir kai mano mažė bečiulpdama jais vos neužspringo, tai net nebekyla mintis jų duoti schmoll.gif schmoll.gif O dabar dantenėlėms pakasyti orkaitėje padžiovinu juodos duonos ax.gif , aišku gerai ir duoniukai, bet kam pirkti?! smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir as vakar duoniuku, bet kad jin pakramte keleta minuciu ir pamete... Nezinau ne ka ce daryt doh.gif
Atsakyti
Mano mazyliui baisiai nepatinka tie specialus kramtukai doh.gif tai bandziau duoti lasinuko gabaleli, tai jam labai patiko wub.gif bandziau ir sausainukus, ir dziuveselius, bet jie greit istirpsta burnytej, tai nespeja net pasikasyti smile.gif O dabar duodu baronkas, tokias mazytes ir kietas, tai jam labai patinka ax.gif Jei tik pabandau paliesti ta baronka, tai iskart `signalizacija` isijungia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliuxbum @ 2009 07 30, 08:27)
Bandžiau duoti lašinius, bet jie slidūs tokie, ir kai mano mažė bečiulpdama jais vos neužspringo, tai net nebekyla mintis jų duoti schmoll.gif schmoll.gif  O dabar dantenėlėms pakasyti orkaitėje padžiovinu juodos duonos ax.gif , aišku gerai ir duoniukai, bet kam pirkti?! smile.gif


mamytes, o nuo keliu men galima duoti ciulpti dziovinta duonyte??? blush2.gif maniskej tuoj bus 5 men, tai ji pripazista tik papa, arba tas kas yra is odos: ranka, kaklas, bet kas tik ne specialus tam skirti daiktai: kramtukai, ciulptukai ir pan. doh.gif
Ar kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(Aleksiusha @ 2009 07 30, 23:15)
mamytes, o nuo keliu men galima duoti ciulpti dziovinta duonyte???  blush2.gif  maniskej tuoj bus 5 men, tai ji pripazista tik papa, arba tas kas yra is odos: ranka, kaklas, bet kas tik ne specialus tam skirti daiktai: kramtukai, ciulptukai ir pan.  doh.gif 
Ar kam taip buvo?

Aš savo pupai džiovintą duoną pradėjau duoti, kai jau jai pradėjo dantenėles niežtėti ir viską ką nugriebus burnytėn dėti, ir ne čiulpti, o kramtyti ėmė , o tai ir prasidėjo kažkur apie 5 mėn. biggrin.gif O tų spec. kramtukų tai ir dabar nenori schmoll.gif
Atsakyti