Įkraunama...
Įkraunama...

Kirpyklų teikiamos paslaugos, plaukų atgaivinimui

Sveikos sunglasses2.gif
Temelė yra skirta aptarti plauko atkurimo ir panasiu proceduru efektyvuma, kai jos yra daromos grozio salonuose, kirpyklose ar privaciai.
Tikrai atsiras tokiu kurios megino si nepigu malonuma (nepigus,nes zinia kad vieno karto neuztenka,reikia bent kelis kart daryt kad butu efektas).
Skaiciau jog Oksana Pikul taip atsigaivino savo plaukus. Nuoroda CIA
Prasome dalintis ir sava patirtimi. oro_buckis.gif
user posted image
Atsakyti
tatp kitko, kadangi dazau plaukus salon+ tai vis pagalvoju apie tokias proceduras...bet kad tikrai nepigiai iseina... schmoll.gif sake vienam kartui apie 100lt... blink.gif bet lb noreciau sau tai leisti! 4u.gif
Atsakyti
is kur 100lt? buvau praeita savaite ametistejoj, kirpausi karstom zirklem, ir pasidomejau kirpejos tomis proceduromis. Tai sake kad reikia 1-2 kartus i savaite darytis apie 2 menesius...vadinasi berods laukine kleopatra, ir kainuoja ~30-40lt viena procedura.
Yra ir dar kazkokia procedura ultragarsu g.gif bet nieko blatno - uzdeda gera kauke ir laiko siltai.
Atsakyti
amtisteja ne salon+
teiravausi, tai ispejo, kad virs 100Lt mano plaukams kainuotu tokia procedura. Plauku daug
Atsakyti
QUOTE(sonya87 @ 2009 07 29, 22:44)
is kur 100lt? buvau praeita savaite ametistejoj, kirpausi karstom zirklem, ir pasidomejau kirpejos tomis proceduromis. Tai sake kad reikia 1-2 kartus i savaite darytis apie 2 menesius...vadinasi berods laukine kleopatra, ir kainuoja ~30-40lt viena procedura.
Yra ir dar kazkokia procedura ultragarsu g.gif  bet nieko blatno - uzdeda gera kauke ir laiko siltai.

na siaip gutte jau atsake jums...
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 07 30, 13:43)
na siaip gutte jau atsake jums...

Na bet kaip sakoma ne vien piniguose esme, jei padeda, jei poveikis jauciasi tai verta investuoti.. smile.gif gal atsiras bandziusiu ir galinciu pakomentuoti? Kur. kiek kartu ir pas ka tai daryti patartumete? smile.gif
Atsakyti
Ypač mane domintų Ametistėjos paslauga atkurti plaukus ultragarsu. Gal kas bandė??? wink.gif)))
Atsakyti
QUOTE(sonya87 @ 2009 07 29, 22:44)
is kur 100lt? buvau praeita savaite ametistejoj, kirpausi karstom zirklem, ir pasidomejau kirpejos tomis proceduromis. Tai sake kad reikia 1-2 kartus i savaite darytis apie 2 menesius...vadinasi berods laukine kleopatra, ir kainuoja ~30-40lt viena procedura.
Yra ir dar kazkokia procedura ultragarsu g.gif  bet nieko blatno - uzdeda gera kauke ir laiko siltai.

reikia nepamirsti atkreipti demesio kad gali prisiskaiciuoti ir galvos plovimas ir fenavimas,nes viskas buna tokiuose salonuose atskirai suskaiciuota,pvz procedura 30lt,galvos plovimas+25lt+dziovinimas 25lt ir pan.
Atsakyti
QUOTE(ambriu @ 2010 02 15, 10:39)
Ypač mane domintų Ametistėjos paslauga atkurti plaukus ultragarsu. Gal kas bandė??? wink.gif)))

Bandziau kai tik pasirode. Poveikis tik tam kartui. Pazeistu plauku neatstatyts. Jau geriau uz ta suma gera kauke plauku kauke nuspirkti ir naudoti visa menesi, nei kad suplot 100 litu ir poveikis pradingtu jau po pirmo plovimo..
Atsakyti
QUOTE(ricci @ 2010 02 15, 20:09)
Bandziau kai tik pasirode. Poveikis tik tam kartui. Pazeistu plauku neatstatyts. Jau geriau uz ta suma gera kauke plauku kauke nuspirkti ir naudoti visa menesi, nei kad suplot 100 litu ir poveikis pradingtu jau po pirmo plovimo..


drinks_cheers.gif Pilnai sutinku su šia nuomone, geriau jau ilgesnį laiko tarpą plaukus gydyt, o ne vienkartinė dozė smile.gif
Atsakyti
Dariausi tris kartus atstatomja kauke Salon + as pasikirpdavau galiukus ir dariausi kauke. Kas tris menesiukus,tris kartus. Galiu pasakyt super. Esu blondine. Labai grazus plaukai budavo,dabar su Maziuku esu ir neturiu galimybes nueit pasidaryt. Tai kainuodavo man virs 100 Lt.
Bet plaukai nesuprastejo,nes uzsisakau prekes is Salon plus,ir plaukai nei bisky neprastesni.
Atsakyti
Kažin ar įmanoma tokiomis procedūromis visam laikui atstatyti plaukus? Juk vistiek plaukai yra negyva raginė kūno dalis, tai jeigu jau jie išsausėjo, veliasi, šiurkštūs tai visos panašios ir naminės procedūros tik tam kartui duoda efektą. Po kito ar dar keletos plovimų vėl tenka kažką panašaus kartoti, siekiant pagerinti vaizdą ir apsaugoti juos nuo gresiančio lūžinėjimo. Tol kol nuaugs ir laikui einant po truputį bus nukirpta išsausėjusi dalis.

Atsakyti