Įkraunama...
Įkraunama...

Ar reikia vienodų pamergių suknelių?

Mano pamerges nori skirtingu sukneliu ka man daryt juk tai mano vestuves kaip manot jus kaip graziau?
Atsakyti
mano nuomone graziau kai vienodos sukneles smile.gif , na bent jau vienoda spalva, bet fasonas skiriasi ir aisku ilgos, nes ne koks balius kad eitu su miniakais ar iki keliu lotuliukas.gif siaip kai paziuri i vestuvines nuotraukytes kai pamerges skirtingu spalvu suknelemis tai kazkokia nesamone man atrodo doh.gif mirgu margu ir neaisku ar tai sveciai ar tai pamerges smile.gif
as pati busima pamerge, tai mes visiskai vienodu sukneliu neradom, nes musu daug pamergikiu bus, tai jaunoji nutare, kad spalva ir medziaga turi buti panasi, stengtis mums susirasti kad skaisciai raudona ir silkine.
siaip manyciau kad ne pamerges turi vadovauti ko nori, o jaunoji, siaip gali isklausyti ka masto, bet visgi tai tavo nuotraukytes bus, tu i jas ziuresi visa gyvenima smile.gif ir tu turi spresti ko nori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auks'iukė: 29 liepos 2009 - 21:31
QUOTE(Auks'iukė @ 2009 07 29, 22:28)
mano nuomone graziau kai vienodos sukneles  smile.gif , na bent jau vienoda spalva, bet fasonas skiriasi ir aisku ilgos, nes ne koks balius kad eitu su miniakais ar iki keliu  lotuliukas.gif  siaip kai paziuri i vestuvines nuotraukytes kai pamerges skirtingu spalvu suknelemis tai kazkokia nesamone man atrodo  doh.gif  mirgu margu ir neaisku ar tai sveciai ar tai pamerges  smile.gif
as pati busima pamerge, tai mes visiskai vienodu sukneliu neradom, nes musu daug pamergikiu bus, tai jaunoji nutare, kad spalva ir medziaga turi buti panasi, stengtis mums susirasti kad skaisciai raudona ir silkine.
siaip manyciau kad ne pamerges turi vadovauti ko nori, o jaunoji, siaip gali isklausyti ka masto, bet visgi tai tavo nuotraukytes bus, tu i jas ziuresi visa gyvenima  smile.gif ir tu turi spresti ko nori.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
niu manau, kad jau pmerges galetu savo norus pasilaikyti sau...as ir uz vienoda spalva, visai kitaip ziurisi ir modelis, kad panasus butu, tik virsus skirtingas gali buti..pas mane pamergytes buvo su visiskai vienodom suknelem ir neilgom, man tyai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
O aš kaip tik noriu kad mano pamergytės būtų su skirtingom spalvom, man taip daug žaismingiau žiūrisi mirksiukas.gif ir iki kelių. Ilgos suknelės, jaunom panom, pamergėm kažkaip man schmoll.gif O kad kažkas pagalvos kad čia ne poros ar dar kažką, tai jau ne mano bėdos cool.gif poros svarbu tarpusavy derėtų, rankose ir atlapuose puokštytės ir viskas aišku, kas čia poros cool.gif
Atsakyti
Man taip pat labiau patinka panašios spalvos pamergių suknelės 4u.gif
O ši šventė yra Tavo, tai pamergytės galėtų sutikti su tavo pageidavimais. Juk jei labai prieštarauja, gali tada dalyvauti tik kaip svečias g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuggi @ 2009 07 30, 19:42)
O aš kaip tik noriu kad mano pamergytės būtų su skirtingom spalvom, man taip daug žaismingiau žiūrisi  mirksiukas.gif ir iki kelių. Ilgos suknelės, jaunom panom, pamergėm kažkaip man  schmoll.gif O kad kažkas pagalvos kad čia ne poros ar dar kažką, tai jau ne mano bėdos  cool.gif  poros svarbu tarpusavy derėtų, rankose ir atlapuose puokštytės ir viskas aišku, kas čia poros  cool.gif


drinks_cheers.gif As irgi esu uz skirtingas sukneles! thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus pamegytės buvo vienodos spalvos ir ilgio suknutėmis tik modeliukai skyrės ax.gif . Pulkas atrodė pasakiškai thumbup.gif pamergytės persikines, o pabroliai juodi cool.gif man tai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ir manau pamergės neturėtu prieštarauti vis dėlto tai tavo šventė.
Atsakyti
as ir uz tai, kad skirtingom. ir uz tai, kad vienodom:)
nes kaip graziau - skonio reikalas. man ir taip, ir taip grazu.

tavo tai tavo vestuves, bet su reikia atsizvelgt manau ir i galimybes zmoniu - siutis suknele, kurios daugiau nedevesi, nes ta spalva patiko jaunajai, ne tau... arba nuomai ieskot tam tikros spalvos yra vargas, pati isitikinau...

Atsakyti
Mano geriausia draugė už tai, kad merginos vienodos spalvos suknelėmis būtų mano vestuvėse, bet man tiesa sakant nesinori sukurti papildomų rūpesčių visoms tokiais krizės laikais biggrin.gif Į vestuves dress kodo nenustatau, manau ir taip visos gražiai atrodysime thumbup.gif
Atsakyti
As tik uz skirtingas sukneles,pas mane buvo su skirtingom,juk kiekviena mergina individuali asmenybe,vienai toks fasonas kitai toks tinka,su vienodom,tai,atleiskit"robotuku armija"zinoma skonio reikalas ax.gif
Atsakyti
Pas mane buvo vienodom, ir man grazu buvo smile.gif ilgos ir zalios smile.gif
nekiekviena diena taip buna, manau del jaunosios galima ir paistengti smile.gif
neuskaitau to varianto kai poros tik del grozio yra, pas mane jos ir vaidmenis atliko smile.gif
Atsakyti