Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

Sveikos supermamytės, norėčiau paklausti ar jums būdavo taip, kad viešoje vietoje besibučiuojant, besiglebėsčiuojant, būtumėte apibarti senyvo amžiaus žmonių. Mes su berniuku esame dar palyginus neilgai kartu, tad aistros netrūksta, nepavyksta išvengti bučinukų gatvėje ir panašiai, bet nemanau, kad labai jau ten žiauriai mes ištvirkaujam, tikrai esam kaip kiekviena normali porelė, o gal tas bučiavimasis viešose vietose daugumai tikrai tabu? Klausiu, nes jau ne kartą mus apšaukia įvairios bobulytės. Štai kad ir šiandien laukiame stotelėje autobuso paprasčiausiai apsikabinę ir berniukas mane švelniai pabučiavo, o pro šalį ėjusi tetulė emė rusiškai kažką putotis. Tai jau gal koks 6tas kartas...
Atsakyti
Manau nereikia kreipti dėmesio mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi taip manau, bet kai taip būna, žinok, tikrai užknisaaaa....
Atsakyti
QUOTE(~*Morning Star*~ @ 2009 07 30, 23:32)
Aš irgi taip manau, bet kai taip būna, žinok, tikrai užknisaaaa....


Tai kartais tie seni žmonės būna labai jau senu pažiūrų. Mažiau suk galvą dėl tokių niekų, nes gyvenime yra daug didesniu problemų.
Atsakyti
Manau, kad nėra gražu viešai rodyti aistrą. Man pačiai nėra malonu matyti ypač liežuviais besibučiuojančias poras. Švelnūs apsikabinimai, susikibimai rankom ar į parankę man gražu. Mano vyras yra visiškai prieš aistringų jausmų rodymą viešai. Kartą yra pasakęs, jog šią akimirką "laižosi" ir kokia meilė, o po pusmečio skiriasi. Tai žodžiu tokie vaidinimai negražu.
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2009 07 30, 22:45)
Manau, kad nėra gražu viešai rodyti aistrą. Man pačiai nėra malonu matyti ypač liežuviais besibučiuojančias poras. Švelnūs apsikabinimai, susikibimai rankom ar  į parankę man gražu. Mano vyras yra visiškai prieš aistringų jausmų rodymą viešai. Kartą yra pasakęs, jog šią akimirką "laižosi" ir kokia meilė, o po pusmečio skiriasi. Tai žodžiu tokie vaidinimai negražu.

thumbup.gif drinks_cheers.gif

Man taip nėra nutikę, nes kad ir kokia ta meilė būtų nei aš, nei MB nemėgstam viešai to demonstruoti. Iš tiesų, tai daryti nedera. Tik ne viešoje vietoje. Apsikabinti, paimti už rankos, maža bučinį į skruostą, lūpas, sutinku. Bet glebėsčiuotis viešoj vietoj, 'sugrūsti' vienas kitam liežuvius schmoll.gif doh.gif Manau visa tai galima dayt namie, prie jūsų keturių akių. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo The_Dieter: 30 liepos 2009 - 23:04
Jiems neįprasta matyti tokius vaizdus. Aš irgi nejaukiai jaučiuosi, kai prie manęs laižosi. Nors aišku, tai neturėtų man užkliūti, bet kažkaip kitaip gaunasi. Viešas toks aistros ir meilės demonstravimas nelabai kaip žiūrisi. Pati nesu iš tų mėgėjų atvira forma demonstruojančių jausmus, todėl tokių pastabų sulaukti man neteko.
Atsakyti
mums irgi yra papuole tokiu atveju, stotelej stovejom apsikabine ir praejo diedukas, tai iskoliojo abudu, vos konfliktas neivyko. is tikruju labai suerzina tokie zmones, juk nieko blogo nedarom doh.gif pavyzdziui siandien prie ezero porele deginosi ir berniokas tik slept ant panyckos, pradejo visaip trintis, buciuotis, kad jau tikrai koktu eme darytis, vaikinui tai ir palapine matomai buvo issiskleidus lotuliukas.gif o aplink vaikai laksto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~*Morning Star*~ @ 2009 07 30, 22:05)
Sveikos supermamytės, norėčiau paklausti ar jums būdavo taip, kad viešoje vietoje besibučiuojant, besiglebėsčiuojant, būtumėte apibarti senyvo amžiaus žmonių. Mes su berniuku esame dar palyginus neilgai kartu, tad aistros netrūksta, nepavyksta išvengti bučinukų gatvėje ir panašiai, bet nemanau, kad labai jau ten žiauriai mes ištvirkaujam, tikrai esam kaip kiekviena normali porelė, o gal tas bučiavimasis viešose vietose daugumai tikrai tabu? Klausiu, nes jau ne kartą mus apšaukia įvairios bobulytės. Štai kad ir šiandien laukiame stotelėje autobuso paprasčiausiai apsikabinę ir berniukas mane švelniai pabučiavo, o pro šalį ėjusi tetulė emė rusiškai kažką putotis. Tai jau gal koks 6tas kartas...

realiai paZiurejus, buciniai (jei jie ne i kakta, skruostuka ar svelnus trumpas pakstelejimas i lupas) jau yra sekso preliudija, tai viesai nederetu taip elgtis. apsikabinti, susiimt uz ranku, paglostyt plaukus ir pan - man grazu, bet kai prasideda "laiziakai" tai jau feeee.
kaip viena bobulyte esu girdejus ir pagalvojau,kad ji teisi "kaip suniukai gatveje"...
Atsakyti
Tvirti ir tikri dalykai nedemonstruojami biggrin.gif O jei tai tampa kažkokiu spektakliu,"tipo-ei,žiūrėkit,kaip jis(ji) mane myyyyyli....net liežuvį burnon sugrūdo..." blink.gif ...tfu,gatvės šou.Kažkoks ekshibicionizmas.Man gražu,kai švelniai apkabina,už rankos paima,arba kai dovanoja mažą bučkį...O tie visi grabinėjimaisi autobusų stotelėse...rankų kaišiojimas į partnerio džinsų kišenes-na,vulgaru.Prastas skonis.Nuo tokių visada sukyla šleikštulys.
Jaunystė,aistra-puiku.Tik dar jaunimui žinotina,kad truputį "užlaikyta" ir gatvėj neištaškyta aistra grįžus namo išsiverš dar didesniu vulkanu rolleyes.gif
"Demonstruokitės" vienas kitam,o ne visiems sutiktiems...
Atsakyti
man irgi nepatinka tos nuo laižiakų čepsinčios porelės. Žiauriai nejauku, prie tokiu būti . Palaikau bobutes ir diedukus drinks_cheers.gif biggrin.gif bigsmile.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 31 liepos 2009 - 08:41
n aapsikabinima snematau nieko blogo smile.gif na bet kai pradeda seiletis kur atn suoliuko viesoj vietoj kur pilna zmoniu tada tai schmoll.gif man asmeniskai lb bjauriai atrodo yra tam skirtos vietos kad kokia nuosalesne vietele jei jau taip norisi seiletis ax.gif
Atsakyti