Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

Jei pora jaucia saika ir kai nesilaizo belekur tada nematau neiko blogo. jei yra pilna zmoniu, vaiku o jie ten "gyvas gyva rija" tai jau atsiprasau,pritariu bobutem. kaip jau sake paemimas uz rankos, pakstelejimas viesai topakanka.bet tarkim romantiskai sedint kokiam parke pasibuciuot, hm gal ir nieko. Vakar vaiksciojau po santaka ir maciau porele kuri man istrigo. jie sedejo ant dekucio ir ziurejo kaip leidziasi saule. sedejo pasiibuciavo ir tada vel apsikabine ziurejo i saulelydi, pamaciau juos praeidama ir pagalvojau kaip grazu. Viska reikia gyvenime daryti su protu.
Atsakyti
Na aš ir neturėjau omeny laižymosi bei lipimo ant vienas kito viešoje vietoje doh.gif mirksiukas.gif Tiesiog jau ne pirmą karta senyvi žmonės mus apšaukia vien už paprastą bučinį į lūpas ir už tai kad apsikabinę esam blink.gif Todėl man ir keista...Štai kad ir tokia situacija: važiuojam autobusu, stovim apsikabinę, šnekam, vaikinas man pakšt į lupytes, o bobutė kad ims rėkt:"eikit į mišką" lotuliukas.gif Abu likom apšalę.
Atsakyti
QUOTE(~*Morning Star*~ @ 2009 07 31, 16:35)
Na aš ir neturėjau omeny laižymosi bei lipimo ant vienas kito viešoje vietoje  doh.gif  mirksiukas.gif  Tiesiog jau ne pirmą karta senyvi žmonės mus apšaukia vien už paprastą bučinį į lūpas ir už tai kad apsikabinę esam  blink.gif Todėl man ir keista...Štai kad ir tokia situacija: važiuojam autobusu, stovim apsikabinę, šnekam, vaikinas man pakšt į lupytes, o bobutė kad ims rėkt:"eikit į mišką"  lotuliukas.gif  Abu likom apšalę.

naaa...matyt laaabai smarkiai apsikabinę buvot,kad bobutę papiktinot rolleyes.gif
O su saiku niekas nėr blogai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu tikrai ten buvo su saiku, o ne kazkoks lipimas vienam ant kito. Aj, tiesiog trenktos bobutes pasitaike...
Atsakyti
apsikabinimai,už rankos laikymasis, švelnus prisiglaudimas man nemaišo, ir pati taip darau,bet aistringai prie kitų nesibučiuojam, tiesiog man pačiai nemalonu,kai priešais kas "laižosi" tiesiogine ta žodžio prasme, tai ir pati nedarau.
tiesiog reikia pagarbos ir kitiems.
Atsakyti
MAn tai irgi nemalonu ziuret, kai jau gatvej super jausmai atsiranda. O pakstelejimas, ar apsikabinimas, tai baika biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi pati nejaukiai jausčiausi matydama prieš save didelį meilės demonstravimą,tai ir kitų į tokias kvailas situacijas nestatydavau ir nestatau rolleyes.gif
Atsakyti
bobutes paklasut ar ji kartais nepavydi? biggrin.gif
Atsakyti
ziurint kiek uzsitesia tie svelnus buciniai ax.gif
kai graziai ir kulturingai bendrauja man grazu, o ir patys panasiai elgiames...
bet jei atsistoja buciuojasi, glamonejasi - mano akim per daug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2009 08 02, 19:00)
ziurint kiek uzsitesia tie svelnus buciniai  ax.gif
kai graziai ir kulturingai bendrauja man grazu, o ir patys panasiai elgiames...
bet jei atsistoja buciuojasi, glamonejasi - mano akim per daug  ax.gif


ar bobutes neuzpuola? smile.gif

per daug pas mus zmones susikauste ir viskuo nepatenkinti... ipac senimas
Atsakyti
Mhm, užsieny daugiau laisvės ir tolerancijos smile.gif
Atsakyti
pritariu beveik visiems pasisakiusiems,trumpas buckis i lupas/skruosta,apsikabinimai-priimtina, bet glamzymasis, laiziakai -ne. schmoll.gif
Atsakyti