Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokamas valstybinėje poliklinikoje echoskopas?

Sveikutes noriu paklausti, kiek kartu daro echoskopa poliklinikoje per visa nestumo laikotarpi? Pirma karta dare 18 savaiciu, o kai dabar paklausiau kada darys antra karta, tai sako, kad nepriklauso, o jeigu pati nori, tai 38 litai. Siaip diagnoze nuo pat pradziu buvo centrine pirmaeiga placentos. Tai manau turetu dar karta apziureti. Ir i genetinius tyrimus nesiunte, nors man jau 35 metai, siaip skaiciau, kad nuo 35 metu privalomas genetinis tyrimas. Nezinau ar cia as perdaug pergyvenu gal ir turi buti tokia nesciuju prieziura.
Dar noriu paklausti gal kuri zinot kur gerai daro echoskopa, kad ir privaciai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele30 @ 2009 07 31, 11:29)
Sveikutes noriu paklausti, kiek kartu daro echoskopa poliklinikoje per visa nestumo laikotarpi? Pirma karta dare 18 savaiciu, o kai dabar paklausiau kada darys antra karta, tai sako, kad nepriklauso, o jeigu pati nori, tai 38 litai. Siaip diagnoze nuo pat pradziu buvo centrine pirmaeiga placentos. Tai manau turetu dar karta apziureti. Ir i genetinius tyrimus nesiunte, nors man jau 35 metai, siaip skaiciau, kad nuo 35 metu privalomas genetinis tyrimas. Nezinau ar cia as perdaug pergyvenu gal ir turi buti tokia nesciuju prieziura.
Dar noriu paklausti gal kuri zinot kur gerai daro echoskopa, kad ir privaciai.  4u.gif


Sveika, kaip tik aptikau tinkamą straipsnį:
http://www.lsveikata...c...&Itemid=232

smile.gif
Atsakyti
Aciu, labai geras straipsnis. Vadinasi i Genetikos centra turejo siusti. Ir antra echoskopa turetu daryti, kad suzinoti ar nepakilo placenta, nes cia kaip ir indikacija.
Atsakyti
Siaip turetu buti du echo tarp 18-22sav. ir gale nestumo,aisku jeigu yra komplikaciju,reiketu ziureti dar.Bet kadangi dabar ligoninese labai daug reikia apmoketi paciai tai manau,kad antras(kuris buvo priklausomas) mokamas. Galiu ir maisyti aisku.Pati lankausi privaciame seimos centre tai nezinau,bet turejau lapeli su visais tyrimais(kurios privalo atlikti nestuke.gif ) tai ten buvo surasyti butent du echo 18-22 ir 34-38sav berods. 4u.gif O del genetiniu tai 100% turejo israsyti siuntima,su tuo siuntimu nemokamas genetinis tyrimas.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele30 @ 2009 07 31, 11:29)
Sveikutes noriu paklausti, kiek kartu daro echoskopa poliklinikoje per visa nestumo laikotarpi? Pirma karta dare 18 savaiciu, o kai dabar paklausiau kada darys antra karta, tai sako, kad nepriklauso, o jeigu pati nori, tai 38 litai. Siaip diagnoze nuo pat pradziu buvo centrine pirmaeiga placentos. Tai manau turetu dar karta apziureti. Ir i genetinius tyrimus nesiunte, nors man jau 35 metai, siaip skaiciau, kad nuo 35 metu privalomas genetinis tyrimas. Nezinau ar cia as perdaug pergyvenu gal ir turi buti tokia nesciuju prieziura.
Dar noriu paklausti gal kuri zinot kur gerai daro echoskopa, kad ir privaciai.  4u.gif

nu žinai ir tavo daktarė doh.gif genetinis tyrimas tikrai privalomas, o ir dėl pirmaeigės placentos tai tikrai turėtų sekti situaciją ir daryti echo, siūlyčiau keisti daktarę, nes šita schmoll.gif ....

Aš irgi poliklinikoje vaikščiojau, man tik įtarė pirmaeigę placentą, tai darė pakartotinai echo, tada nustatė, kad tiesiog ji žemai bet nepirmaeigė, bet tada vėl po kiek laiko darė echo patikrinti ar pakilo ir nei karto nereikėjo mokėti, nu o tavo daktarė tai be žodžių doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Antalija*: 05 rugpjūčio 2009 - 22:39
rugiagele30- na virsune blink.gif begciau nuo tokiu dakataru ir poliklinikos kuo toliau- labai jau neatsakingai dirba schmoll.gif
Atsakyti
Mano privati gine, tai sake, kad pagal dabartini istatyma yra taupoma nesciuju prieziurai ir nemokama echos poliklinikoje daro tik 1 karta. Man tik 1 karta ir dare, uztat as dar privaciai papildomai lankausi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gal kas zinote ar VGN per echo. daro nuotraukytes? Aciu smile.gif
Atsakyti
man pirma karta dare vaginalini 5sav, bet ten buvo tokia situacija, kad su vyru kaip tik neturejome grynuju pinigu, nors reikejo moketi 20lt. tai ir nesumokejome. antra karta dare 11sav, bet net nesake, kad susimoketi. ziuresim kita karta ar lieps.
Atsakyti
Laba gal ne i tema , bet gal kas parekomenduotu kaune privatu echoskopo kabineta, norecaiu gauti atsiminimui ir lelio fota, ne snd buvau poliklinikoje tai pakraupau nuo tvarkos, vyro neileido sako as neleidziu, kaip isvaziavo, sako tegu ateina, apie foto net nera minciua ceit poipieriaus nera, aoie lyti neklaus sako cia nesimato nors jei ir matos tai as nesakau koks tau skirtumas???sako aki suzino vyrai kad berniukas tai prasigeria iki gimdymo, o kaip mergaite tai praeina nora sgimdys ............ziauru, tokia isekus isejau ir liudna o taip laukiau,.....tai va gal kas kokia tema nurodytu kur apie tai daugiau kalbama arb ka rekomenduotu dekui smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Turiu toki klausima: kai pirma karta eini nustatyti nestuma i poliklinika ar daro echoskopija? Nes as kazkaip buvau isitikinus, kad darys. Ketvirtadieni einu pas ginekologe, mano skaiciavimais dabar kazkur 6 savaites.
Atsakyti
QUOTE(alionna @ 2009 08 17, 18:55)
Sveikos,
Turiu toki klausima: kai pirma karta eini nustatyti nestuma i poliklinika ar daro echoskopija? Nes as kazkaip buvau isitikinus, kad darys. Ketvirtadieni einu pas ginekologe, mano skaiciavimais dabar kazkur 6 savaites.

Nevisada, man pirma karta dare 15 savaite. Cia kaip kokia gydytoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liliok1982: 18 rugpjūčio 2009 - 12:03