Įkraunama...
Įkraunama...

Negaliu per mob.telefoną prisijungt

Lyg teko gyrdet kad mamytes prisijungia per savo mobiluji telefona,kodel man neiseina,ka turiu daryti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux Lady @ 2009 08 02, 22:58)
Lyg teko gyrdet kad mamytes prisijungia per savo mobiluji telefona,kodel man neiseina,ka turiu daryti? 4u.gif

tai gi jie rašo, kad neužtenka atminties, tai taip ir yra.

pažiūrėkite ar neperpildytas sms, ar nėra nereikalingų nuotraukų ar dar kokių kitų dalykų, kas užima vietą - melodijų, žaidimų ir t.t.


mano telefonu pasijungti galima, bet irgi būna jie per daug sms prisikaupia ir nejungia.
Atsakyti
aš prisijungiu bet rašyt ar normaliai naršyt nelabai galiu rašo per didelis puslapis...
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 08 03, 21:52)
aš prisijungiu bet rašyt ar normaliai naršyt nelabai galiu rašo per didelis puslapis...

aš net viską moderuoti galiu telefonu.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 08 03, 22:53)
aš net viską moderuoti galiu telefonu.

žinau , teko įsitikint biggrin.gif
Atsakyti
Hm..Tai sakot norint prisijungt reikia istrynt visa muzika ir foto g.gif Nes nieko kito ir neturiu..
Atsakyti
Sveiki, negaliu niekaip prisiregistruoti prie forumo telefone, pasikeičiau ir slaptažodį, vargstu...iš paprasto kompo-viskas tvarkoj, ką daryti ax.gif Rašo, kad toks narys nerastas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vlastimila: 14 kovo 2012 - 18:40
QUOTE(Vlastimila @ 2012 03 14, 11:40)
Sveiki, negaliu niekaip prisiregistruoti prie forumo telefone, pasikeičiau ir slaptažodį, vargstu...iš paprasto kompo-viskas tvarkoj, ką daryti ax.gif Rašo, kad toks narys nerastas..


Kartais būna (man irgi), kad prisijungti iš telefono neišeina, neranda nario, bet po poros valandų jau leidžia.
Jei savaime nesusitvarkys, siūlyčiau perkrauti telefoną ir pabandyti skirtingą naršyklę (nežinau, koks jūsų telefonas, bet aš naudoju Dolphin Browser HD).
Atsakyti