Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė ar KT?

Sveikos. Būkit gerutės, patarkite, ką geriau pasirinkti spiralę ar KT? Gydytoja pasiūlė spiralę, bet aš kažkaip bijau... cry.gif kažkoks svetimkūnis...
Atsakyti
Net nežinau kas geriau. Prieš nėštumą gėriau KT beveik tris metus, o dabar turiu Mirena spiralę. Tai gliu pasakyt, kad man tai geriau su spirale, ns aš tai tokia užmaršuolė, tai dažnokai pamišdavau išgert KT, o po to parindavausi, ar veikia. O dabar jokių baimių ir jokių galvos skausmų biggrin.gif
Ir dar man dabar daug geriau, nes anksčiau mano mėnesinės būdavo skausmingos ir gausios, o dabar pora dienų pateplioja ir vsio thumbup.gif Apsienau su kasdieniais įklotais.
Taigi man priimtiniau spiralė, nes vis tiek tie patys hormonai, tik kad mažiau galvos skausmo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nercep @ 2005 09 24, 12:34)
Net nežinau kas geriau. Prieš nėštumą gėriau KT beveik tris metus, o dabar turiu Mirena spiralę. Tai gliu pasakyt, kad man tai geriau su spirale, ns aš tai tokia užmaršuolė, tai dažnokai pamišdavau išgert KT, o po to parindavausi, ar veikia. O dabar jokių baimių ir jokių galvos skausmų biggrin.gif
Ir dar man dabar daug geriau, nes anksčiau mano mėnesinės būdavo skausmingos ir gausios, o dabar pora dienų pateplioja ir vsio thumbup.gif Apsienau su kasdieniais įklotais.
Taigi man priimtiniau spiralė, nes vis tiek tie patys hormonai, tik kad mažiau galvos skausmo smile.gif

Ir visai nesijaučia, kad ten kažkas viduj yra? O kaip ten su tais siūlais? Skaičiau, kad moteris pati turi tikrinti, ar yra spiralė, ar neiškrito?Mane tai ir gąsdina... cry.gif
Atsakyti
as uz spyrale!!!!!!!!!!!!! nieko ner geriau uz spyrale, zinoma jei neturi daug partneriu. Esu pries kontraceptines tabletes, pati naudojau nemaza laika, paskui sugalvojau isidet spirale, nes daznai pamirsdavau isgert, tai kad prasidejo bedos - pienlige, cista..... Dabar esu issiemus spirale, nes ketinu pastati, bet po gimdymo vel prie jos grisiu. O del iskritimo, tai tik keli pirmus menesius yra tokia galimybe jei sunkiai nesi ar pan. - taip gydytoja sake, bet man viskas praejo ciki.
Atsakyti
QUOTE(Švieselė @ 2005 09 24, 11:38)
Ir visai nesijaučia, kad ten kažkas viduj yra? O kaip ten su tais siūlais? Skaičiau, kad moteris pati turi tikrinti, ar yra spiralė, ar neiškrito?Mane tai ir gąsdina... cry.gif


Nesijaučia nieko, tik tiek, kad pati žinai, kad ji ten yra smile.gif O dėl siūlų, tai man tik pirmą mėneį sakė vis pažiūrėt, o kai nuėjau po šešių savaičių patikrinimui, tai juos nutrumpino dar labiau ir iš vis net neužčiuopiu. O vyras sakė, kad ir jam netrukdo wub.gif
Atsakyti
Spiralė gerai tom, kas tikrai neplanuoja pastot 5 artimiausius metus. Aišku, išimt galima ir anksčiau, bet jau gaunas pinigų mėtymas smile.gif . O KT visada gali nutraukt kai nusibosta mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia kiekvienai skirtingai, nes man pavyzdžiui spiralė netiko, prasidėjo uždegimai, skausmai, teko po trijų mėnesių ištraukt, po to metus vartojau KT, vėl prastai, nes noras mylėtis visai praėjo, nors tabletes ir bandžiau keist.Dabar žadu mest ir pereit prie gumyčių, kol kas bent .Vėliau bus matyt.Manau, kad pati nepabandžius negali žinot, kas yra tau geriau. 4u.gif
Atsakyti
Labai dėkoju mamytėms už patarimus thumbup.gif Sutinku, kad reikėtų pačiai išbandyti, o po to jau ir žinosiu. Bet manau, kad vis dėlto teks pasilikti prie KT, labai jau bijau visokių komplikacijų. O, be to, kai sumokėti nemaži pinigėliai, kažkaip brangokai apsieina ta spiralė ir jos pašalinimas. Ir dar - gal neužilgo labai užnorėsiu dar vieną leliuką pagimdyt? ax.gif
Atsakyti
Aš nešiojau spirates 7,5 metų.Kadangi sugalvojom antrą leliuką ,tai išsiėmiau.Pasigimdžiusi po pusės metų vėl įsidėjau spiralę.Ir galiu pasakyti ,ją išsiėmiau po 5 mėnesių ,nes negaėjau kentėti skausmų lytinio akto metu doh.gif Taigi dabar bandysiu KT,nors niekada aš jų nevartojau g.gif Jei jie netiks,tai net nežinau ką tada darysiu g.gif
Turi pati pabandyti ir atrasti kas tau tinka,o kas ne mirksiukas.gif
Atsakyti
as tik UZ spirale.. Tiesa pas mane ne MIRENA, nes:
1. ji hormonine, man negerai su tokia
2. ji brangi labai

Pas mane paprasta spiralyte, ne T formos, bet tokia uzlenktais galais ir su tokiais dantukais. ax.gif Jau tiriu ja daugiau nei puse metu. Esu patenkinta, saugi. KT nebenoriu gerti, geriau pries pastojima. O siaip tai as nezinojau, kad dabar yra tokios spirales, kur ir negimdziusioms deda, buciau pries nestuma isidejusi. Bet daba turiu mazaja grazuole. Ir saugausi spirale. Beje skausmai menesiniu metu isnyko ir pasidare labai negausios. Uztenka 2 lasiuku tamponu, kai iki tol reikedavo 4-5. Vat. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamilliux @ 2005 10 07, 16:20)
as tik UZ spirale.. Tiesa pas mane ne MIRENA, nes:
1. ji hormonine, man negerai su tokia
2. ji brangi labai

Pas mane paprasta spiralyte, ne T formos, bet tokia uzlenktais galais ir su tokiais dantukais.  ax.gif  Jau tiriu ja daugiau nei puse metu. Esu patenkinta, saugi. KT nebenoriu gerti, geriau pries pastojima. O siaip tai as nezinojau, kad dabar yra tokios spirales, kur ir negimdziusioms deda, buciau pries nestuma isidejusi. Bet daba turiu mazaja grazuole. Ir saugausi spirale. Beje skausmai menesiniu metu isnyko ir pasidare labai negausios. Uztenka 2 lasiuku tamponu, kai iki tol reikedavo 4-5. Vat.  rolleyes.gif

Gal gali placiau parasyt apie ta spirale?Dar neteko girdet apie tokia.Gal turi informacini lapeli, ten tikslus pavadinimas turetu buti.Man su T formos spirale skausmai menesiniu metu zymiai padidejo, o ir pacios menesines budavo gausesnes ir ilgesnes.Idomu butu suzinot kas tai per spirale.
Atsakyti
QUOTE(Kamilliux @ 2005 10 07, 15:20)
as tik UZ spirale.. Tiesa pas mane ne MIRENA, nes:
1. ji hormonine, man negerai su tokia
2. ji brangi labai

Pas mane paprasta spiralyte, ne T formos, bet tokia uzlenktais galais ir su tokiais dantukais.  ax.gif  Jau tiriu ja daugiau nei puse metu. Esu patenkinta, saugi. KT nebenoriu gerti, geriau pries pastojima. O siaip tai as nezinojau, kad dabar yra tokios spirales, kur ir negimdziusioms deda, buciau pries nestuma isidejusi. Bet daba turiu mazaja grazuole. Ir saugausi spirale. Beje skausmai menesiniu metu isnyko ir pasidare labai negausios. Uztenka 2 lasiuku tamponu, kai iki tol reikedavo 4-5. Vat.  rolleyes.gif

Prašau plačiau ax.gif Gal pavadinimą gali parašyti?Ir kiek kainavo?
Atsakyti