Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų indėliai, draudimai ir pan.

Mes dar laukdamiesi planavom apdraust vaikus kokiu nors draudimu.
Pasirinkom vaiko investicinį draudimą, kartu galima apsidrausti ir patiems (bet šiuo metu pinigėlių pritrūkom, tai šitą svartstysim vėliau).

O kol naudojamės mokesčių lengvata, tai netgi labai apsimoka. Tik va, žada lengvatas naikint :sad: bet tikiu, kad investicijų grąža padengs ir bus didesnė vis vien.
O šita sutartis gal labiau drausmina nei šiaip kasmėnesį neštum į banką.
be to, mažam vaikui traumų tikrai neišvengti, tai nors kokią kompensaciją pleistrams ar vitaminams gausim.
Atsakyti
As vienu metu buvau apdraudusi vaiku gyvybe, bet paskui mane vienas zmogus paprotino- sako, jeigu neteksi vaiko, tau bus asaru pakalne, bet tik emocine o ne finansine prasme, nes vaikai pinigu neuzdirba ir netekusi vaiko tu jokiu pinigu neprarasi. Paklausiau to patarimo, nutraukiau vaiku gyvybes draudima, o apdraudem vyra didele suma, nes jis pagrindinis seimos maitintojas ir jo pajamu netekimas mums butu labai skaudus, mano gyvybe apdrausta proporcingai maziau, o vaikai - be nieko. Taigi jeigu man su vyru kas nors atsitiktu, vaikai tikrai tures pinigu mokslams.
Atsakyti
Aš ruošiausi apdrausti dukrytę kaupiamuoju draudimu, jau ir dokumentus buvau pradėjusi tvarkyti, bet kaip tik sužinojau kad laukiuosi antro vaikelio, atsirado krūva naujų išlaidų ir planus kaupiamajam draudimui teko atidėti geresniems laikams... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bulba @ 2006 09 21, 16:22)
As vienu metu buvau apdraudusi vaiku gyvybe, bet paskui mane vienas zmogus paprotino- sako, jeigu neteksi vaiko, tau bus asaru pakalne, bet tik emocine o ne finansine prasme, nes vaikai pinigu neuzdirba ir netekusi vaiko tu jokiu pinigu neprarasi. Paklausiau to patarimo, nutraukiau vaiku gyvybes draudima, o apdraudem vyra didele suma, nes jis pagrindinis seimos maitintojas ir jo pajamu netekimas mums butu labai skaudus, mano gyvybe apdrausta proporcingai maziau, o vaikai - be nieko. Taigi jeigu man su vyru kas nors atsitiktu, vaikai tikrai tures pinigu mokslams.




drinks_cheers.gif

Būtent, gi ta draudiminė apsauga reikalinga vaikučiams...

O tos mamytės, kur apdraudė vaikučius inv. draudimu, vaikams galės padovanot tuos pinigėlius, bet vaikai negautų finansinės paramos tuo atveju, jei netektų maitintojų, ar vieno iš jų.
Atsakyti
Man tai keista, kad visos mamos mato tik "pliusus", o nemato mokesčių naštos. Taigi atsiimant sutaupytą sumelę reikės 15 proc nuo gaunamos sumos sumokėti pajamų mokesčio. Ar tai paskaičiavot? Ar paskaičiavot infliaciją? Kainų augimą? O būsimos naujos valiutos konvertavimo mokesčius įtraukėt?
Ne tokios jau čia rožinės santaupos gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2006 11 04, 00:46)
Man tai keista, kad visos mamos mato tik "pliusus", o nemato mokesčių naštos. Taigi atsiimant sutaupytą sumelę reikės 15 proc nuo gaunamos sumos sumokėti pajamų mokesčio. Ar tai paskaičiavot? Ar paskaičiavot infliaciją? Kainų augimą? O būsimos naujos valiutos konvertavimo mokesčius įtraukėt?
Ne tokios jau čia rožinės santaupos gaunasi...

nors vienas žmogus protingai šneka drinks_cheers.gif pvz.pagimdžiau vaiką, apdraudžiau tuo draudimu, ir kiekvieną mėn, ar kartą per metus moku N sumą.Bet tie pinigai, kur dabar moku man daug reikalingesni dabar, kad juos sumokėt, tenka kažko atsisakyt(pvz. vaikui kokių niekučių,kokių kvepalų geresnių, gal kokio drabužio, o kaikuriems gal net ir geresnio maisto), o po 18 m aš gausiu "tą nerealią sumą", bet kas žino, gal po 18m tų pinigų jam tik sąsiuviniams užteks tongue.gif jūs pažiūrėkit kaip sparčiai keičiasi kainos, per paskutinius 4metus mokslai pabrango dvigubai doh.gif , tai pagalvokit, ar verta dabar kažko atsisakyt, kad paskui gaut tuos pinigėlius umn.gif aš manau, verta nebent "maitintoją" apdraust ax.gif nes kol gyvi tėvai, tai vaikai tikrai turės lėšų mokslams mirksiukas.gif reikia gyvent ir šią dieną, o ne ateity fear.gif
P.S.čia mano nuomonė tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violetik: 04 lapkričio 2006 - 09:01
Bet mamytės, tada gi taip išeina, kad iš viso taupyti neverta. Nes pinigų nuvertėjimo procesas yra pastovus. Taigi apskritai ką šiandien uždirbau, turėčiau šiandien ir išleisti. Bet o gal ryt aš susirgsiu, tai ką tada? Jei nebus jokių santaupų....

Taip, kol tėvai gyvi, gal išleis vaikus į mokslą, bet tuo momentu reikės daugiau lėšų, taigi tuomet teks apkarpyt savo poreikius, lygiai taip pat kaip dabar reikėtų, jei draustumeis šiuo draudimu. bet man atrodo, kad tuomet, kai reikes visos sumos iš karto, bus šeimai daug sunkiau, nei dabar tam atidėt po mažesnę sumelę.

Aš manau, kad investuot reikia. Nes niekada negali žinoti, kas bus po metų. Nebūtinai tai turi būti investicinis draudimas, tai gal investavimas į nekilnojamąjį turtą, į akcijas, ar pan. Investicinis dr. - tik vienas iš būdų. Bet man pvz., jis priimtinesnis šiuo atveju tuo, kad investuojant į nekilnojamąjį turtą jau turi būti sukaupęs nemenką sumelę (kad įsigyt žemės pastatų), o aš esu ką tik pabaigusi mokslus, todėl man tai neįgyvendinama. Todėl aš renkuosi investicijas perkant draudimą, nes į akcijas investuot pati bijau, o dabar tai atlieka už mane draudimo kompanija. Aišku, aš moku už tai. Ir dar už apsaugą. Ir niekas negarantuoja man, kad aš po 20 metų gausiu milijoną, bet to taip pat negarantuoja savarankiškas investavimas. Ir to negarantuoja pinigų laikymas namie, nes ten tai juos tikrai suės infliacija. O ilgalaikėse invescticijose infliacija nėra labai svarbi.

Taigi aš nesakau, kad investicinis draudimas geriausias būdas taupyti pinigus. O ir šio draudimo idėja kita (visgi apsauga. )Bet infliacija, mokesčiai, ir pan egzistuoja visose taupymo formose. O be to ekonomistai teigia, kad didėjant infliaciajai, didėja atlyginimas (taigi daugiau gali skirti investicijoms), ir didėjant infliacijai, kyla ir fondų peliningumas.

Kur mano pamąstymuose minusas - ogi didelė rizika, jei nori daug uždirbti. Aš pvz renkuosi rizikingas investicijas. nes tikiuosi didesnės investicijų grąžos. Gal kažkam užtenka prieaugio, atperkančio infliaciją, ir tada žmogus gali ramiai miegoti. Ir renkuosi toki investicijų dydį, kuris nebūtų per daug skaudus šeimai. Aišku, gal mažiau saldainių tektų suvalgyt dėl to, bet mano manymu ta apsauga ir GALIMYBĖ pinigais uždirbt pinigus yra svarbiau.
Atsakyti
QUOTE(kosminute @ 2006 11 04, 11:28)
Bet mamytės, tada gi taip išeina, kad iš viso taupyti neverta. Nes pinigų nuvertėjimo procesas yra pastovus. Taigi apskritai ką šiandien uždirbau, turėčiau šiandien ir išleisti. Bet o gal ryt aš susirgsiu, tai ką tada? Jei nebus jokių santaupų....

Taip, kol tėvai gyvi, gal išleis vaikus į mokslą, bet tuo momentu reikės daugiau lėšų, taigi tuomet teks apkarpyt savo poreikius, lygiai taip pat kaip dabar reikėtų, jei draustumeis šiuo draudimu. bet man atrodo, kad tuomet, kai reikes visos sumos iš karto, bus šeimai daug sunkiau, nei dabar tam atidėt po mažesnę sumelę.

Aš manau, kad investuot reikia. Nes niekada negali žinoti, kas bus po metų. Nebūtinai tai turi būti investicinis draudimas, tai gal investavimas į nekilnojamąjį turtą, į akcijas, ar pan. Investicinis dr. - tik vienas iš būdų. Bet man pvz., jis priimtinesnis šiuo atveju tuo, kad investuojant į nekilnojamąjį turtą jau turi būti sukaupęs nemenką sumelę (kad įsigyt žemės pastatų), o aš esu ką tik pabaigusi mokslus, todėl man tai neįgyvendinama. Todėl aš renkuosi investicijas perkant draudimą, nes į akcijas investuot pati bijau, o dabar tai atlieka už mane draudimo kompanija. Aišku, aš moku už tai. Ir dar už apsaugą. Ir niekas negarantuoja man, kad aš po 20 metų gausiu milijoną, bet to taip pat negarantuoja savarankiškas investavimas. Ir to negarantuoja pinigų laikymas namie, nes ten tai juos tikrai suės infliacija. O ilgalaikėse invescticijose infliacija nėra labai svarbi.

Taigi aš nesakau, kad investicinis draudimas geriausias būdas taupyti pinigus. O ir šio draudimo idėja kita (visgi apsauga. )Bet infliacija, mokesčiai, ir pan egzistuoja visose taupymo formose. O be to ekonomistai teigia, kad didėjant infliaciajai, didėja atlyginimas (taigi daugiau gali skirti investicijoms), ir didėjant infliacijai, kyla ir fondų peliningumas.

Kur mano pamąstymuose minusas - ogi didelė rizika, jei nori daug uždirbti. Aš pvz renkuosi rizikingas investicijas. nes tikiuosi didesnės investicijų grąžos. Gal kažkam užtenka prieaugio, atperkančio infliaciją, ir tada žmogus gali ramiai miegoti. Ir renkuosi toki investicijų dydį, kuris nebūtų per daug skaudus šeimai. Aišku, gal mažiau saldainių tektų suvalgyt dėl to, bet mano manymu ta apsauga ir GALIMYBĖ  pinigais uždirbt pinigus yra svarbiau.


Papildyta:
LABAS VISOMS MAMYTEMS, PERSKAICIUSI SENAS NAUJIENAS... TAIP IR NESUPRATAU AR NIEKAS VAIKUCIU NEBEDRAUDZIA .... schmoll.gif AR PORTALE AS NERANDU ATSAKYMU KAIP NAUDINGAI APDRAUSTI VAIKELI IR KAD MAZIAUSIAI NUKENTETU PINIGAI IR NAUDINGA BUTU VAIKELIUI VISAIS NELAIMES ATVEJAIS (APSAUGOK NUO NELAIMIU VIESPATIE) DRAUDIKAI VISADA SAKO KAD GERIAUSIA TAI KLIJENTUI BET VISOS TAI PUIKIAI ZINOME KAD NAUDA LABAI ABEJOTINA,,,BET VIS RAMIAU KAI TURI SAUGIKLI,, NUO NELAIMIU AR PINIGELIU STUDIJOMS AR GYVENIMO PRADZIAI..TAI AS MANAU KAD TURIM MES MAMYCIU KURIOS GALETU PADETI PASKAICIUOTI KAIP APDARAUSTI AR TAUPYTI NAUDINGIAUSIAI. AS TAI DRAUDIKAIS NELABAI NORIU PASITIKETI... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievose @ 2007 10 18, 20:59)
Papildyta:
LABAS VISOMS MAMYTEMS,  PERSKAICIUSI SENAS NAUJIENAS... TAIP IR NESUPRATAU AR NIEKAS VAIKUCIU NEBEDRAUDZIA .... schmoll.gif AR PORTALE AS NERANDU ATSAKYMU KAIP NAUDINGAI APDRAUSTI VAIKELI IR KAD MAZIAUSIAI NUKENTETU PINIGAI IR NAUDINGA BUTU VAIKELIUI VISAIS NELAIMES ATVEJAIS (APSAUGOK NUO NELAIMIU VIESPATIE) DRAUDIKAI VISADA SAKO KAD GERIAUSIA TAI KLIJENTUI BET VISOS TAI PUIKIAI ZINOME KAD NAUDA LABAI ABEJOTINA,,,BET VIS RAMIAU KAI TURI SAUGIKLI,, NUO NELAIMIU AR PINIGELIU STUDIJOMS AR GYVENIMO PRADZIAI..TAI AS MANAU KAD TURIM MES MAMYCIU KURIOS GALETU PADETI PASKAICIUOTI KAIP APDARAUSTI AR TAUPYTI NAUDINGIAUSIAI. AS TAI DRAUDIKAIS NELABAI NORIU PASITIKETI... verysad.gif

tai ne vaika drausti reikia, o save ir tetuka, kad nelaimes atveju ismoka einu vaikuciui.
Atsakyti
apdrauskit save, vaikus paprastu gyvybes draudimu, o likusius pinigelius investuokit...fondai, akcijos, ir pan...neprasidekit su investiciniais gyvybes draudimais...jie tik dabar atrodo graziai 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi vis domiuosi įvairiom investicijom vaikui, kad turėtų pradžiai vaikutis pinigėlių. Galvojau irgi apie tuos investicinius draudimus, bet kažkaip pradedu abejot, gal tikrai geriau į kažkokius fondus... unsure.gif O gal kas galėtų rekomenduot kažką...
Manau bent jau tas už vaiką gaunamas išmokas galima dėt kur nors, vis geriau nei išleist kas mėnesį...

QUOTE(PULA @ 2006 09 21, 15:09)
Mamytės, jei domitės investiciniais kaupiamaisiais draudimais galiu atsakyti į visus rūpimus klausimus. Dirbu Hansa banko draudime. Prašau kreipkitės. Su malonumu padėsiu. Pati esu apdraudusi abu savo vaikus, vyrą ir save. Niekas už mus pačius pinigų nesutaupys. Ateitimi reikia rūpintis iš anksto. Mokslai vaikams kainuoja, manau kiekviena norėsime, kad mūsų vaikas studijuotų, o ar tuo metu bus pinigų mokslams apmokėti? Draudimas vienas iš geriausių būdų taupyti pinigus, tuo labiau, kad kartu gali apsidrausti nuo traumų.


Domėjausi ir Hansa draudimu, bet kas man ten užkliuvo, tai, kad pirmaisiais metais atskaičiuojama 50 proc. nuo įneštų sumų, tai kažkaip nežinau...

Na žodžiu, tikrai esu pasimetusi, norėtųsi kaupti pinigėlių vaikučiui, bet nežinau, koks būtų geriausias būdas... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sssssss: 24 liepos 2008 - 00:17
QUOTE(Kris_ @ 2007 10 19, 11:18)
apdrauskit save, vaikus paprastu gyvybes draudimu, o likusius pinigelius investuokit...fondai, akcijos, ir pan...neprasidekit su investiciniais gyvybes draudimais...jie tik dabar atrodo graziai  4u.gif

Bet tokiam investavimui reiktų nemažai pradinių lėšų. 10 000 Lt ir tai "labai mažai" normaliam investavimui, o retas nors tokius pinigus skirti gali... 100 Lt atidedant, kokie tie fondai ir akcijos, kaip tik man atrodo tinkamiausia investiciniui gyvybės draudimui skirti g.gif ax.gif
Atsakyti