Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški turgeliai, ūkininkai

tikrai šaunus ūkininkų turgelis Vilniuje prie Operos ir baleto teatro (prie gėlių turgelio) thumbup.gif visko galima rast, o kaip skanuuuu wub.gif
Atsakyti
o idomu ten tie patys pardavineja kiap Tymo turgeli ar kiti?
Atsakyti
O kada jis būna? O gal apkritai mamos galėtų pasidalint info apie turgelius, kada ir kokie vyksta. Aš galiu pradėt - antradieniais Vilniuje Europos prekybos centre, toks gana kuklus būna. Bent jau pieno produktų tai nebuvo visai.
Atsakyti
QUOTE(purpsius @ 2009 08 05, 15:38)
O kada jis būna? O gal apkritai mamos galėtų pasidalint info apie turgelius, kada ir kokie vyksta. Aš galiu pradėt - antradieniais Vilniuje Europos prekybos centre, toks gana kuklus būna. Bent jau pieno produktų tai nebuvo visai.

Ketvirtadieniais Tymo turgelyje pieno produktų tikrai daug būna. Ir labai skanios naminės duonos essen.gif Dar daržovių nemažai. Taip pat būna vištienos, ėrienos, medaus...
Atsakyti
Sveikos mamytes,

pasiskaitau vis SM apie leliukus ir ju maisteli, tai noreciau suzinoti kokia yra paklausa ekologiskom darzovem: morkom, bulvem, kopustams, salierams, brokoliams ir pan. nes mano mamute augina ir galvoju reikalui esant galima butu Jums pasiulyti...
Atsakyti
QUOTE(shipra @ 2009 08 06, 13:12)
Sveikos mamytes,

pasiskaitau vis SM apie leliukus ir ju maisteli, tai noreciau suzinoti kokia yra paklausa ekologiskom darzovem: morkom, bulvem, kopustams, salierams, brokoliams ir pan. nes mano mamute augina ir galvoju reikalui esant galima butu Jums pasiulyti...

Kokia paklausa? g.gif Na, manau, kad visos, kurios cia raso, nori ir stengiasi gauti ir nusipirkti ekologisku darzoviu is kur tik pavyksta. Yra tik kiti dalykai- patogumas, koks miestas, kartais kaina ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(purpsius @ 2009 08 05, 15:38)
O kada jis būna? O gal apkritai mamos galėtų pasidalint info apie turgelius, kada ir kokie vyksta. Aš galiu pradėt - antradieniais Vilniuje Europos prekybos centre, toks gana kuklus būna. Bent jau pieno produktų tai nebuvo visai.



turgelis prie Operos ir baleto teatro buna kasdien, isskyrus pirmadieni mirksiukas.gif pasirinkimas tikrai nemazas, yra ivairiu produktu (medus, pieno produktai, mesa....) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rigusta @ 2009 08 06, 21:15)
turgelis prie Operos ir baleto teatro buna kasdien, isskyrus pirmadieni  mirksiukas.gif  pasirinkimas tikrai nemazas, yra ivairiu produktu (medus, pieno produktai, mesa....)  thumbup.gif



Yay! Kokios geros naujienos - nes kaip tik ieškojau, kur kasdieną apsipirkti, tai man bus labai patogu. Buvau įjunkus į Centrinę ūkininkų turgavietę, nes nors ir neekologiška, bet kasdien ir tik lietuviška produkcija, bet centre man gerokai patogiau.
Atsakyti
Pamaniau, kad pravers si informacija, kuria radau viename ekologiskame zurnale apie Mobiliuosius ekologiskus turgelius Vilniuje, kurie veikia nuo 11 iki 19val 4u.gif

ANTRADIENIAIS:
Karoliniskes - J.Povilaicio g. 20 prie "IKI"
Fabijoniskes - Staneviciaus g. 42 prie "Maximos"
Snipiskes - Konstitucijos pr. 12


TRECIADIENIAIS:
Lazdynai - Erfurto g. 29 prie "IKI"
Seskine - Gelvonu 35 prie "Maximos"
Zirmunai - Zirmunu g. 67

KETVIRTADIENIAIS:
Pilaite - Vyduno ir Karaliauciaus sankirta
Justiniskes - Taikos g. 162A prie "Maximos"
Pasilaiciai - Medeinos g. 8 prie "Rimi"

PENKTADIENIAIS:
Naujamiestis - Gedimino pr. prie zemes ukio ministerijos
Vilkpede - Savanoriu pr. 44 priesais "Maxima"
Verkiai - Jaruzales g. 17


SESTADIENIAIS:
Zirmunai - Zirmunu g. 2 prie "IKI"
Antakalnis - Antakalnio 59 salia polikninikos
Zverynas - Seliu 54 prie "IKI"

Atsakyti
QUOTE(Saldainė @ 2009 08 09, 13:52)
Pamaniau, kad pravers si informacija, kuria radau viename ekologiskame zurnale apie Mobiliuosius ekologiskus turgelius Vilniuje, kurie veikia nuo 11 iki 19val 4u.gif




Gal kas buvo čia išvardytuose - kuriam iš jų, ir gali parašyti kokia pasiūla? 4u.gif
Atsakyti
As kiekviena savaite lankausi Jeruzales turgelyje. Paprastai cia buna pagrindines darzoves, pieno produktai, labai skani duona, paukstiena, medaus produktai, rukytos mesos gaminiai, berods maciau ir zalios kiaulienos, pavasari budavo labai skaniu obuoliu.

Tik as nezinau ir norejau paklausti, ar is tiesu siuos mobiliuosius turgelius galima vadinti ekologiskais? Tarkim prie duonos yra iskaba, kad tai ekologiska duonute, o prie darzoviu buna prierasas, kad lietuviskos darzoves, apie ekologiskuma neuzsimenama... Zinoma, as manau, kad jos turbut bet kuriuo atveju maziau uzterstos nei parduotuvines, bet ar tikrai auginamos ekologiskai nezinau, o butu idomu suzinoti.
Atsakyti
QUOTE(Vaičiačiaku @ 2009 08 10, 15:33)
As kiekviena savaite lankausi Jeruzales turgelyje. Paprastai cia buna pagrindines darzoves, pieno produktai, labai skani duona, paukstiena, medaus produktai, rukytos mesos gaminiai, berods maciau ir zalios kiaulienos, pavasari budavo labai skaniu obuoliu.

Tik as nezinau ir norejau paklausti, ar is tiesu siuos mobiliuosius turgelius galima vadinti ekologiskais? Tarkim prie duonos yra iskaba, kad tai ekologiska duonute, o prie darzoviu buna prierasas, kad lietuviskos darzoves, apie ekologiskuma neuzsimenama... Zinoma, as manau, kad jos turbut bet kuriuo atveju maziau uzterstos nei parduotuvines, bet ar tikrai auginamos ekologiskai nezinau, o butu idomu suzinoti.

Zinoma,kad negalima siu turgeliu vadinti eko turgeliais.Didesne dalis produktu juose - tiesiog ukininku. O del ukininku prekiu amzina diskusija- ar pila jie saujomis blogas trasa, ar ne? Manau, kad pila-sitokia paklausa paskutiniu metu... Nepriauginsi, nepriziuresi, o parduoti tai norisi kuo daugiau ir greiciau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 10 rugpjūčio 2009 - 15:27