Įkraunama...
Įkraunama...

***Sonatinos receptų gerbėjos***

Sveikos atvykusios į Sonatinos gerbėjų klubą 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image


Senieji Sonatinos receptai

Sonatinos blog'as

Papildyta:
Senojoje temoje dažnai buvo giriams Cukinijų apkepas bigsmile.gif Kadangi labai labai jos užderėjo pas mus, tai ir aš išbandžiau šiandien apkepą thumbup.gif Kumpio neturėjau , dėjau morkos vietoj jo ir skonis niam niam essen.gif: Kepiau ilgiau n ei 45 min. bet manau kepimo laikas nuo orkaitės labai priklauso ax.gif
Atsakyti
Super nauja temuke thumbup.gif aciu, lili78 4u.gif

O as snd gaminau Separdo pyraga, tikrai labai greita ir skanu thumbup.gif
SEPARDO PYRAGAS
Atsakyti
na išbandžiau ir aš Cukinjų apkepą, mums kaip nemėgstantiems cukinijų, visai patiko bigsmile.gif Aš dėjau nedaug svogūno todėl dar įtarkavau šiek tiek morkos, o vietoj kumpio dėjau pieniškos dešrelės ir sunaudojau ne 4, o 3 kiaušinius, nes jie dideli buvo. Na tikrai skanu, tik gal kitą sykį bandysiu ne su dešrele ax.gif
Atsakyti
Vakar gaminau Kopustu ir farso apkepa....ale nelabai jis mums visiems patiko... smile.gif
Atsakyti
Turejau dar cukinijos, tai gaminau Pomidorų ir cukinijų sriubą bigsmile.gif na fantastika žinokit.....tik rudojo cukraus neturėjau ir ne citrinos dėjau o šiek tiek citrinpipirių ir papildomai įpyliau vandens.... dabar mūsų šeima jau valgo cukinijas biggrin.gif, o jei mėgstate pomidorų sriubas tai ir šis patiekalas turėtų patikti smile.gif

dar gaminau Morkų ir agurkų salotas, man patiko, skanu, mėgstu tokius padažiukus.... vietoje baltojo vyno acto pyliau balzamiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarmite @ 2009 08 07, 07:47)
na išbandžiau ir aš Cukinjų apkepą, mums kaip nemėgstantiems cukinijų, visai patiko  bigsmile.gif  Aš dėjau nedaug svogūno todėl dar įtarkavau šiek tiek morkos, o vietoj kumpio dėjau pieniškos dešrelės ir sunaudojau ne 4, o 3 kiaušinius, nes jie dideli buvo. Na tikrai skanu, tik gal kitą sykį bandysiu ne su dešrele  ax.gif

mano seimai cukiniju apkepas labai labai thumbup.gif
as dedu daug svoguno,, daug morku, ir parukytu medziotyoju desreliu, nu liuks gaunasi thumbup.gif jau du kartus kepiau sia savaite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarmite @ 2009 08 02, 16:58)
Susigundžiau, nors cukinija taip pat ne mano maistas  ax.gif  kepsiu  bigsmile.gif  o dabar į orkaitę įkišau Kiaulieną korėjietiškai ragausim  smile.gif

isbandziau vakar sita kiauliena korejietiskai, man nelabai skanu, visu pirma labai dege tai reikejo daug ant mazesnes temperaturos kepti negu nurodyta ir daug trumpiau g.gif o ir mesyte gavosi labai kieta unsure.gif
Atsakyti
Gal zinot koks receptas yra tu pyrageliu kur pavaizduota "Skanaus 10", kur Sonatinos receptuose virs uzraso "PYRAGAI" ax.gif Jau taip graziai jie atrodo, tokie minkstuciai, puruciai, taip ir prasosi pagaminami 4u.gif bet niekur nerandu ju recepto g.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 08 11, 23:49)
isbandziau vakar sita kiauliena korejietiskai, man nelabai skanu, visu pirma labai dege tai reikejo daug ant mazesnes temperaturos kepti negu nurodyta ir daug trumpiau  g.gif  o ir mesyte gavosi labai kieta  unsure.gif

aš nepasisakiau dėl Kiaulienos korėjietiškai, man skanu, bet taip pat degė ir dėl to manau gavosi sausa mėsa, kitą kartą dalį laiko kepsiu uždengusi, ar kepimo rankovėje. Ir kepimo laikas tikrai per ilgas, arba tada reikia mažesnėje temperatūroje kepti 4u.gif Bet šiaip mums skani mėsytė.
Atsakyti
Laba dienele mergynos. pasiskaiciau cia jus ir susigundziau pati isbandyti receptelius
QUOTE(Sarmite @ 2009 08 07, 10:47)
na išbandžiau ir aš Cukinjų apkepą, mums kaip nemėgstantiems cukinijų, visai patiko  bigsmile.gif  Aš dėjau nedaug svogūno todėl dar įtarkavau šiek tiek morkos, o vietoj kumpio dėjau pieniškos dešrelės ir sunaudojau ne 4, o 3 kiaušinius, nes jie dideli buvo. Na tikrai skanu, tik gal kitą sykį bandysiu ne su dešrele  ax.gif

sitas apkepas fantastiskas, tik as ziopla galva doh.gif nusipirkau kumpeli ne rukyta o zalia doh.gif - bet pakepiau ir idejau - tai skanu buvo tikrai, bet kita karta daugiau miltu idesiu nes jau tesi kiausiniai
o dar vakar kepiau varskines pynutes - tai nerealus skonis. kepsim dabar dazniau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mantaniuke25 @ 2009 08 13, 12:30)
Laba dienele mergynos. pasiskaiciau cia jus ir susigundziau pati isbandyti receptelius

sitas apkepas fantastiskas, tik as ziopla galva  doh.gif  nusipirkau kumpeli ne rukyta o zalia  doh.gif - bet pakepiau ir idejau - tai skanu buvo tikrai, bet kita karta daugiau miltu idesiu nes jau tesi kiausiniai
o dar vakar kepiau varskines pynutes - tai nerealus skonis. kepsim dabar dazniau thumbup.gif

aha Varškinės pynutės tikras gėris biggrin.gif , o aš šiandien kepiau Lenkiškus mielinius blynus su obuoliais, aš labai mėgstu blynus, dar ne visus Sonatinos siūlomus išbandžiau, yra receptukų kurių daugiau nekepsiu, na o šiuos būtinai kepsiu vėl bigsmile.gif nes paprasta ir skanu smile.gif
Atsakyti
[quote=Sarmite,2009 08 08, 13:01]
Turejau dar cukinijos, tai gaminau Pomidorų ir cukinijų sriubą bigsmile.gif na fantastika žinokit.....tik rudojo cukraus neturėjau ir ne citrinos dėjau o šiek tiek citrinpipirių ir papildomai įpyliau vandens.... dabar mūsų šeima jau valgo cukinijas biggrin.gif, o jei mėgstate pomidorų sriubas tai ir šis patiekalas turėtų patikti smile.gif ]

Gaminau ir as siandien sia sriuba, skonis tikrai liuks 4u.gif Mano vaikas ,kuris visai nevalgo pomidoru susveite sia sriubyte net nemirktelejus smile.gif
Dabar laukia eile sukiniju apkepo su tunu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurate_b: 13 rugpjūčio 2009 - 14:54