Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio planavimas ir krizė

sveikos. nezinau ar si tema vietoj, bet labai idomu butu suzinoti, ka jus manote apie vaikelio planavima krizes metu? mes su draugu labai to norime.Taciau gyvename nuomojame bute. Kolkas abu dirbame. Draugas dirba individualioje imoneje, kurioje jau prasidejo darbuotoju mazinimai. Mano darbas stabilesnis, taciau baime vistiek yra. Kokia jusu nuomone, ar vertetu palaukti kol ekonomika pasitaisys, ar visdelto nieko nelaukti?
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2009 08 05, 13:36)
sveikos. nezinau ar si tema vietoj, bet labai idomu butu suzinoti, ka jus manote apie vaikelio planavima krizes metu? mes su draugu labai to norime.Taciau gyvename nuomojame bute. Kolkas abu dirbame. Draugas dirba individualioje imoneje, kurioje jau prasidejo darbuotoju mazinimai. Mano darbas stabilesnis, taciau baime vistiek yra. Kokia jusu nuomone, ar vertetu palaukti kol ekonomika pasitaisys, ar visdelto nieko nelaukti?

Na, tokiu, nieko gero nežadančiu metu, planuoti vaiką nėra labai gerai.Nebent esate tikra, kad pragyvenimo šaltinis garantuotas ir neteks kęsti nepritekliaus, turite pakankamai santaupų. Bet aš susilaikyčiau. blush2.gif Vistik, geriau vienai pabadaut ir kruopas pavalgyt , jei jau visai prastai, nei apgailestauti, kad vaikučiui kažko būtino trūksta. Žinoma, visuomet yra išimčių. Spręsti reikia tik dviems žmonėms, kurie tą vaikutį sukurs. smile.gif
Atsakyti
jeigu jums jau senai ne dvidešimt, ir tikrai labai ABU to norite, manau nereikia paisyti tokių kintamų išoriškų dalykų kaip ekonominė krizė ir laukti neverta. (o ką daryti jei pagimdei prieš pat krizę? paprašyti sulysti atgal? g.gif ) dar ir nežinia kada pasiseks užkibti, nežinia ir kada ta krizė baigsis, žodžiu, aš siūlyčiau neatidėlioti.. 4u.gif 4u.gif biggrin.gif

p.s. beje, net neabejoju, kad dauguma čia sakys palaukti kol baigsis krizė. bet tai proto balsas, tačiau kalbant apie vaikus manau labiau reiktų klausyti širdies balso... mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 05 rugpjūčio 2009 - 14:35
QUOTE(trr @ 2009 08 05, 15:32)
dar ir nežinia kada pasiseks užkibti, nežinia ir kada ta krizė baigsis, žodžiu, aš siūlyčiau neatidėlioti..  4u.gif 4u.gif  biggrin.gif

p

Panašu, kad krizė Lietuvoje nesibaigs greitai.bent jau pasiklausius žinių, paskaičius laikraščių, optimizmas sumažėja iki mažiau nei minimumas...Bet čia ne į temą. Vaikas ne pirkinys.Dėl jo šeima turi tvirtai nuspręsti abu KARTU, kaip jau ir minėjau. smile.gif
Atsakyti
Perduokit savo vyrui, kol bent del jusu ir savo ateities nera garantiju, tegu nesaudo "pilnom kulkom", Lietuvoj jau uztenka langu dauzytoju seimui.
Atsakyti
O aš manyčiau, kad jeigu tvirtai nusprendėte tai atidėlioti tikrai neverta, juk teisingai pasakyta mintis, kad krizė gali tęstis kelis metus, ir kas žino kas bus po tų kelių metų, tada laukti kol ekonomika atsigaus - dat keletas metelių doh.gif Sakoma, kad kiekvienas gimęs vaikelis atsineša savo dalį mirksiukas.gif Gal kas sukritikuos, tačiau aš tuo tikiu ax.gif Mes irgi norime antro vaikelio ir man nesvarbu, kad krizė, žinoma nepuolam stačia galva į "gamybos procesą", tačiau šiuo atveju tą lemia tikrai ne krizė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rakatanga @ 2009 08 05, 16:05)
O aš manyčiau, kad jeigu tvirtai nusprendėte tai atidėlioti tikrai neverta, juk teisingai pasakyta mintis, kad krizė gali tęstis kelis metus, ir kas žino kas bus po tų kelių metų, tada laukti kol ekonomika atsigaus - dat keletas metelių  doh.gif Sakoma, kad kiekvienas gimęs vaikelis atsineša savo dalį  mirksiukas.gif  Gal kas sukritikuos, tačiau aš tuo tikiu  ax.gif Mes irgi norime antro vaikelio ir man nesvarbu, kad krizė, žinoma nepuolam stačia galva į "gamybos procesą", tačiau šiuo atveju tą lemia tikrai ne krizė  mirksiukas.gif

aciu uz pasisakymus g.gif reiks rimtai viska apsvarstyti, tikrai nenoriu kad vaikui ko nors truktu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 08 05, 15:53)
...kol bent del jusu ir savo ateities nera garantiju,...

garantijų niekada nėra. 4u.gif

QUOTE(samanaa @ 2009 08 05, 16:27)
aciu uz pasisakymus g.gif  reiks rimtai viska apsvarstyti, tikrai nenoriu kad vaikui ko nors truktu schmoll.gif

paprastai jei tikrai norima, abejonių visai nekyla.. jokių.. cool.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 05 rugpjūčio 2009 - 15:35
Nesuprantu uzmoju dirbinti vaikus, kai net nesi garantuotas del savo subines...
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 08 05, 16:53)
Nesuprantu uzmoju dirbinti vaikus, kai net nesi garantuotas del savo subines...

del savo subines niekada negali buti tikras.iseisi i kiema ir nudurs banditas su peiliu, ir liks vaikai naslaiciai...
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2009 08 05, 17:01)
del savo subines niekada negali buti tikras.iseisi i kiema ir nudurs banditas su peiliu, ir liks vaikai naslaiciai...

Jei turite priesu, kurie tyko prismeigti prie sienos, tada tikrai nereiketu uzsiimti vaiku planavimu, bet jei ne, tai finansinio garanto nebuvimas yra svarbesnis argumentas nei tikimybe buti uzpultam kandziu.
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 08 05, 17:18)
Jei turite priesu, kurie tyko prismeigti prie sienos, tada tikrai nereiketu uzsiimti vaiku planavimu, bet jei ne, tai finansinio garanto nebuvimas yra svarbesnis argumentas nei tikimybe buti uzpultam kandziu.

o taip, vos prieš pora metų laaabai daug žmonių jautėsi laaabai garantuoti finansiškai.. o kas dabar.. cool.gif
Atsakyti