Įkraunama...
Įkraunama...

Kas ta romantika?

Pagalvojus apie romantiškiausią vakarą, kažkodėl tik vienas išplaukia. Keista, matyt, labai jau asmeniška.

--------------
Aš baigiau seniai jau verginančius (ne tik mane manau) santykius. Ilgi 2,5 metų... Iš ryto nuėjau į darbą. Grįžau namo. Atsisėdau į fotelį ir taaaip buvo gera, kad nereikia niekam nieko aiškinti, pulti daryti valgyti, žiūrėti krepšinio. Sėdėjau tada ir buvo lengva ir ramu. Pro langą mačiau medžius, saulėlydį, paukščius. Ir visa tai buvo mano, ir aš tame buvau karaliene.
Sėdėjau ir šypsojausi.

Dabar esu laimingai ištekėjusi ir turiu pilna standartiškai nestandartinių romantiškų vakarų, tikrai. Bet ta ramybė, kurią tada buvau patyrus, užplūdo net dabar, kai prisiminiau tą vakarą.
Sėdžiu ir šypsausi.
Atsakyti
Buna ir taip .............. smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2009 08 07, 14:51)
Pagalvojus apie romantiškiausią vakarą, kažkodėl tik vienas išplaukia. Keista, matyt, labai jau asmeniška.

--------------
Aš baigiau seniai jau verginančius (ne tik mane manau) santykius. Ilgi 2,5 metų... Iš ryto nuėjau į darbą. Grįžau namo. Atsisėdau į fotelį ir taaaip buvo gera, kad nereikia niekam nieko aiškinti, pulti daryti valgyti, žiūrėti krepšinio. Sėdėjau tada ir buvo lengva ir ramu. Pro langą mačiau medžius, saulėlydį, paukščius. Ir visa tai buvo mano, ir aš tame buvau karaliene.
Sėdėjau ir šypsojausi.

Dabar esu laimingai ištekėjusi ir turiu pilna standartiškai nestandartinių romantiškų vakarų, tikrai. Bet ta ramybė, kurią tada buvau patyrus, užplūdo net dabar, kai prisiminiau tą vakarą.
Sėdžiu ir šypsausi.



Labai gerai suprantu tave. Manau nebūtinai laimės ir pilnatvės jausmas patiriamas būnant apsuptam kitų žmonių, santykių . Manau tie žmonės, kurie sugeba pajusti harrmoniją ir pilnatvę būdami vieni. Moka kurti pilnavertiškesnius santykius su kitais žmonėmis. Čia grynai mano nuomonė...
Atsakyti
suprantu ir as blush2.gif
Atsakyti
Norėčiau ir aš taip.
Atsakyti
QUOTE(Marina_007 @ 2010 05 12, 10:38)
suprantu ir as blush2.gif

drinks_cheers.gif as taip pat blush2.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif uz tave!
Atsakyti
smile.gif isgyvenau ir as tai, tik po 8 varginanciu metu. ta sauleta diena dabar yra mano Nepriklausomybes diena.
Atsakyti