Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinis marketingas

Gal ką sudomintų ekologiški produktai, už prieinamą kainą?

Sveiki, ar kada teko girdėti ką nors apie Melaleuca produktus ? Melaleuca yra viena iš didžiausių sveikatingumo prekių tinklų Amerikoje. Kompanija siūlo produktus iš ekologiškų nei gamtai, nei žmogui nekenkiančių ingredientų, kurie pastaruoju metu sulaukia labai daug dėmesio ir yra labai giriami. Dauguma šių priemonių yra koncentruotos.
Tai yra elektroninė parduotuvė, joje galima įsigyti įvairiausių prekių : Valymo priemonių, eterinių aliejų, odos ir veido priežiūros priemonių, kosmetikos, Maisto papildų, kavos, bei dar daug įvairių produktų.

Užsisakinėdami šiuos produktus taip pat galite ir užsidirbti. 🙂 Pardavinėti nieko nereikia ! Prekes perkate sau, arba savo šeimai. Taip pat prie sistemos galite pakviesti prisijungti draugus, artimuosiu, nuo jų pakvietimų ir užsakymų gaunate papildomai pinigų !

Visus susidomėjusius kviečiu parašyti asmeninę žinutę, suteiksiu daugiau informacijos. 

Atsakyti
Ieškai papildomo darbo? Siūlau papildomą darbą internetu. Lietuvoje nauja kompanija. Uždarbis priklauso tik nuo jūsų pačių pastangų ir noro. O pasiekti galima labai daug, papildomi bonusai, bei vėliau nuolatinis atlyginimas ! Nereikia jokių investicijų ir nieko pardavinėti ! laisvas darbo grafikas.
Sudominau?
Rašykite el. Laišką arba skambinkite ! :) .
Kaune galima susitikti :)

Palikite komentaruose savo el. Pašto adresą, atsiųsiu daugiau informacijos ! Arba parašykite asmeninę žinutę.

makalismakalis@gmail.com
Atsakyti