Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų sanatorijos


Tęsiame temą apie vaikų sanatorijas bigsmile.gif


Sena tema čia


Papildyta:
gal yra mamyčių, kurios važiavo nesenai į Palangos Gintarą be siuntimo? Mažajai du metukai, įdomu kiek kainuotų jai ir kiek man, kaip lydinčiam asmeniui g.gif
Iš anksto dėkoju už informaciją 4u.gif
Atsakyti
Kur geriausia butu važiuoti su kūdikiu į kokią sanatoriją? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif
Gal kuri žinot ar įmanoma gauti siuntimą į sanatoriją po klubo traumos,kai spėjama,kad klubas buvo skilęs,2 mėn buvo pilve hematomos,o dabar likęs gan smarkus skausmas..?
Nes reumatologė,pas kurią buvau dėl artrito sakė pabandyt paprašyt siuntimo į sanatoriją dėl to klubo,o kadangi ne pirmą kartą esu toj sanatorijoj,tai paprašyt,kad dar ir sąnariam procedūrų paskirtų..
Tai norėjau paklaust ar tai įmanoma praktiškai,nes nesinori pasirodyt prie gydytoją durnele,kuri čia "ne į temą" siuntimo nori....? doh.gif doh.gif
Nes dėl artrito jau tik kitais metai siuntimą gausiu,o man reabilitacijos labai reikia...
Atsakyti
gal kas galit pasiulyt gera sanatorija? vaikas daznai perga persalimo ligomis, ir labai daznai bronhitu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erinata @ 2009 09 03, 01:15)
gal kas galit pasiulyt gera sanatorija? vaikas daznai perga persalimo ligomis, ir labai daznai bronhitu doh.gif


Palangos Gintaro sanatorija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2009 09 03, 10:30)

aciu, jau siandien ten skambinau 4u.gif
Atsakyti
Gal galit kas nors įmesti nuorodą su ligų/būklių sąrašų, kuriomis sergant galima nemokamai vykti į sanatoriją.
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 09 05, 21:57)
Gal galit kas nors įmesti nuorodą su ligų/būklių sąrašų, kuriomis sergant galima nemokamai vykti į sanatoriją.

vaikams iš po plaučių uždegimo, daugiau aš nežinau, gal kitos daugiau ką parašys
Atsakyti
Sveikos,
gal kas gali patarti, kuria sanatorija rinktis vaikuciui su misriu raidos sutrikimu. Jau pasimeciau tarp "Gintaro", "Saulutes", "Abromiskiu" ir "Pusyno kelio".
Aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raneri @ 2009 09 09, 13:42)
Sveikos,
gal kas gali patarti, kuria sanatorija rinktis vaikuciui su misriu raidos sutrikimu. Jau pasimeciau tarp "Gintaro", "Saulutes", "Abromiskiu" ir "Pusyno kelio".
Aciu is anksto smile.gif

sveika, 4u.gif nuo pirmadienio varysim su vaiku i Pusyno kelia 10dienu, paskui parasyiu atsiliepimus 4u.gif mano vaikas daznai serga persalimo ligomis ir bronhitu, tai reikejo rinktis tarp gintaro ir pusyno, pasirinkau pigesni varianta blush2.gif gal kas jau ten buvot ir galit parasyt kokios ten proceduros atliekamos, kokie atsiliepimai ir ar padejo jusu vaikuciams? ax.gif
kiek girdejau abromuskiu sanatorija labiau tinka reabilitacijai, su judejimu sutrikimu, bet tiksliai nezinai tai negaliu garantuot
Atsakyti
norejau paklaust tu kurios buvo Pusyne Vilniui, kokias proceduras ten daro? kaip personalas? ka duoda valgyt vaikui ir mamai? ka su savim imt? atsiprasau kad tiek daug klausimu mes nuo pirmadienio ten keliausim, bandysim darytis tokias proceduras kurios pades nuo branchito, bet viska tiksliai nepasake kas ir kaip viskas bus smile.gif
iskart aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
mes buvome "Pušyno kelio" sanatorijoje. Ten proceduras atlieka labai jaunas kolektyvas. Mano manymu joms dar labai truksta darbo patirties. 4u.gif Valgis puse velnio.
"Gintaro" sanatorijoje nepatiko, nes per ta vaiku gausuma proceduros atliekamos prastai. Pagrindinis valgio menui: kotletai. lotuliukas.gif
O patiko mums druskininku "Sauluteje". thumbup.gif
Atsakyti