Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo užimti vaiką per visą dieną?

ka jusu mazieji veikia per diena?kalbu apie 8 -9 men vaikucius.mano sunelis dar nesedi normaliai,taip pat neropoja.turime vaikstyne,bet nelabai noriu kad jis ten pastoviai butu.tad lieka tik ant ranku nesioti?gal jus pasiulysit kokiu ideju ka galima pasiulyti tokio amziaus vaikuciui? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukas66666 @ 2009 08 08, 13:17)
ka jusu mazieji veikia per diena?kalbu apie 8 -9 men vaikucius.mano sunelis dar nesedi normaliai,taip pat neropoja.turime vaikstyne,bet nelabai noriu kad jis ten pastoviai butu.tad lieka tik ant ranku nesioti?gal jus pasiulysit kokiu ideju ka galima pasiulyti tokio amziaus vaikuciui? mirksiukas.gif

Mano dukryte taip pat nesedi apti ir neropoja,as ja pasodinu keduteje ir nunesu prie saldytuvo,turim daug magnetuku tai laiminga buna kol visus nuima ir numeta ant grindu thumbup.gif Daznai palieku ant grindu,tai versdamasi nuo pilvo ant nugaros pasieka viska,ka tik nori.Dar padeda skalbiniu segtukai,duodu visa dezute,tai kol ismeto visus iki vieno buna labai uzsiemus. thumbup.gif Laikrastis gerai uzima,tik reikia salia sedeti ir ziureti,kad i burnyte nekistu.
Atsakyti
QUOTE(sigita salkauske @ 2009 08 08, 15:26)
Mano dukryte taip pat nesedi apti ir neropoja,as ja pasodinu keduteje  ir nunesu prie saldytuvo,turim daug magnetuku tai laiminga buna kol visus nuima ir numeta ant grindu  thumbup.gif Daznai palieku ant grindu,tai versdamasi nuo pilvo ant nugaros pasieka viska,ka tik nori.Dar padeda skalbiniu segtukai,duodu visa dezute,tai kol ismeto visus iki vieno buna labai uzsiemus. thumbup.gif Laikrastis gerai uzima,tik reikia salia sedeti ir ziureti,kad i burnyte nekistu.

ir mano sunelis labai megsta magnetukus ant saldytuvo thumbup.gif buna kad jau taip isizliumbia,o tik nunesk prie saldytuvo ir krapsto ten juos doh.gif biggrin.gif ir pamirsta kad reikia verkt lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano sunui 9 menesiai ir jis sedi pats tvirtai, ropoja, pats atsistoja ir baisai patinka kai vedzioju uz rankuciu ax.gif Tai biski buna vaikstynej, po to ropojam is kambario i kambari, pasodinu ant kilimo ar sofos (nors jam labiau patinka ant kilimo smile.gif ) ir duodu pilna deze zaislu, tai jis ten krapstinejasi, einam i lauka. Tiek namie, tiek lauke butinai reikia ji uz ranku vedzioti smile.gif Taip ir leidziam laika per dienas mirksiukas.gif (Nu aisku nepaminejau valgymo ir miegojimo )
Atsakyti
QUOTE(D-e-i-s-i @ 2009 08 08, 21:59)
Mano sunui 9 menesiai ir jis sedi pats tvirtai, ropoja, pats atsistoja ir baisai patinka kai vedzioju uz rankuciu  ax.gif  Tai biski buna vaikstynej, po to ropojam is kambario i kambari, pasodinu ant kilimo ar sofos (nors jam labiau patinka ant kilimo  smile.gif ) ir duodu pilna deze zaislu, tai jis ten krapstinejasi, einam i lauka. Tiek namie, tiek lauke butinai reikia ji uz ranku vedzioti  smile.gif Taip ir leidziam laika per dienas  mirksiukas.gif (Nu aisku nepaminejau valgymo ir miegojimo )

thumbup.gif kaip saunu kad toks jau stiprus vaikutis.na per savaitgali ir mes jau padarem pazanga,pradejo sedeti 4u.gif nezinau ar cia galejo tureti itakos,bet kaip tik pradejau neleist i vaikstyne,tai sunelis pats pradejo sedet g.gif
Atsakyti
Na maniskiam beveik 10 menesiu. Vaiksto aplink baldus isikibes, taip praleidzia daug laiko. Net dziuveseli koki griauzia ne sededamas, bet butinai atsistojes lotuliukas.gif O siaip veikla paprasta- kai man reikia keliu minuciu kanors nuveikti- primetau po visa kambari zaisliuku, jis ropineja, rankioja juos. Daznai zaidziame kartu,as delioju zaisliukus, rodau ka su jais galima padaryti ax.gif Tada jis bando atkartoti. Kai gaminu valgyti ar tiesiog tvarkausi virtuveje- vaikas visada salia. Arba vezimelyje isodinu, arba ant grindu, arba vaikstyneje. Leidziu stebeti kaip skutu bulves, viska visada nupasakoju aiskiai, bendrauju nuolatos. Kartais tiesiog ijungiu muzikos- tada ilgai isbuna ramus, pristoja prie muz.centro is arti ir sustinges ilgai klausosi ax.gif
Apie nesiojima ant ranku- negali buti nei kalbos- nebent tai neisvengiama Sveria vaikas daug- 12-13kg, man tikrai per sunku butu ji tampyt istisa, o tuolabiau, kad nematau reikalo. mirksiukas.gif

P.S. Butinai kasdien- i lauka. O ten jau fantazijos netruksta ka veikt 4u.gif Medeliai, gelytes, pauksteliai, supynes- viska stebim, lieciam, mokomes pazint..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzi_šoka: 11 rugpjūčio 2009 - 10:14
na mes irgi panasiai kaip ir kitos mamytes,namuose zaidzia su viskuo ka randa ant grindu,jei kas nors naujo sudomina ilgiau,pati sliauzioja po visur,aisku,jei as virtuveje tai ir ji,jei vonioje tai ir ji,viska leidziu paciupineti irgi daug aiskinu,pasakoju,lauke atitinkamai;pauksciukai,gelytes,kiti vaikuciai ir kt,kazkaip greit ta diena prabega smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukas66666 @ 2009 08 08, 15:17)
ka jusu mazieji veikia per diena?kalbu apie 8 -9 men vaikucius.mano sunelis dar nesedi normaliai,taip pat neropoja.turime vaikstyne,bet nelabai noriu kad jis ten pastoviai butu.tad lieka tik ant ranku nesioti?gal jus pasiulysit kokiu ideju ka galima pasiulyti tokio amziaus vaikuciui? mirksiukas.gif

o mes pilni veiklos lotuliukas.gif , neropoja tik sėdi, vaikštynėj būna mažai, reikia vedžioti.turim daug žaislų-žaidžiam, tada šokliukį pabūnam, kai geri orai, ištisai būnam lauke, nes turim savo kiemą, supamės, šokam pasileidę muziką, mokau daryt ATIA, kas jau pavyksta, ploja katutes, bet tik į stalą, rankytėm dar neišeina, moka spirti kamuolį, tai užtrunka usę dienos lotuliukas.gif , einam žiūrėti kaimynų vištų, ančių. skaitom abu laikraštį, mokomės laikyti šaukštelį.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2009 08 11, 17:59)
o mes pilni veiklos lotuliukas.gif , neropoja tik sėdi, vaikštynėj būna mažai, reikia vedžioti.turim daug žaislų-žaidžiam, tada šokliukį pabūnam, kai geri orai, ištisai būnam lauke, nes turim savo kiemą, supamės, šokam pasileidę muziką, mokau daryt ATIA, kas jau pavyksta, ploja katutes, bet tik į stalą, rankytėm dar neišeina, moka spirti kamuolį, tai užtrunka usę dienos lotuliukas.gif , einam žiūrėti kaimynų vištų, ančių. skaitom abu laikraštį, mokomės laikyti šaukštelį.

jums gerai kad turit nuosava kiema thumbup.gif as kai nuvaziuojiu i kaima pas tevus tai irgi labai daug veiklos yra kieme biggrin.gif o jus kiek mazdaug laiko bunat vaikstynej per diena?
Atsakyti
sveikos mamytes. manajai merignai septintas menuo eina. jau sedi, ropoja ir atsistoja tai tik spek gaudyti. gyvenam vieno kambario bute tai jai namai labai greit nusibosta iki piet dar randa veiklos, o paskui jau mamai tenka galva pasukti. lauke nemazai laiko bunam, i parka einam balandziu palesint. o namie is tyreliu dangtuku zaidimuku pridariau, zaislus apziurinejam, taip diena ir prabega, nors jau vakare ir nusibostam viena kitai.jau kai tetis naie buva palieku jiems uzsiimineti, as atsipuciu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(knopkele @ 2009 08 11, 18:40)
sveikos mamytes. manajai merignai septintas menuo eina. jau sedi, ropoja ir atsistoja tai tik spek gaudyti. gyvenam vieno kambario bute tai jai namai labai greit nusibosta iki piet dar randa veiklos, o paskui jau mamai tenka galva pasukti. lauke nemazai laiko bunam, i parka einam balandziu palesint. o namie is tyreliu dangtuku zaidimuku pridariau, zaislus apziurinejam, taip diena ir prabega, nors jau vakare ir nusibostam viena kitai.jau kai tetis naie buva palieku jiems uzsiimineti, as atsipuciu  cool.gif

ogo, kokios jus saunuoles 4u.gif nors tarp musu maziuku 2 dienu skirtumas maniske pati dar neatsistoja ir neropoja, tik sliauzia konkreciu greiciu atbulom lotuliukas.gif ir ant keliuku atsistojusi siubuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
zinai, man truputi irgi per greit viskas, atrodo tik buvo kad paguldydavai ir ramiai gali palikti, o dabar miegot paguldai vakare jau ziurek ir stovi ir taip kokia 10 kart kol nuvargsta. dabar kelios dienos ismoko atsisesti tai dar vienas uzsiemimas yra. juokauju, kad matyt sportininke bus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Raselelyte @ 2009 08 11, 18:45)
ogo, kokios jus saunuoles 4u.gif  nors tarp musu maziuku 2 dienu skirtumas maniske pati dar neatsistoja ir neropoja, tik sliauzia konkreciu greiciu atbulom lotuliukas.gif  ir ant keliuku atsistojusi siubuoja lotuliukas.gif


o i vaikstyne statot?
Atsakyti