Įkraunama...
Įkraunama...

EFT

Seminaras Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Selena*** @ 2015 02 07, 13:09)
http://sielosnamai.lt/?p=1087
dar sitas straipsniukas labai patiko


dėkui 4u.gif
Atsakyti
Gera emocinė sveikata neabejotinai padeda sukurti gražius santykius su savimi ir kitais, užtikrina sėkmę darbe ir tikrai labai stipriai įtakoja ir fizinę sveikatą.
Išspręsti gyvenimo uždavinius kažin ar padės IQ, kurio uoliai mokomės nuo mažumės, čia prireiks emocinio intelekto – EQ ir jo išugdytų kompetencijų. Deja, niekas mūsų to nemokė... O ko gero, tikrai svarbiau mokėti spręsti ne algebros, bet gyvenimo uždavinius. EQ ir emocinė sveikata – kaip prieskoniai ir sriuba, sriubos skonis ir kokybė priklausys, ką į ją dėsim...

Taip, kaip kūno intelekto lavinimui reikalingi treniruokliai ar jogos asanos, kaip IQ lavinimui reikalingi kryžiažodžiai ar kognityviniai metodai, taip ir EQ lavinimui reikalingi įrankiai. Ir kažkodėl vien perskaityti D. Goleman'o knygos „Emocinis Intelektas“ ar sudalyvauti seminare ta tema nepakanka. Gyvenimo uždavinių sprendimas neretai mažai kuo palengvėja...

TAPINGAS (EFT) – unikalus metodas emocinio intelekto lavinimui, emocinės sveikatos gerinimui, stebinantis savo paprastumu ir efektyvumu. Net tai, kad pati procedūra atrodo keistai ir kartais baisiai protingas protas (tas pats IQ) nenori patikėti tokiais atrodytų per paprastais dalykais, tai visiškai netrukdo tapingui veikti.

Rytų medicinos ir vakarų psichologijos tandemas TAPINGAS – tai emocijų, minčių ir net nuostatų valdymo, neutralizavimo, transformavimo metodika, kurią sykį išmokus ir reguliariai naudojant, gyvenimo uždaviniai sprendžiasi paprasčiau, o pasaulis tampa žymiai draugiškesne ir saugesne vieta būti. Tokį emocijų higienos įrankį verta turėti kiekvienam.

TAPINGO STUDIJOS organizuojami reguliarūs susitikimai tai tikrų tikriausios Minčių ir Emocijų Keitimo Dirbtuvės. O individualios sesijos padeda išspręsti gilias vidines problemas, neretai kelios sesijos atstoja ilgus metus trunkančią psichoterapiją.

TAPINGAS emociniam intelektui

Gegužės 18 d., 18 val.

Studijoje 365, V. Grybo g. 17, Vilnius

Kaina 15 €.

Lektorė: Sandra Varanavičė, mokymų trenerė, tarptautinės asociacijos AAMET sertifikuota EFT (tapingo) praktikė, „Society of NLP“ licenzijuota NLP praktikė.
Atsakyti
Iškarto perpratau šią techniką. Dabar pilna info, nemokamai. Anglų k. Tik mokykis. Dariau. Padėjo. Darysiu toliau.
Atsakyti
Spalio 27-29 d. gyvenimo kokybę keičiantis emocijų paleidimo mokymų savaitgalis "Paleisk, atleisk, priimk išsilaisvink!"

http://pazinimassavi.../seminarai.html
Atsakyti