Įkraunama...
Įkraunama...

P. Mažylio gimdymo namai, 5 tema

Tesiame toliau apie siuos gimdymo namus,reiskiame nuomone 4u.gif

Tema nr 4
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 11 rugpjūčio 2009 - 17:47
Sveikos 4u.gif Na as kai einu i mazyli pas savo gydytoja,beveik netenka laukti, o jei ir tenka, tai tikrai neilgai ax.gif Kycia, nueik i ta registratura, kaip ir sake Sinuhas, paaiskink savo situacija, ir tikrai patars ka daryti, nes ten dirbantis personalas tikrai supratingas ir liuksiskas.. As irgi ruosiuosi gimdyti mazylyje, del susitarimo su gyd dar neapsisprendziau, bet turbut tarsiuos, nes turiu nerealia gydytoja, kuri noriu jog butu salia biggrin.gif Tai Kycia, Sinuhas, jus anksciau gimdysit nei as, grizusios pasidalinkit ispudziais butinai 4u.gif
Atsakyti
Kazin kodel neiskelia i virsu sitos temukes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2009 08 12, 09:17)
Kazin kodel neiskelia i virsu sitos temukes? g.gif

Moderatorei gal reikia parašyt, kad iškeltų rolleyes.gif
Atsakyti
Parasiau,manau pagelbes tikrai 4u.gif
Atsakyti
Dekui uz atsakymus, tai reikes tada pries dvylikta nueiti smile.gif

As situose gimdymo namuose gimdziau beveik pries keturis metus, buvau prisidejus pilnas tases, tai netilpo i spintele, o ir daikteliu minimaliai tepnaudojau, nes ten beveik viska duoda. Taip, kad mergytes nepersistenkit smile.gif Nes kazkaip, kai smarkiai kraujuoji, tai savo silto frotinio chalato nesinori naudoti, nes gaila, kad paskui neisplausi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievast: 12 rugpjūčio 2009 - 09:39
QUOTE(kycia @ 2009 08 11, 10:38)
ketinu cia gimdyti  4u.gif  bet turiu skubu klausima:
mano poliklinika, kurioje buvau prisiregistravusi, bankrutuoja. Isejo is darbo VISI gydytojai, iskaitant terapeute ir mano ginekologe, kuri priziuri nestuma.
Teks registruotis kazkur kitur...KLAUSIMAS:
jei man 36 savaites, ar galima/reikia registruotis i Mazyli kazkaip, kad toliau kas savaite sektu mano nestuma? Ketinu gimdyti nesitarusi  g.gif  kaip cia su situ reikalu? visa kortele storoji, kur nestuma seke, lieka anoj poliklinikoj ir man sake, kad keliauja i miesto archyva, ir niekam neduoda jos atgal... sad.gif turiu tik nesciosios kortele, ta plona- tai mano vienintelis dokumentas, bylojantis, kad esu nescia...

o nestumas ne is lengvuju. Taip norisi apsidrausti..


jeigu nestumas ne is lengvuju, kam tada rizikuoti gimdant nesitarus??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurytej: 12 rugpjūčio 2009 - 10:27
QUOTE(laurytej @ 2009 08 12, 10:27)
jeigu nestumas ne is lengvuju, kam tada rizikuoti gimdant nesitarus???  g.gif


gimdymui tai neturi reiksmes, bent jau anot mano gines, viskas paaiskes paskutinem savaitem, kur placenta, ir t.t.
As turejau omeny, kad per visa nestuma grese prieslaikinis- tai persileidimas, tai gimdymas smile.gif ir dabar dar reikia pastebet. O siaip viskas normaliai... nematau reikalo tartis, gydytoja irgi nemato reikalo kol kas...

o kur registratura yra? ten pro tas pacias duris isejus, kur visada?
Atsakyti
QUOTE(laurytej @ 2009 08 12, 11:27)
jeigu nestumas ne is lengvuju, kam tada rizikuoti gimdant nesitarus???  g.gif

O ka pades susitarimas? Negi gydytojas specialiai kazko nedarys esant nestumui, gimdymui ne is lengvuju.. Nemanau.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 08 12, 16:15)
gimdymui tai neturi reiksmes, bent jau anot mano gines, viskas paaiskes paskutinem savaitem, kur placenta, ir t.t.
As turejau omeny, kad per visa nestuma grese prieslaikinis- tai persileidimas, tai gimdymas smile.gif ir dabar dar reikia pastebet. O siaip viskas normaliai... nematau reikalo tartis, gydytoja irgi nemato reikalo kol kas...

o kur registratura yra? ten pro tas pacias duris isejus, kur visada?

Ne pro tas paradines, o ten šone pastato yra rodyklė berods "Moterų konsultacija", tai iš karto įėjus yra registratūra wink.gif
Atsakyti
Georgiana sveikinu susitikus su mazyliu wub.gif .Kuo dziaugiesi? ax.gif Pas ka gimdei?
Atsakyti
QUOTE(dianele @ 2009 08 12, 20:50)
Georgiana sveikinu susitikus su mazyliu wub.gif .Kuo dziaugiesi? ax.gif Pas ka gimdei?

sveika, aciu kad prisiminei:) labai malonu 4u.gif cia tau
gimdziau pas indreliene Super gydytoja ir aplamai apart L.Vingelienes apie kuria manau cia dauguma is pasakojimu mineje ti be pavardes nes neprisimine tikrai nepatarciau, juolab kiek pamenu merginos minejo jos kaip gydytojus isisireiskumus o as ten pragulejus kone dvi savaites atrinkau kas ir kaip ir pavarde perskiaciau ir pavarde pacitavau:) ji beje su manim vienu metu irgi ne kaip elgesi, bet as staciokiskai atsikirtau kad ir pro asaras, nesileiskit jei suisdursit kad ji ant galvos uzliptu, beje ji vadovauja berods stacionarui na dieniniam
Atsakyti