Įkraunama...
Įkraunama...

Koncertai

SVEIKOS MIELOSIOS 4u.gif 4u.gif

Seniai jau pasigedau temos, kurioje būtų aptarinėjami koncertai. Tačiau tik dabar nusprendžiau sukurti tokią temą. Kartais norėtųsi sužinoti tiesiog žmonių nuomonę apie vienokį ar kitokį koncertą. Juk žinom, kad kai kurie atlikėjai didesnėse šalyse sukuria tikrą įspūdingą šou, na, o atvažiavę į MŪSŲ mažą Lietuvėlę tik patrypčioja kojom. Nuėjus į koncertą sumokėjus pinigus visai nesinori nusivilti. Taigi galėtume dalintis nuomonėmis, o ir šiaip daug kylą klausymų: bilietai, vietos, nuolaidos, kaip su vaikais, ir kiti klausimai. Dalinkimės savo nuomone, patirtimi, įspūdžiais 4u.gif wub.gif clap.gif clap_1.gif
user posted image
gossip.gif group.gif


Papildyta:
Artimiausi koncertai 4u.gif

Merūnas/ J.Šervenikas/J.Braškys 2009-08-12
The Road band 2009-08-12
Vaidas Baumila "Tikras garsas“ 2009-08-13
S. Šiaučiulio jazz quartet 2009-08-13
Šapro Šou. Tūkstantmečio koncertas 2009-08-13
Neda ir Olegas Ditkovskis 2009-08-14
Šokiai karibų ritmu 2009-08-15
Visagino Country 2009 2009-08-15
Bach-India project 2009-08-19
Neda su LRT grupe 2009-08-20
Adomas/Jeronimas:) ir Ieva 2009-08-21
Mantas "Gyvo garso koncertas" 2009-08-27
Norah Jones project 2009-08-28
E.Sipavičius "Romantiškas vakaras" 2009-09-03
ŽAS gyvo garso koncertas 2009-09-03
Sasha Song 2009-09-04
Artscape: Filipe Raposo trio 2009-09-08
Karina Krysko & Jazz trio 2009-09-10
Howard Riley, modern jazz piano 2009-09-11




Verka Serdiučka 2009 Spalio 7-9
Andrea Bocelli 2009 Spalio 05
Ala Pugačiova 2010-02-16
Anastacia 2009 rugsėjo 10
The Prodigy 2009 spalio 3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monika*: 11 rugpjūčio 2009 - 20:41
Na tai gal pirma ir pradėsiu 4u.gif Mane domina Verka Serdiučka. Kaip manot ar verta eit į koncertą? ir domina vietos, norim pirkt parteryje bet paskutinė eilė, nebus problemų didelių dėl matomumo? doh.gif Nes spėju, kad lietuviai statys scena tai nebus didelė itin g.gif Ką manot? 4u.gif
Atsakyti
o mane sudomino sis projektas Bach-India project 2009-08-19.tik nezinau kur pasidometi daugiau,ar ten idomu butu
Atsakyti
negi nieks i koncertus nevaiksto? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika* @ 2009 09 05, 16:50)
negi nieks i koncertus nevaiksto?  smile.gif


Kodėl gi ne, vaikštom. Pvz., mūsų būrelis 08 30 buvome Pažaislio festivalio uždarymo koncerte. Aš verčiau nueinu į 3-4 mūsų dainininkų ir muzikantų koncertus, o ne 1 užsienio mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Šiandien gavau pasiūlymą iš mūsų kompanijos sielos (beje, labai panašios į Alą) nueiti į Alos Pugačiovos (2010-02-16) koncertą. Tsakant, lėktume be savo brangiausiųsjų, tik moterų kompanija hihihi.gif ...Bilietų kainos, tai didelės. Bet pasiūlymas thumbup.gif
Gal kas jau įsigijo bilietus? hihihi.gif
Atsakyti
Esu buvus koncerte Verkos Serdiučkos, tai galiu pasakyt, kad kas sėdėjo aukštai tai buvo nusivylę, nes nelabai gerai girdėjos, nes tai buvo ne tik koncertas, jo dainos, bet ir vaidino.
Jai esi fanė, gali eit.Man didelio įspūdžio nepaliko
Atsakyti
Gal yra kas ruošiasi eiti į Alexander Rybak koncertą Vilniuje arba Panevėžyje?
Atsakyti
gal kas ruošiatė į Prodigy Rygoje spalio 3d. g.gif
Atsakyti
Šįvakar (10 01 16) einu į Merūno ir Jono Sakalausko koncertą salėje piano.lt. Vėliau bus kartojamas Užutrakyje mirksiukas.gif . Tuo pačiu keliu temą aukštyn, gal kas prisijungs?
Atsakyti
Vakar buvau G. Rinkevičiaus orkestro koncerte Kongresų rūmuose. Solistai J. Vaškevičiūtė (nieko ypatingo nesitikėjau, todėl nenusivyliau), Kostas Smoriginas jun. (girdėjau pirmą kartą, patiko vidutiniškai, labiau kaip Don Žuanas duete su Cerlina - Bendžiūnaite), E. Montvydas (galimybes žinau, dainavo puikiai, labai patiko Verterio rauda bei Una furtiva lagrima) , Lauryna Bendžiūnaitė (girdėjau pirmą kartą, fantastika wub.gif wub.gif wub.gif Ji turi tą žmogaus ir atlikėjo magnetizmą, kuris leistų nepastebėti vienos kitos silpnesnės vietelės, atrodo, kad tokios nė nebuvo).

Žinau, kad koncerte lankėsi ir Foxė (nors nemačiau), jei pamatysit temą, parašykit savo įspūdžius 4u.gif

Reklamuojamas Merūno koncertas Kongresuose. Jaučiu, atpratins jį V. Noreika nuo popso. Buvau minėjus, kad eisiu į jo ir J. Sakalausko koncertą. Buvau ir nenusivyliau. Žinoma, iš Sakalausko stebuklų nesulaukėm, bet buvo ir gero skambėjimo, ir įdomių interpretacijų. Esu triskart girdėjus, kaip "Už aukštųjų kalnelių" dainuoja Liudas Mikalauskas. Jautru iki ašarų. O čia lyg pats kareivis dainuotų, o ne jį apraudotų. Na, ir Perlų žvejai labai maloniai skambėjo.
Atsakyti
O aš vis dienas skaičiuoju kiek liko iki balandžio 21 d. O po jos, po Metallica koncerto, kaip sakoma - nors ir tvanas biggrin.gif
Atsakyti