Įkraunama...
Įkraunama...

Palangos Gintaras

Atidarau nauja temele, nes senoje, kur vaikų sanatorijos daugiausia apie palangos gintara informacijos.
prasau patarimo. mes turim rugpjučio 19d. kelialapį 1 ir 4 metų vaikams. ar reikia ten papildomai skambintis ir rezervuoti vietas?Ar nuvykus neskambinus gausim kambari?
Atsakyti
QUOTE(bakatita @ 2009 08 12, 12:46)
mergaites, noriu patarimo. rugpjucio 19d kelialapis i palangos gintara dviem mano vaikams 1 ir 4 metu. tai man reikia ten papildomai skambintis, rezervuotis, ar kai nuvyksiu bus vietos jei pries tai nepaskambinsiu?


būtina rezervuoti iš anksto.. Galir ir negauti tai datai, aš skambinausi pvz kovo pradžioj, ir gavom vietos gegužės viduriui tik g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2009 08 12, 13:45)
būtina rezervuoti iš anksto.. Galir ir negauti tai datai, aš skambinausi pvz kovo pradžioj, ir gavom vietos gegužės viduriui tik g.gif

oi aciu 4u.gif . nes daktare man paskambino siandien ir sako 19d isvaziuojat, bet reiks man tikrai pasiskambint.
Atsakyti
nu labai ten ydomiai,mes irgi gavome kelalapi,
paskambinau sako vaziuokite vietu yra
sakau ar reikia uzsirasyti? pasake galite,dave kita nr tel, skambinu,sako ji man vietu yra tik rugsejo gale blink.gif
nu pasikalbejom,tai uzrase mus anksciau
vyras vaziuos su vaiku,nes pas mane darbo daug,o dar ir mazas leliukas

klausiau del interneto,sake yra 5kompai,bet vaiku daug ten sedi,galima savo vestis,
renovuoti kambariai po 10lt,tai mes renovuota uzrezervinom ax.gif
tai tiek

dar nepaklausiau kaip su maitinimu,mamu nemaitina ytariu?>?>
ir kaip ten kambariai,ar po viena,ar keli, kazkaip nesinoretu su kazkuo buti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 08 12, 15:26)
nu labai ten ydomiai,mes irgi gavome kelalapi,
paskambinau sako vaziuokite vietu yra
sakau  ar reikia  uzsirasyti? pasake galite,dave kita nr tel, skambinu,sako ji man vietu yra tik rugsejo gale blink.gif
nu pasikalbejom,tai uzrase mus  anksciau
vyras vaziuos su vaiku,nes pas mane darbo daug,o  dar ir mazas leliukas

klausiau del interneto,sake yra 5kompai,bet vaiku daug ten sedi,galima savo vestis,
renovuoti kambariai po 10lt,tai mes renovuota uzrezervinom ax.gif
tai tiek

dar nepaklausiau kaip su maitinimu,mamu nemaitina ytariu?>?>
ir kaip ten kambariai,ar po viena,ar keli, kazkaip nesinoretu su kazkuo  buti unsure.gif

mamoms jei norint,reikia issipirkti.Galiam visam laikotarpiui,o galima ir savaitei laiko.As issipirkdavau savaitei.O kambary mes buvom vieni...Mes ir turetumem rugsejo 9 pasirodyti"Gintare"
Atsakyti
QUOTE(munyte @ 2009 08 14, 07:48)
mamoms jei norint,reikia issipirkti.Galiam visam laikotarpiui,o galima ir savaitei laiko.As issipirkdavau savaitei.O kambary mes buvom vieni...Mes ir turetumem rugsejo 9 pasirodyti"Gintare"

Tai mamoms isvis neduoda valgyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 08 12, 14:26)
nu labai ten ydomiai,mes irgi gavome kelalapi,
paskambinau sako vaziuokite vietu yra
sakau  ar reikia  uzsirasyti? pasake galite,dave kita nr tel, skambinu,sako ji man vietu yra tik rugsejo gale blink.gif
nu pasikalbejom,tai uzrase mus  anksciau
vyras vaziuos su vaiku,nes pas mane darbo daug,o  dar ir mazas leliukas

klausiau del interneto,sake yra 5kompai,bet vaiku daug ten sedi,galima savo vestis,
renovuoti kambariai po 10lt,tai mes renovuota uzrezervinom ax.gif
tai tiek

dar nepaklausiau kaip su maitinimu,mamu nemaitina ytariu?>?>
ir kaip ten kambariai,ar po viena,ar keli, kazkaip nesinoretu su kazkuo  buti unsure.gif

taip,ten nuo registruojančio asmens priklauso kada gausi vietos doh.gif


Bibliotekoje yra keli kompai, savo aišku galima vežtis, bet interneto pagauti nelabai šansų yra, nes ryšys veikia tik prie lifto koridoriuj mastau.gif (Čia apie 2 korpusą aš,kur renovuoti kambariai)

kambariai atskiri vienai šeimai smile.gif

QUOTE(bakatita @ 2009 08 14, 10:15)
Tai mamoms isvis neduoda valgyti?  g.gif

ne smile.gif Bet man užteko nuo vaikų... Sriuba neribojama, kad ir visą puodą gali susipilti smile.gif Sumuštinukų būna be kitų patiekalų, o ir mano mažoji nelabai valgydavo smile.gif Tik užkandžių ir kavytės nusipirkdavom maximoj.

tiesa, vežkitės indelių maistui susikrauti, būna duoda tai vaisių, tai lieka kokia košė,mes susiversdavom (kitos ir sriubą kasdien pylėsi) išsinešimui wink.gif
Atsakyti
maniskis si menesi vaziuos ax.gif

mamos o kiek dienu vaziuojat?
mum kazkaip daugoka atrodo,nors gal taip reikia,pirma karta vaziuos ax.gif

o patalynes vestis nereikia? blush2.gif


cilli ,super del indeliu,as nesugalvociau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 08 14, 23:22)
maniskis si menesi vaziuos ax.gif

mamos o kiek dienu vaziuojat?
mum kazkaip daugoka atrodo,nors gal taip reikia,pirma karta vaziuos ax.gif

o patalynes vestis nereikia? blush2.gif
cilli ,super del indeliu,as nesugalvociau blush2.gif


maniškės gavo viena 18d., kita 22d., priklauso nuo ligos ir jos formos smile.gif Kiti po kelis mėnesius ten guli... unsure.gif

Patalynę duoda, rankšluosčius irgi. Tik aš nesusiprotėjau, kad reikia valytojos paprašyti laiks nuo laiko pakeisti tuos rankšluosčius visus biggrin.gif Kai užklausiau,atsakė,kad kai reikia keisttiesiog paprašyčiau,nueina valytoja į skalbyklą ir švarius atneša...

Aha, aš ir dėl indelių nežinojau, teko pirkti, o Palangos maximoj jie patys brangiausi tik būna likę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2009 08 15, 09:15)
maniškės gavo viena 18d., kita 22d., priklauso nuo ligos ir jos formos smile.gif Kiti po kelis mėnesius ten guli... unsure.gif

Patalynę duoda, rankšluosčius irgi. Tik aš nesusiprotėjau, kad reikia valytojos paprašyti laiks nuo laiko pakeisti tuos rankšluosčius visus biggrin.gif Kai užklausiau,atsakė,kad kai reikia keisttiesiog paprašyčiau,nueina valytoja į skalbyklą ir švarius atneša...

Aha, aš ir dėl indelių nežinojau, teko pirkti, o Palangos maximoj jie patys brangiausi tik būna likę biggrin.gif

mes gavome 18d
o kelintai valandai vaziuojate? na jau bunate sanatorijoje? blush2.gif
o kambaryje vienalova tik biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 08 15, 14:57)
mes gavome 18d
o kelintai valandai vaziuojate? na jau bunate sanatorijoje? blush2.gif
o kambaryje vienalova tik biggrin.gif  blush2.gif


sakė ryte važiuoti smile.gif Tada jau pietus gauna, pas gydytoją nueina plano susidaryti ir t.t.

Kambaryje tiek lovų kiek kelialapių, t.y. lydinčiam asmeniui ir vaikui. Pas mus buvo trys lovos smile.gif


Tiesa,gal senoj temoj neskaitėt, renovuotų kambarių tualeto durys magnetinasi, tai pasiimkit magnetukų vaikams pažaisti,pasiteisino mums labai raidelių ir skaičių rinkinukas (senukuose po kelis lt būna) biggrin.gif

Dar gerai skalbiniams virvę pasiimti,nes yra balkonas,bet nėr kur rūbų džiauti, nebent tualete ant gyvatuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2009 08 15, 14:10)
sakė ryte važiuoti smile.gif Tada jau pietus gauna, pas gydytoją nueina plano susidaryti ir t.t.

Kambaryje tiek lovų kiek kelialapių, t.y. lydinčiam asmeniui ir vaikui. Pas mus buvo trys lovos smile.gif
Tiesa,gal senoj temoj neskaitėt, renovuotų kambarių tualeto durys magnetinasi, tai pasiimkit magnetukų vaikams pažaisti,pasiteisino mums labai raidelių ir skaičių rinkinukas (senukuose po kelis lt būna) biggrin.gif

Dar gerai skalbiniams virvę pasiimti,nes yra balkonas,bet nėr kur rūbų džiauti, nebent tualete ant gyvatuko smile.gif

o jusu tryse vaziavo? kad lovu trys? blush2.gif

ar lydintis asmuo man atrodo gali buti tik vienas unsure.gif

o del virves gerai,butume pamirse doh.gif

o tas ryte kelinta valanda jau buvote gintare? g.gif
as galvoju kokia 5ryto butu super isvaziuoti,nes as vairuosiu,o ir maziukas bus kartu,tai tada miegotu jie masinoi unsure.gif
Atsakyti