Įkraunama...
Įkraunama...

"Smaragdo miesto" būreliai

Sveiki, gal kas lankėte užsiėmimus ugdymo centre "Smaragdo miestas"? Domintų muzikos ir dailės pamokėlės 3-6 metų vaikams. Labai lauksiu atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
Niekas nelankete? Man irgi butu idomu isgirsti apie anglu kalbos ir muzikos pamokeles.
Atsakyti
Mes bureliu nelankem, bet tekdavo palikti vaika vaiku prieziurai. Tik tiek pastebejau, kad bureliai daznai nevyksta tuo metu, kai turetu vykt... Gal grupes nesusirenka... g.gif Siaip vaiku prieziurai tikrai nedaug vaiku paliekama, ypac is ryto.
Atsakyti
Sveiki!

tik šiandien aptikau šią temą, pasiskaičiau jų internetinėje svetainėje ir mane tikrai sužavėjo bigsmile.gif
Mes pareiškėme norą užsirašyti į šią mokyklėlę, labai tikiuosi,kad dar neprvėlu ir mus įtrauks į mūsų amžiaus grupę
Pirmoji pamokėlė "bandomoji" yra nemokama (ko dažnai nėra kt.) ir kaip supratau atkirai jokių priemonių pirkti nereikės, kaip pvz Yamahos m-lėj
ir kainos man pasirodo labai padarios
aišku nžn ar jos atitinka kokybę, bet labai tuo tikiu (nes jų svetainė man pasirodė informatyvi) ir telefonu su manim labai maloniai bendravo

šių metų sezonas startuoją rugsėjo 8d.
Taigi būtinai parašysiu savo atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
As uzsiregistravau emailu i bandomaja pamokele dailes patiems maziausiams. Pabandysim nueiti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murmur333 @ 2009 08 13, 17:01)
Sveiki, gal kas lankėte užsiėmimus ugdymo centre "Smaragdo miestas"? Domintų muzikos ir dailės pamokėlės 3-6 metų vaikams. Labai lauksiu atsiliepimų  4u.gif

4u.gif blush2.gif 4u.gif blush2.gif 4u.gif bigsmile.gif
[B]bet gi daile ir muzika ir kitur galima rasti ir ,, Šatrijos" klube (kalvarijų 156, 2765672.), ten mačiau tokios jaukios patalpos, teir šoka vaikai...dar Žirmunu klube. kažkuriame yra ir mažiukams vaikams mokyklelė. Ar kas lankėte?.. ,nes mano mažoji sesers dukrytė turbut eis į ,,Šatrijos" klube dailės studiją ,,Vaivorykštė"- jos Vaiku bibliotekoje ,,Saulutė", Žirmunuose pamatė darbelių vaikų parodą.. ar kas lankėte dailę tame Klube?...
Atsakyti
Rugsejo 12 (sestadienis) nuo 10 val. ryto vyks priemimas ir bandomoji pamokele . Mums vakar paskambino ir pranese. (cia kam aktualu ir idomu)
Atsakyti
Labai įdomu būtų sužinot kokius paliko įspūdžius buvusių pirmoj pamokėlėj. Mes norėtume anglų kalbos pamokėles lankyt. Ar verta?
Atsakyti
Parasykite kas jau seniau lanko, kaip patinka?
Atsakyti
Mes jau du kartus buvome dailės ir muzikos užsiėmimuose. Dukrytei labai patinka. Mažos grupės, tai vaikai gauna daug dėmesio iš mokytojų thumbup.gif Šie du būreliai vyksta antradieniais - nuo 18.00 muzika, o nuo 19.00 dailė.
Atsakyti
Sveikos, mamytes,
Noreciau ir as suzinoti daugiau apie Smaragdo miesta. Kiek supratau, ten galima palikti vaikucius ir prieziurai. Ar tik lankantys burelius ten eina? Nuo kokio amziaus vaikucius ten leidziate? Noretusi daugiau mamyciu atsiliepimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Murmur333 @ 2009 09 30, 16:56)
Mes jau du kartus buvome dailės ir muzikos užsiėmimuose. Dukrytei labai patinka. Mažos grupės, tai vaikai gauna daug dėmesio iš mokytojų thumbup.gif Šie du būreliai vyksta antradieniais - nuo 18.00 muzika, o nuo 19.00 dailė.


o kaip ten vyksta muzikos pamokėlė?
ar pamokėlės vyksta tėvams dalyvaujant?
Atsakyti