Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip aš 'ištirpau'

Laba diena 4u.gif 4u.gif
Manau ir man pribrendo laikas pasipasakot blush2.gif blush2.gif
Taigi pradėsiu nuo to,kad kai buvau mergaičiukė (iki nėštumo) sverdavau apie 50 kg,ūgis 166 cm. Su s.b. išvykom į U.K.,ten pastojau,augindama pilvuką augo neprašyti kg visur,kaip grybai po lietaus doh.gif Kur gi neaugs...Greitas maistas ir pan.Kiek tiksliai per nėštumą priaugau,tai nepamenu,bet virš 20 kg,o po gimdymo pasiekiau 99 kg doh.gif
Buvau storas paršiukas,verkšlendavau visiems su kąsniu burnoj kokia aš stora,bet nieko nedariau doh.gif Pradėjau savim visiškai nepasitikėt,užsidariau namuose ir pan.Pradėjau bandyti mažint maisto kiekį,bet tas trukdavo kol neateidavo vėlus vakaras ir apsiryjusi eidavau miegot.Vėliau bandžiau griebtis lengviausio- lidos..Numečiau 4-5 kg ir vėl didžiulis noras ėsti doh.gif viską mečiau.
Prieš šiuos naujus metus buvau pasiryžusi imtis rimtai kovoti su svoriu,bet koją kišo Kalėdos,Nauji,gimtadienis...kol savimi nepasišlikštėjau doh.gif Tikriausiai man šito buvo gana ax.gif Na ir ką,sausio 7 d 2009 m pradėjau valgyti,o ne ėsti. Pamažu sumažinau porcijas,kai kurių produktų atsisakiau,nevalgiau po 18 val (pradžioj obuoliuką sukrimsdavau ),dariau iškrovos dienas,teko ir 'įkrovaut',bet nebuvo nė akimirkos kad pagalvočiau jog mest viską.
Šiai dienai esu numetusi 30 kg,sveriu 69 kg biggrin.gif Ir siekiu savo tikslo- 60 kg smile.gif
Sugrįžo namo ir pasitikėjimas ir nenuvertinimas savęs blush2.gif
Sakysit turiu daug valios?Apsiriksit tongue.gif Turiu daug noro biggrin.gif

P.S. Noriu didelį AČIŪ pasakyti savo bendramintėms,t.y. temos 'Damos nevalgo po 18 h' senbūvėms mirksiukas.gif











Atsakyti
Šaunuolė 4u.gif
Įkvepia tokios istorijos..
O tu sportavai, ar tik maistą žiūrėjai?
Atsakyti
Kokia šauni istorija thumbup.gif Dydžiuokis savim ir mėgaukis savo gražiu kūnu 4u.gif
Mano pagarba tau aciuks.gif
Atsakyti
Sandruliuk, mes visos i tave lygiuojames drinks_cheers.gif
Atsakyti
Saunuole mergyt thumbup.gif

Didziuokis savim 4u.gif

Atsakyti
didziausi sveikinimai 4u.gif
sekmes ir toliau laikytis uzsibrezto savo tikslo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2009 08 18, 10:32)
Šaunuolė  4u.gif
Įkvepia tokios istorijos..
O tu sportavai, ar tik maistą žiūrėjai?

4u.gif
Su sportu tai nelabai draugauju blush2.gif Iš pradžių namuose stengdavausi kokių pratimų padaryt,bet taip sunku prisiversti doh.gif O db visai aptingau blush2.gif

Dėkui,merginos 4u.gif
Atsakyti
Šaunuolė 4u.gif taip ir toliau thumbup.gif
labai įkvepianti istorija wub.gif
Atsakyti
saunuole 4u.gif
Atsakyti
va cia tai NORAS, RYŽTAS IR VALIA !!!!!!!!!! Sandruliuk tu mane ikvepi thumbup.gif
Atsakyti
saunuole, kad man tavo stiprybes
Atsakyti
Perskaiciau ir supratau kad ir AŠ GALIU, tik reikia LABAI NORETI wub.gif
TU kaip kelrode zvaigzde wub.gif
Atsakyti