Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, "vaiko pinigai"

Tęsiam toliau...
Atsakyti
sveikos mamos:]
cia gal ir nelbj y tema bet norejau paklausti as mokinuosi gimnazijoje ir turiu vaikeli tai ar man priklausytu pinigai kaip moksleivei tie 52lt blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2009 08 18, 13:33)
sveikos mamos:]
cia gal ir nelbj y tema bet norejau paklausti as mokinuosi gimnazijoje ir turiu vaikeli tai ar man priklausytu pinigai kaip moksleivei tie 52lt blush2.gif  g.gif



Nepriklauso.

LIETUVOS RESPUBLIKOS IŠMOKŲ VAIKAMS ĮSTATYMAS

1994 m. lapkričio 3 d. Nr. I-621
Vilnius

6 straipsnis. Išmoka vaikui
7. Išmoka vaikui neskiriama, jei jis:
1) yra pilnametis ir turi savo vaikų;
2) yra globojamas, išskyrus atvejus, kai vaiko laikinoji globa (rūpyba) nustatyta tėvų prašymu dėl jų laikino išvykimo iš Lietuvos Respublikos; (nuo 2009.01.01 nebegalioja)
3) susituokia;
4) yra emancipuotas (išskyrus tuo atveju, kai teismas nusprendžia emancipaciją panaikinti) (savotiškas teisinis išsilaisvinimas nuo įstatyminių globėjų, rūpintojų valdžios, visiško teisinio savarankiškumo, galinti savo veiksmais sau įgyti subjektines teises ir prisiimti teisines pareigas įgijimas - o turimas vaikas tai jau emancipacija).

http://www3.lrs.lt/docs2/XZCNVDAQ.DOC
mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IruteB: 19 rugpjūčio 2009 - 11:25
QUOTE(zaleake @ 2009 08 18, 14:33)
sveikos mamos:]
cia gal ir nelbj y tema bet norejau paklausti as mokinuosi gimnazijoje ir turiu vaikeli tai ar man priklausytu pinigai kaip moksleivei tie 52lt blush2.gif  g.gif

Tau, tikriausiai - ne, jei esi pilnametė(nors nežinau, jei tu nepilnametė, mokaisi dieniniame skyriuje ir turi vaikelį, gal kas kitas pakomentuos), o tavo sūnui - taip.
Atsakyti
mamkos nieko nesuprantu dar negavau vaiko pinigeliu ku r kreiptis?
nezinau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidusiuke @ 2009 08 20, 23:33)
mamkos nieko nesuprantu dar negavau vaiko pinigeliu ku r kreiptis?
nezinau verysad.gif

na tada tau reiketu nuait iki socialinio arba ten pasiskambinti...
Atsakyti
Mergaites, gal zinot kuri, turit ar galit patarti, kur rasti istatyma ar nutarima, kad seimoje esant 3 vaikams, jau priklauso vaiko pinigai visiems iki 18 m., nepriklausomai nuo seimos pajamu.

Pas mus seniunijoje jie nieko nesusigaudo, tai reik po nosim viska padeti. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2009 08 26, 09:36)
Mergaites, gal zinot kuri, turit ar galit patarti, kur rasti istatyma ar nutarima, kad seimoje esant 3 vaikams, jau priklauso vaiko pinigai visiems iki 18 m., nepriklausomai nuo seimos pajamu.

Pas mus seniunijoje jie nieko nesusigaudo, tai reik po nosim viska padeti. Aciu.



Kiekvienam vaikui iki 3 metų skiriama 1,1 BSI dydžio (143 Lt) išmoka per mėnesį.
Kiekvienam vaikui nuo 3 iki 18 metų ir vyresniems, besimokantiems dieninėje bendrojo lavinimo mokykloje, profesinės, aukštesniosios ar aukštosios mokyklos dieniniame skyriuje, bet ne ilgiau kaip iki jam sukaks 24 metai, skiriama 0,75 BSI dydžio (97,50 Lt) išmoka per mėnesį.

Ši informacija yra miesto(rajono) savivaldybės puslapyje,socialines rūpybos skyriuje
Atsakyti
Nuo kovo men. negaunu ismoku uz vaikus, sumazejus pajamom noreciau duoti prasyma vaiko pinigams.Gal zinote, ar galima seniunijoje kreiptis, ar jau ir sitas ismokas "nueme" blink.gif
Ismokas gauciau nuo einamo men. ar moketu ir atbuline data uz praejusi laikotarpi ? blush2.gif
Atsakyti
mes gaunam vaiko pinigus, nes siuo metu as esu mot atostogose, bet vaikui jau virs 2 tad gyvenam is vienos algos. bet va jau ruosiuosi grizt i darba. ai reik soc. pranest iskarto kai tik pradesiu dirbt? ar tik kita kova? mano paskaiciavimu mano busima alga pridejus prie esamu pajamu mums vis dar priklausys vaiko pinigai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(SPYGLIUKAS** @ 2009 08 27, 15:02)
Nuo kovo men. negaunu ismoku uz vaikus, sumazejus pajamom noreciau duoti prasyma vaiko pinigams.Gal zinote, ar galima seniunijoje kreiptis, ar jau ir sitas ismokas "nueme" blink.gif
Ismokas gauciau nuo einamo men. ar moketu ir atbuline data uz praejusi laikotarpi ? blush2.gif


Ismokas moka. Ziurint kada sumazejo pajamos.. Siaip turetu nuo sumazejimo sumoketi atbuline data... Na bet cia seniunijoje tiksliau paaiskins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SPYGLIUKAS** @ 2009 08 27, 15:02)
Nuo kovo men. negaunu ismoku uz vaikus, sumazejus pajamom noreciau duoti prasyma vaiko pinigams.Gal zinote, ar galima seniunijoje kreiptis, ar jau ir sitas ismokas "nueme" blink.gif
Ismokas gauciau nuo einamo men. ar moketu ir atbuline data uz praejusi laikotarpi ? blush2.gif

man seniunijoj pareiske kad atbuline data nemoka nuo kada susitvarkai dokumentus nuo tada ir gausi pinegelius
Atsakyti