Įkraunama...
Įkraunama...

Jūratė Malinauskienė iš Vilniaus

Gal kam teko lankytis pas J.Malinauskiene gydymo klausimais. Ir ar yra kam padeje?
Atsakyti
man teko lankytis, del padejimo jei tikesi pades, viskas daug priklauso ir nuo taves, bet galiu paakyt kad tai nuostabi moteris, ir verta pasitikejimo
Atsakyti
QUOTE(sindii @ 2009 08 29, 21:29)
man teko lankytis, del padejimo jei tikesi pades, viskas daug priklauso ir nuo taves, bet galiu paakyt kad tai nuostabi moteris, ir verta pasitikejimo

Jos deka pastojo moteris,kuriai 10 metu nepadejo nei LT nei RUS medikai....(Maciau medicinines pazymas kaip įrodymus)
Atsakyti
Tikrai apie ja butu idomu paskaityti atsiliepimus, nes vis Burejoje matau jos skelbima. ax.gif
Atsakyti
as apie ja mazai zinau, galima sakyti nieko. butu idomu isgirsti ne tik atsiliepimu, bet ir apie jos veikla, kuo ji uzsiima, kiek suprantu gydymu, ir...
taip pat koordinates ir kaineles...
Atsakyti
QUOTE(Solemn still @ 2009 08 30, 19:59)
as apie ja mazai zinau, galima sakyti nieko. butu idomu isgirsti ne tik atsiliepimu, bet ir apie jos veikla, kuo ji uzsiima, kiek suprantu gydymu, ir...
taip pat koordinates ir kaineles...

Tel. 863426177. Priima Kauno g. 3a-209. Kainu nezinau-greiciausiai priklausomai nuo problemos (bet tikrai nezinau). Veikla-bioenergetine terapija.
Atsakyti
aš pas jūratę vaiksciojau gana ilgai, veliau turejau nutraukti visus musu seansus del pinigu stygiaus. nes vienas man apsilankymas kainuodavo nuo 80 iki 100 lt.
kol kas rezultatu nepasiekem jokiu,,, bet gal kada veliau pratesiu. o siaip tai labai maloni ir labai gera pas ja pabuti.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 08 30, 10:45)
Jos deka pastojo moteris,kuriai 10 metu nepadejo nei LT nei RUS medikai....(Maciau medicinines pazymas kaip įrodymus)

o aš maniau ax.gif blush-anim-cl.gif kad tam reikia vyro... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 08 30, 21:08)
Tel. 863426177. Priima Kauno g. 3a-209. Kainu nezinau-greiciausiai priklausomai nuo problemos (bet tikrai nezinau). Veikla-bioenergetine terapija.

aciu smile.gif
Atsakyti
Lankemes pas p. Malinauskiene daugiau nei 10 men. sake oi, oi, kaip viska gerai isgydziau. jau matau rezultata superini. O pasitikrinus paaiskejo, kad ne per nago juodyma nepadejo. Padejo tik pinigus isleisti lotuliukas.gif
Neaisku, ka ji ten mato lotuliukas.gif
Atsakyti
O man Juratė daug pamatė: ir tokių dalykų, kurie yra man žinomi, bet jai tikrai negalėjo būti žinomi. Taip, kad ji mato, tai esu įsitikinusi. O be to jos dėka mano draugė augina nuostabų vaiką (nors gydytojai davė šansų tik IVF). Aš pati lankausi jau virs metų, bet pas mane buvo kiti dalykai (turėjau labai "gerą" palinkėjimą). Aš tikiu, kad jos deka turėsiu nuostabių vaikų. Turiu kantrybės ir nesiblaškau, nes tai ne į naudą.
Atsakyti
QUOTE(aferizmas @ 2010 06 02, 14:13)
Lankemes pas p. Malinauskiene daugiau nei 10 men. sake oi, oi, kaip viska gerai isgydziau. jau matau rezultata superini. O pasitikrinus paaiskejo, kad ne per nago juodyma nepadejo. Padejo tik pinigus isleisti  lotuliukas.gif
  Neaisku, ka ji ten mato  lotuliukas.gif


Nėra nepagydomų ligų, yra tik nepagydomi žmonės...
Atsakyti