Įkraunama...
Įkraunama...

Už kiek studentai pragyvena?

Studentai, kiek išleidžiate pragyvenimui per mėnesį? Parašykite, kam išleidžiate: būsto nuomai, maistui, pramogoms.
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2009 08 19, 04:19)
Studentai, kiek išleidžiate pragyvenimui per mėnesį? Parašykite, kam išleidžiate: būsto nuomai, maistui, pramogoms.






Na mėnesiui įvairiai, nuo dauk ko priklauso.. Asmeniškai aš išleisdavau į savaitę apie 100 - 150 lt.. Maistui, pramogoms,higienos priemonėm ir t.t. Kadangi gyvenau bendrabutyje tai nuomos kas mėnesį mokėti nereikėjo smile.gif
Atsakyti
Tai bendrabučiai gi ne už dyką, dar kai kurie gana brangūs kiek žinau
Atsakyti
na dabar tai isitenku i 1100lt, ieina buto nuoma, maistas, pramogos, kosmetika, drabuziai, transporto islaidos ir pan. dabar kai pagalvoji, man visai gerai... pirmam kurse uz 600lt pragyvendavau, ismone padedavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2009 08 19, 03:19)
Studentai, kiek išleidžiate pragyvenimui per mėnesį? Parašykite, kam išleidžiate: būsto nuomai, maistui, pramogoms.

1000 lt. Sios sumos uztenka buto nuomai bei komunaliniams padengti, maistui, pramogoms, transportui, kosmetikai smile.gif
Atsakyti
500lt, į juos įskaičiuota viskas 4u.gif
Atsakyti
sumos stebinancios, kitais metais busiu studentas, tai ziuriu, jog studentu buti - brangus malonumas.
Atsakyti
Aš manau, kad kiekvienas išleidžia pagal savo galimybes wink.gif
Atsakyti
Kiekviena savaite po 100Lt +~200Lt kas menesi uz nuoma ir mokescius = 600Lt (kaip minimum)
Atsakyti
Su maistu,pramogom ir būstu 700-800lt.
Atsakyti
nu karaliskai kazkas gyvena blink.gif
kai mokiaus kazkur 300 litu per menesi isleisdavau(barake gyvenau), lita prie lito spausdavau, rubus is stipendiju pirkdavaus. neisivaizduoju is kur tevams tukstanti paimt vaiko mokslams ir pramogoms per menesi blink.gif nuo trecio kurso dirbt pradejau tai is tevu visai nebeemiau pinigu
p.s. mano seimoj 6 vaikai taip kad imt tokiom sumom sazine neleistu
Atsakyti
blink.gif nustebau, as i menesi isleidziu apie 2500 ... cia su automobiliu, nuoma, pramogoms, drabuziai, kozmetika, ir tai vos telpu i savo pinigus g.gif reikia mazint islaidas, jei zmones moka gyventi uz 800 smile.gif bet dirbu nuo 1 kurso
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaZantipA: 01 rugsėjo 2009 - 11:30