Įkraunama...
Įkraunama...

Fėja

Sveikos. Savo dukryte pavadinom Fėja... Aisku jokiam vardyne neradom tokio vardelio,o gal is vis kaipo vardo tokio ner,bet kazkuo jis mus patrauke,gal savo mistika,o gal del to,kad kaip minejau tokio vardo niekam nebuvo suteikta... iki siol... Tai kaip manot Mamytes ar nepadarem kvailystes,aisku dabar jau nieko nebepakeisi,bet idomi jusu nuomone. 4u.gif
Atsakyti
man tai kvaila. pagalvokit, kaip ji atrodys 50 m. su Fejos vardu. O jei bus stambi, vyrisku bruozu,. ir seip man nelabai, asocijuojasi su laisvu elgesiu
Atsakyti
Skamba svelniai, minkstai ir paslaptingai. Taciau man siu kriteriju neuztektu pavadinti savo vaiko tokiu vardu...
Atsakyti
manau, padarėte kvailystę. bet ir ne pirmi jūs tokie... nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 19 rugpjūčio 2009 - 15:48
skamba kaip pravarde rolleyes.gif
Tai kitai dukrytei iskart duokit varda Mistika
Atsakyti
net labai kvaila kvailystė. na bet sulaukusi aštuoniolikos galės pasikeisti, o iki tol sugalvos kaip prisistatyti. bet jūs ne pirmi tėvai, kurie vaiką vadindami apie vaiką negalvoja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 19 rugpjūčio 2009 - 16:06
padarėt iš vaiko izdivoną dry.gif
Atsakyti
Vargse mergaite... Ypac jei bus apkunoka ir berniukisku bruozu smile.gif nu as is tokio vardo budama vaikas tikrai pasijuokciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapelyte @ 2009 08 19, 15:45)
man tai kvaila. pagalvokit, kaip ji atrodys 50 m. su Fejos vardu. O jei bus stambi, vyrisku bruozu,. ir seip man nelabai, asocijuojasi su laisvu elgesiu


pritariu

laisvo elgesio paneles taip vadinamos, paauglystej gali turet asociaciju. nevadinciau taip savo vaiko



Atsakyti
Padarėte nesąmonę doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif .
Atsakyti
Ne jūs pirmieji pasišaipėt iš savo dukters smile.gif

http://vaikis.com/index.php?page=144
Atsakyti
Oi ne... Aišku žodelis gražus, bet tik ne vardui... Sunku net įsivaizduoti, kaip mergaitė jausis turėdama tokį vardą... g.gif
Atsakyti