Įkraunama...
Įkraunama...

Kas erzina jūsų vyrą jumyse?

prie to pacio buvo tema kaip erzina vyras,o as norejau paklausti kokia savybe erzina jusu vyra,pavyzdziui manaji erzina kai zaidzia kompu ar ziuri zinias ir as tada trukdau jy,noriu ka nors paasakoti ar pazaisti wub.gif ,tai net nebandyti jo snekinti,arba erzina labai,kai neleidziu jam savo nuomone isakyti iskart kisu savaja ir nebandyk perkalbeti,tai auklejuosi po truputi isklausyti iki galo ir paskui tik savo argumentus paberti wub.gif
Atsakyti
prie to pacio buvo tema kaip erzina vyras,o as norejau paklausti kokia savybe erzina jusu vyra,pavyzdziui manaji erzina kai zaidzia kompu ar ziuri zinias ir as tada trukdau jy,noriu ka nors paasakoti ar pazaisti ,tai net nebandyti jo snekinti,arba erzina labai,kai neleidziu jam savo nuomone isakyti iskart kisu savaja ir nebandyk perkalbeti,tai auklejuosi po truputi isklausyti iki galo ir paskui tik savo argumentus paberti
Atsakyti
MAno vyreli erzina tai, kad reikia man vakarais pries miega nugaryte pakasyti ir kai as ypac dabar visus vakuotus agurkelius suvalgau. Pyksta nerealiai. mad.gif
Dar ji erzina, kai man uzeina noras apie "gyvenima" pakalbeti (tipo kaip jis manes nemyli, nesirupina ir pan....) arba kad man "demesio" pastoviai truksta. Tai jis apie tai su savo draugeliais diskutuoja. KAi suzinojo, kad ne as viena tokia, tai siek tiek apsiramino.
Atsakyti
erzina mano amzinas pamokslavimas ir nepasitikejimas juo(cia apie zinias ir darbus, ne apie istikimybe) kad nuvertinu kad bambu kad sportuoju o ne apvalumus puoseleju rolleyes.gif Kita vertus kai priekaistauju del jo susierzinimu tai aiskina taip: kai jo nebedominsiu tai nebekreips demesio ir psio biggrin.gif
Atsakyti
susimasciau, reikes siandien vakare paklausti g.gif
Atsakyti
Jo, as tiksliai zinau, kas maniski erzina, anot jo, mano nerupestingumas biggrin.gif nu tipo, niekur problemos neizvelgiu, man viskas dzin, gyvenu kaip plevesa, nu bet tai ka, atsitiko tai atsitiko, ka dabar plaukus rautis, o jam butina isanalizuoti visa situacija, del ko taip atsitiko, kaip galejo taip atitikti ir tt., labai jau jis pas mane smulkmeniskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Aida @ 2004 04 07, 10:46)
Jo, as tiksliai zinau, kas maniski erzina, anot jo, mano nerupestingumas biggrin.gif nu tipo, niekur problemos neizvelgiu, man viskas dzin, gyvenu kaip plevesa, nu bet tai ka, atsitiko tai atsitiko, ka dabar plaukus rautis, o jam butina isanalizuoti visa situacija, del ko taip atsitiko, kaip galejo taip atitikti ir tt., labai jau jis pas mane smulkmeniskas smile.gif

labai panasu i mane! ir geras apibudinimas-ne bambeklis o SMULKMENISKAS t. y. smulkiai meniskas?! rolleyes.gif
Atsakyti
Mano pavydumas ir nekantrumas... biggrin.gif
Atsakyti
Sakė, kad išmes visus veidrodžius iš namų, nes aš nuo jų tipo nenueinu bis.gif
Atsakyti
turbut mano burbejimas ir demesio prasymas.ir dar pasakymas-kazko noreciau ir jis turi suzinoti ko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (kutveluke @ 2004 04 07, 11:11)
Mano pavydumas ir nekantrumas... biggrin.gif

Esu tokia pati,ir to jis negali pakest. mad.gif
Atsakyti
Erzina,kai jis turi spelioti, kas gi man atsitiko,nes telepatiniu sugebejimu neturi,o mano isvaizda ir uzuominos rodo, kad kazkas netaip rolleyes.gif . Mano impulsyvumas ir uzsiplieskimas del smulkmenu. Siaip jis ramus zmogus ir nesupranta mano karstakosiskumo.
Atsakyti