Įkraunama...
Įkraunama...

Per mažas svoris :)

Nauji namučiai lieknosioms 4u.gif

Pirmoji tema guli čia:
-->:)<--
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 20 rugpjūčio 2009 - 19:44
Registruojuosi 4u.gif
Atsakyti
Vaižgante, na miltinių nebaisiai dažnai valgau blush2.gif Bet per dieną išgeriu apie du litriukus vandenuko smile.gif
Dabar galvoju gal reikėtų surašyti pirmosios temos dalyves pirmam pranešime? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 08 20, 19:48)
Vaižgante, na miltinių nebaisiai dažnai valgau  blush2.gif  Bet per dieną išgeriu apie du litriukus vandenuko smile.gif
Dabar galvoju gal reikėtų surašyti pirmosios temos dalyves pirmam pranešime?  rolleyes.gif


Išties jei sakai, kad sveikai maitiniesi, tavo valgiaraštyje neturėtų būti jokių miltinių patiekalų, tik juoda duona, kepta be mielių.
O vandenį iš krano geri?
(Atleisk, jei tai panašu į tardymą- man tiesiog įdomu.)
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 08 20, 20:50)
Išties jei sakai, kad sveikai maitiniesi, tavo valgiaraštyje neturėtų būti jokių miltinių patiekalų, tik juoda duona, kepta be mielių.
O vandenį iš krano geri?
(Atleisk, jei tai panašu į tardymą- man tiesiog įdomu.)

Nea, visada po ranka "Neptūno" dvilitrinis bigsmile.gif O arbatai ir kavai naudoju filtruotą vandenį. (Tiesa, dar kava nesveika kaikuriais atžvilgiais, bet be jos gyventi aš negaliu).
O miltinių patiekalų nemėgstu, nes visų pirma nesijaučiu soti nuo jų, o ir šiaip man fantazijos trūksta ką galima daryti, nes kepto maisto nevalgau, o virti miltiniai patiekalai kažkokie beskoniai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 08 20, 19:57)
Nea, visada po ranka "Neptūno" dvilitrinis  bigsmile.gif O arbatai ir kavai naudoju filtruotą vandenį. (Tiesa, dar kava nesveika kaikuriais atžvilgiais, bet be jos gyventi aš negaliu).
O miltinių patiekalų nemėgstu, nes visų pirma nesijaučiu soti nuo jų, o ir šiaip man fantazijos trūksta ką galima daryti, nes kepto maisto nevalgau, o virti miltiniai patiekalai kažkokie beskoniai  ax.gif


Manai, kad "Neptūnas" gerai?
Išties sudėtinga maitintis sveikai. Aš, tarkim, mielai nevalgyčiau mėsos, nes jos nenoriu, bet mano vyras ir du paaugliai sūnūs be mėsos nė dienos doh.gif Gaminu jiems ir pati valgau...
Vandenį stengiuosi gerti, kavos negeriu, o ir nemėgstu, arbatą sumažinau iki 2 puodelių per dieną, nes ir iš jos nauda menka.
Mano svoris nuo maitinimosi visiškai nepriklauso. Jis stabilus nuo 18-os metų.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 08 20, 21:03)
Manai, kad "Neptūnas" gerai?
Išties sudėtinga maitintis sveikai. Aš, tarkim, mielai nevalgyčiau mėsos, nes jos nenoriu, bet mano vyras ir du paaugliai sūnūs be mėsos nė dienos  doh.gif  Gaminu jiems ir pati valgau...
Vandenį stengiuosi gerti, kavos negeriu, o ir nemėgstu, arbatą sumažinau iki 2 puodelių per dieną, nes ir iš jos nauda menka.
Mano svoris nuo maitinimosi visiškai nepriklauso. Jis stabilus nuo 18-os metų.

Manau, kad Neptūnas kurkas geriau už betkokį gazuotą mineralinį ir tikrai geriau, nei vanduo iš krano.
Na sveikai maitintis išties labai sunku. Tiesiog ne visada yra galimybės. Tarkim kad ir daržovės- vasarą viskas o.k., galima pasirūpinti gauti nepurkštų visokiais chemikalais, tačiau žiemą nelieka kitos išeities-parduotuviniai... Tuomet tenka nulupti storą sluoksnį žievės, bet žinoma tas pomidoras visvien būna pripompuotas chemijos. Bet ant palangių jų auginti tikrai nesiruošiu biggrin.gif
O maitintis sveikai stengiuosi tikrai ne dėl svorio, tiesiog verčia sveikatos problemos. Ankščiau išvis būdavo-tik suvalgai kažkokį nesveikesnio maisto gabaliuką-iškart raitaisi iš skausmo. Todėl ir išmokau atsirinkti ką kišti į burną, o ko geriau išvis net nepirkti ax.gif
P.S. O kokį vandenį tuomet sveika gerti? Na tą užšaldytą ir poto atitirpdytą girdėjau sveika, tačiau niekuomet pati nebandžiau, nes šaldiklyje nuolat trūksta vietos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 20 rugpjūčio 2009 - 20:22
QUOTE(Jammin1 @ 2009 08 20, 20:17)
P.S. O kokį vandenį tuomet sveika gerti? Na tą užšaldytą ir poto atitirpdytą girdėjau sveika, tačiau niekuomet pati nebandžiau, nes šaldiklyje nuolat trūksta vietos  rolleyes.gif


Tirpsmo vanduo būtų geriausiai, bet ir mano šaldiklis mažas ir nėra ten kur tą vandenį šaldyti. Tiek, kad visada ledukus šaldau ir į arbatą įsimetu, kad karšta nebūtų. Aš naudoju vandenį iš krano, o į jį įdedu tokių koralinių miltukų, kad vandens sudėtis būtų geresnė.
Na, ir aš ne dėl savo lieknumo sveika mityba domiuosi. Tiesiog norisi ir gražiai atrodyti, ir nesirgti. Kasdien mankštinuosi, retkarčiais į baseiną nuvažiuoju paplaukioti, dažnai masažuojuosi. Veidą ir kaklą masažuoju kasdien, nes jau pradėjau jausti metus.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 08 20, 21:27)
Tirpsmo vanduo būtų geriausiai, bet ir mano šaldiklis mažas ir nėra ten kur tą vandenį šaldyti. Tiek, kad visada ledukus šaldau ir į arbatą įsimetu, kad karšta nebūtų. Aš naudoju vandenį iš krano, o į jį įdedu tokių koralinių miltukų, kad vandens sudėtis būtų geresnė.
Na, ir aš ne dėl savo lieknumo sveika mityba domiuosi. Tiesiog norisi ir gražiai atrodyti, ir nesirgti. Kasdien mankštinuosi, retkarčiais į baseiną nuvažiuoju paplaukioti, dažnai masažuojuosi. Veidą ir kaklą masažuoju kasdien, nes jau pradėjau jausti metus.

Ech, norėčiau ir aš į baseiną bent po porą kartų per savaitę, bet kišenė neišneša verysad.gif Plaukimas-mano stichija, keturis ar penkis metus nuolat praplaukiojau.
Na dabar lieka tik mankštos namie ax.gif
Beja, o kur tie koraliniai miltukai parduodami ir kokia jų kaina? Reiks pasiskaitinėti apie juos i-nete g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 20 rugpjūčio 2009 - 20:35
QUOTE(Jammin1 @ 2009 08 20, 20:34)
Ech, norėčiau ir aš į baseiną bent po porą kartų per savaitę, bet kišenė neišneša  verysad.gif  Plaukimas-mano stichija, keturis ar penkis metus nuolat praplaukiojau.
Na dabar lieka tik mankštos namie  ax.gif
Beja, o kur tie koraliniai miltukai parduodami ir kokia jų kaina? Reiks pasiskaitinėti apie juos i-nete  g.gif


http://www.coral-clu...ELEMENT_ID=2585 (Parduoda po 3 pakelius, kuriuose yra 30 paketėlių; jų kaina 70 Lt; užtenka 3 mėn.)
Aš vis pirmadieniais į baseiną važiuodavau su vienu draugu, bet jį paguldė į ligoninę (dėl stuburo išvaržų), tai nežinau, kaip prisiruošiu pati viena nuvažiuoti, nes kaip ponią paimdavo iš namų, nuveždavo, paskui parveždavo... O jei važiuoji miesto transportu, daug laiko susigaišta...
Kokias mankštas darai? Aš vis pilvo presą stiprinu, nes anksčiau jo išvis neturėjau, ir šlaunis.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 08 20, 22:23)
http://www.coral-clu...ELEMENT_ID=2585 (Parduoda po 3 pakelius, kuriuose yra 30 paketėlių; jų kaina 70 Lt; užtenka 3 mėn.)
Aš vis pirmadieniais į baseiną važiuodavau su vienu draugu, bet jį paguldė į ligoninę (dėl stuburo išvaržų), tai nežinau, kaip prisiruošiu pati viena nuvažiuoti, nes kaip ponią paimdavo iš namų, nuveždavo, paskui parveždavo... O jei važiuoji miesto transportu, daug laiko susigaišta...
Kokias mankštas darai? Aš vis pilvo presą stiprinu, nes anksčiau jo išvis neturėjau, ir šlaunis.

Ačiū už info, reiks būtinai pasiskaityti smile.gif
Kolkas pagrinde presiuką stiprinu, nes pilvo raumenys kiek nusilpę ax.gif Na, sportuoju šiek tiek daugiau nei dvi savaites, nes ankščiau nelabai galėjau, tai kolkas užteko tik to, o pastarąsias dienas jau galvoju truputį kažką paįvairinti, pastiprinti kojas, gal kiek ir rankas. Reiks pasidairyti pratimų internete smile.gif O ir apkrovas reiktų kiek padidinti, nes ištvermė padidėjo biggrin.gif
O kokius pratimus šlaunim darai?
Atsakyti
Na ir aš jau čia biggrin.gif Šaunuolė jammin1 4u.gif Vakar vakaropo užsuku, o temos nebėra blink.gif , gerai kai jammin1 tuo pasirūpino karsta.gif
Norėjau čia daug pricituoti, alia nusprendžiau, kad dar spėsiu savo bjaurų charakterį pademonstruoti, bet su kai kuo ką rašė vaižgantė nesutinku schmoll.gif
Atsakyti