Įkraunama...
Įkraunama...

Nuometas, ar gyvos gėlės,......

Sveiki! Skelbiu naują temą!


Nuometas, ar be nuometo!!!


user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
man graziau su nuometu visgi ji gyvenime gali uzsideti viena karta.jei nelabai patogu po keliu valandu gi galima ji nusiimti bigsmile.gif
Atsakyti
nuometas, nuometas ir dar karta nuometas biggrin.gif nors man grazu kaip su gelitem yra bet as visada svajojau su nuometu buti.Dabar tiek graziu yra wub.gif ir ziurint koks tas nuometas smile.gif buna tokiu labai pustu ir trumpu doh.gif geriau tada su gelite
Atsakyti
Man irgi norisi su nuometu, juk labai romantiska ir grazu smile.gif
Atsakyti
viskas priklauso nuo sukneles. Kai as tekejau irgi baisiai norejau nuometo ax.gif , bet taip gavosi, kad issirinkau tokia suknele, prie kurios nuometas visiskai netiko doh.gif na, bent jau man nesiziurejo prie jos nuometas... kadangi suknele tuo metu man nerealiai patiko, tai paaukojau nora nuometui biggrin.gif

nors siaip as irgi esu uz nuometa mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brela: 21 rugpjūčio 2009 - 08:51
Nuometas gal ir gražu, kai tinka prie suknelės. Niekada neturėjau tvirto nusistatymo šiuo klausimu tongue.gif
Tačiau pati noriu puoštis gyvomis gėlėmis. Tikiuosi, kirpėja ras būdą kaip jas įtvirtinti mano „3 plaukų” šukuosenoje lotuliukas.gif
Atsakyti
Man gražu ir nuometas, ir gėlės smile.gif Suknelė beje irgi tokia, kad dar neaišku ar nuometas prie jos tiks. Įdomi nuomonė, ar būtinai tos pačios spalvos gėlės turi būti ir puokštėje ir plaukuose, nes viena floristė vos ne kaimu išvadino, kai pasakiau, kad noriu skirtingų spalvų gėlių, puokštė - oranžinių, o į plaukus baltų, nes pačios plaukai "ryži" smile.gif tai tokios pat spalvos gėlės juose, man kaip ir nesižiūrėtų.
Atsakyti
man graziausia kai buna tokie trumpi kaip vualiai ant akiu arba prisegta su gelemis tik to vualio ar sydo uzuomina, kadangi nuometas kaip ir rutu vainikelis simbolizuoja nuotakos nekaltybe truputi juokingi jie siais laikas kai poros su vaikais tuokiasi, nors paziureti grazus atributas.
Atsakyti
na va kiekvienam savo, o mano nuomone tik gyvos gėlės. Aišku labai daug kas priklauso ir nuo suknelės, prie vienos suknelės nuometas atrodys tikrai juokingai, o prie kitos netiks gyvos gėlės ir pati suknelė prašyti prašosi nuometo.
Atsakyti
man dabar labai didele dilema.. verysad.gif visada galvojau kad tuoksiuos tik su nuometu. bet dabar uzsimaniau megztos sukneles, ir prie jos tas nuometas visai netinka schmoll.gif bet norisi gi to rutu vainikelio.. rolleyes.gif tai visai pasimetus.. dabar pradejau galvoti apie "vuali", nes vestuves bus "siek tiek" retro stiliaus.. bet irgi kazi kaip su mano megzta suknele draugaus doh.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
As tik gyvas geles segsiuos, prie mano sukneles nuometas netiks ir siaip man jis juokingai atrodo jau dabar biggrin.gif Nors anksciau tai tik apie nuometa ir svajojau biggrin.gif Nuo amziaus priklauso gal biggrin.gif
Atsakyti