Įkraunama...
Įkraunama...

Baldakimas

Gražus dalykas, bet galvoju, gi paaugus mažylė į jį kabinsis, nuplėš, kada jį jau nuėmėt?
Atsakyti
As visai nedejau ir net nepirkau..o kam jis? del grozio? man tai jis tik kazkoks dulkiu kaupejas.
Atsakyti
Aš taip pat nepirkau baldakimo, nes man jis nepatinka smile.gif Turiu tik apsaugėles, bet kol kas nenaudojau dar.
Atsakyti
Mes ji turejom ir man visai patiko biggrin.gif . vasara, kai leliukas eidavo miegoti, uzuolaideles sulaikydavo tiesiogine saules sviesa, vaikiukui patiko ziureti i ivairiausiu spalvu meskiukus, man atrodo, kad 2.gif lovytej jautesi labai thumbup.gif . O nuemiau kai 2.gif buvo apie 8 men, nes vaika perkelem migdyti i manieza. Beje, musu 2.gif uzuolaideliu nedraske, nelupo, na gal truputi patraukydavo uz kampu ir tiek. O kad jose kaupiasi dulkes tai pritariu, bet juk galima iskratyti.
Atsakyti
As baldakima nuemiau kai vaikui buvo 1 metai ir 4 men. Kazkaip jau nusibodes buvo. O del draskymo, tai tikrai nieko nedraske smile.gif
Atsakyti
mes dar iki šiol laikom, labai gerai apsaugo nuo saulės, ir laikysim kol mažiui atsibos, kol kas jis patenkintas, šoniukus pakrapšto per groteles ir tiek smile.gif
Atsakyti
Aš su mielu noru dar laikyčiua, bet kad mažylė lovytėj nemiega jau nuo 7 mėnesių tai ir nuėmiau doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Mes vis dar naudojam,nor kleckui jau griet bus 10 mėn. biggrin.gif man tai nepakeičiamas daiktas vakarais, kai uždegam naktinę lempa ant spintelės, tai jam labai šviečia, o čia ir praverčia užuolaidėlės-puikus dalukas, nepamainomas ir vasarą buvo, nuo tiesioginių saulės spindulėlių rytais. biggrin.gif o dlkes tai puikiai reka, bet juk išskalbti galima. g.gif Drąkyti tikrai nedrąsko, tik kartais mėgsta pasislėtti už jų, tai tada sutraukia visas į lovelę. Jam labai smagu tada būna, tai negi atimsi iš vaiko tokį malonumą.? thumbup.gif megalol.gif
Atsakyti
as nuemiau suejus 4 men. taciau, jei buciau anksciau paskaicius apie baldakimu ir apsaugu zala, tai buciau isvis nedejus. dabbar manau, kad nereikalingas tas dulkiu kaupikas smile.gif
Atsakyti
Vudis, papasakok, kodel apsaugėlės ir baldachimas yra blogai? Nieko panašaus nesu girdėjusi. Domiuosi tikrai nuoširdžiai.

Mes naudojam ir man labai patinka. buvau trumpam nuėmusi vieną šonelį, tai mažiukas beropinėdamas kartais įstrigdavo lovtės grotelėse, žiūrint į meškiukus, lengviau užmiega, o užuolaidėlės ne tik nuo šviesos saugo, bet kartais ant jų pakabinu barškutį, kuriuo žaizdamas užmiega.
Atsakyti
As nenaudoju baldakimo. Nuo saules apsaugo elementariausios uzuolaidos. Virs lovytes yra pakabinta grojanti karasule su skraidanciais meskuciais, tad stebet yra ka. O baldakimas- papildomos islaidos + dulkiu kaupiklis (nors ir viena, ir kita nera labai dideles bedos). Tiesiog manau, kad tai nereikalinga.
Apsaugeles naudoju, kad 2.gif vartydamasis nesusizeistu. Nors, tiesa, esu girdejus, kad ju nereikia todel, kad 2.gif gali igrust i apsaugeles nosi ir uzdust blink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smulkute: 31 gruodžio 2004 - 06:12
pas mane vis dar yra ir apsaugeles, ir baldakimas, bet paskaicius, kad gali kenkti, gal vertetu nuimt user posted image
siaip baldakimas man truputi trukde maze nakti iskelineti..
Atsakyti