Įkraunama...
Įkraunama...

Toksoplazmozė 2 dalis

Ieškojau šios temelės, kuomet pati susidūriau su šia problema.
Senoji baigėsi, o naujos niekas nesukuria.
Labai prašau pasidalinkite patirtimi, kuomet šią ligą rado nėštumo metu. Kaip sekasi su ja kovoti, kaip Jūsų savijautos ir t.t.
Atsakyti
Mano tyrimu rez., kurie padaryti prieš savaitę yra tokie:
Toxo-G: 664.1 (teigiamas);
Toxo IgG avidiskumas: 25.3 (žemas);
Toxi-M 2,834 (Teigiamas).

Šiuo metu geriu paskirtus infektologo vaistus verysad.gif
Atsakyti
nejau as viena su sia beda visoje LT g.gif blink.gif
Atsakyti
Aš ir vakar sužinojau , kad sergu toksoplazmozė verysad.gif . Gavau suntima į infekcine ligonine , tai šendien jau užsiregistravau .
Atsakyti
QUOTE(Akeela @ 2009 08 26, 15:48)
Aš ir vakar sužinojau , kad sergu toksoplazmozė  verysad.gif  . Gavau suntima į infekcine ligonine , tai šendien jau užsiregistravau  .

o Tu vln gyveni? Tiktai labai nepergyvenk 4u.gif skirs vaistuku, na speju is pat pradziu dar sius kitiems tyrimams jei tie nelabai aiskus. Jei vln gal i zveryne esancia ligonine? parasyk kaip sekesi pas infektologa ka rekomenduoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svaja83: 26 rugpjūčio 2009 - 17:08
QUOTE(Svaja83 @ 2009 08 26, 17:07)
o Tu vln gyveni? Tiktai labai nepergyvenk  4u.gif skirs vaistuku, na speju is pat pradziu dar sius kitiems tyrimams jei tie nelabai aiskus. Jei vln gal i zveryne esancia ligonine? parasyk kaip sekesi pas infektologa ka rekomenduoja.


Taip aš vln gyvenu. Labai nebergyvenu , bet neramu man. Dar brolio žmona mane prigasdino , kad sirkti šia liga nelabai gerai , ji nesenai medicina baige . Taip esiu į Žveryno ligonine. Gerai parašysiu kaip man sekesi , esiu kita savaite ketvirtadieni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akeela: 27 rugpjūčio 2009 - 08:30
QUOTE(Akeela @ 2009 08 27, 10:28)
Taip aš vln gyvenu. Labai nebergyvenu , bet neramu man. Dar brolio žmona mane prigasdino , kad  sirkti šia liga nelabai gerai , ji nesenai medicina baige . Taip esiu į Žveryno ligonine. Gerai parašysiu kaip man sekesi , esiu  kita savaite ketvirtadieni.


As ten pat buvau speju pas Voinic pakliusi, nes marcinkute atostogose iki rugsejo pabaigos. Na visos bacilos negerai man gydytojas sake, kad geriau sia liga nei cetomegalo vorusu sirgti, o gal tau pasakys, kad esi persirgusi, labai to linkiu 4u.gif
Papildyta:

Man sake ten ta gydytoja 5 nescias moteriskes gyde ir visos grazius ir sveikucius vaikiukus pagimde.
O mano vyro pusbrolio zmona susirgo sia liga jau gerokai ipusejus nestumui ir pagimde grazu sveika vaika
Papildyta:
Akeela, o kokie tavo rez tyrimu? ar panasus i maniskius? Ar tik rodo ten daugiau pvz daugiau kaip 250 . Ar kaip? Kur dariaisi tyrimus? mokamoje istaigoje, ar poliklinikoje?
Atsakyti
Aš tyrumus dariau Aids centre. Man juos pasūle pasidaryti mano gyditoja.
Rezultatuose aš nieko nesigaudau.
Toxo_M 2,191
Toxo_G 300
daugiau nieko neradau parašyta arba aš nematau.
Atsakyti
QUOTE(Akeela @ 2009 08 27, 17:45)
Aš tyrumus dariau Aids centre. Man juos pasūle pasidaryti mano gyditoja.
Rezultatuose aš nieko nesigaudau.
Toxo_M 2,191
Toxo_G 300
daugiau nieko neradau parašyta arba aš nematau.


Dziugu tuom, kad tavo tyrimu rezultatai mazesni nei manieji mano didesni, gal tu susirgai pries nestuma. Kiek mokejai uz tyrimus? as uz siuos tyrimus santariskese mokejau 153 LT.
Atsakyti
QUOTE(Svaja83 @ 2009 08 28, 07:45)
Dziugu tuom, kad tavo tyrimu rezultatai mazesni nei manieji mano didesni, gal tu susirgai pries nestuma. Kiek mokejai uz tyrimus? as uz siuos tyrimus santariskese mokejau 153 LT.


Aš mokėjau 93 Lt, bet beda viena nevaikšto ,šendien ryte sulaukiau skambučio iš poliklinkos , mano šlapimo tyrimai blogi liepe kuo skubiau atvažuoti pas juos. Tai dabar ruošiuosi pas gyditoja važuoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Akeela @ 2009 08 28, 10:50)
Aš mokėjau 93 Lt, bet beda viena nevaikšto ,šendien ryte sulaukiau skambučio iš poliklinkos , mano šlapimo tyrimai blogi liepe kuo skubiau atvažuoti pas juos. Tai dabar ruošiuosi pas gyditoja važuoti verysad.gif


blink.gif hmmmmmmmmmm
Kaip ten tau sekesi? Speju vitaminu doze gausi? na ta prasme mano drauges taip pat sake blogas slapimas paskyre vitaminu ir jei nepasitaisys sius i ligonine turbut lasaline statys
Atsakyti
Nuvaževau tai pasakė, kad šlapimo takų uždegimas, liepė gerti spanguoliu arbata ir gerti daug vandens net ik 3 lt per diena. Pirmadieni vel reikes priduoti šlapima , kažkur ten ji sius tirti , kažkoki paseli ten augins.
Atsakyti