Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai

Antroji tema
user posted image
Atsakyti
4u.gif uz nauja tema

QUOTE(Rikara @ 2009 08 25, 13:49)
Kaip Citrosept naudojau kaip kompleksinę priemonę lėtiniam sinusitui gydyti, tai gėriau po 70 lašų 3 kartus per dieną, 5 dienas.Paskui mažinau iki 50, vėliau iki 30, o ilgalaikiai vartojau po 20 lašų 3 kartus per dieną.Aš pati neesu alergiška, tad jokių pašalinių reiškinių, apart to, kad vartojant po 70 lašų tas dienas buvo truputį suskystėję viduriai, kai dozę pamažinau iki 50 lašų viskas susitvarkė.

Citrosepto panaudojimas gan platus.Žmonės tepa grybelio pažeistas pėdas, ilgai negyjančias žaizdas.Pati pateplioju kokį įpjovimą ar įbrėžimą - juk antiseptikas.


oho, daug. as pradejau nuo nedidelio keikio, kuri palaipsniui didinau iki 16 lasu 5 kartus i diena.
gal man dar padidinti g.gif

o kokia koncentracija sito greip seklu ekstrakto? maniskis 34%.
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif

PIRMOJI TEMA
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 08 25, 19:34)
4u.gif uz nauja tema
oho, daug. as pradejau nuo nedidelio keikio, kuri palaipsniui didinau iki 16 lasu 5 kartus i diena.
gal man dar padidinti  g.gif

o kokia koncentracija sito greip seklu ekstrakto? maniskis 34%.


Prieš vartojant tokią dozę buvau girdėjusi kolegės pasakojimą, kad ji pajutusi pirmuosius peršalimo požymius 70 lašų 3 dienas po 3 kartus vartoja ir išsigydo, be abejo geria labai daug skysčių. O aš pagalvojau, kad blogiau nei tuo metu man buvo jau tikrai nebus ir pabandžiau, kaip minėjau, apart, suskystėjusių vidurių jokio blogio nepajutau.O manojo Citrosept 33 % ekstraktas.
Kaip supratau Jūs citrosept geriate nuo melasmos.Kai man ant veido buvo atsiradę tamsesnių dėmelių, pasitariau su savimi ir nutariau, kad mano amžiui ankstoka pigmentinėms dėmėms, suverčiau kaltę jonažolių papildams ir nužygiavau pas dermotologą.Gavau tepaliuką skinoren ir pigmentinės dėmės sumenko, žinoma ne iškart.
Aš vistik laikausi nuostatos, kad kiekvieno organizmas yra unikalus ir į tuos pačius vaistus, papildus, kremus ir t.t. gali sureaguoti skirtingai-tai labai individualu.

Sauluže, ačiū už temą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rikara: 26 rugpjūčio 2009 - 08:56
Va kokį įdomų būdą ruošti vaistažolių antpilus suradau, bent jau man tai visiškai negirdėtas:
Pries kokius metus per Lietuvos Radija buvo kalbinami Lietuvos
mokslininkai kurie dirba su vaistazolemis, jas tiria. Prisimenu pasakojima
apie viena idomu ju tyrima .
Jie dviem budais pagamino vaistazoliu arbata ir palygino rezultatus.
Pirmas budas tradicinis- virino, plike karstu vandeniu vaistazoles.
Antras budas- uzpyle tas pacias zoles vakare saltu vandeniu ir paliko
stoveti iki ryto. Palygino arbatu sudeti.
Vandeniu uzpilta "arbata" buvo vetingesne. Detaliu tiksliu neatsimenu, bet
joje buvo medziagos, kurios yra virtoj arbatoj ir papildomai tokiu
medziagu, subtilesniu medziagu junginiu ( kurie matyt maitina ne tik
kuna), kuriu nebuvo virimo budu paruostoj arbatoj (suyra nuo aukstos
temperaturos).
Taigi nera kliuciu be ugnies paruosti kokybiska gerima:) - nuvaziaves i
sodyba pasirenki zolyciu, uzpyliai vandeniu, palaukei iki ryto ir gali
vaisintis.
Tik pats dar kazkodel neisbandziau. Nu bet pasitaisysiu.
http://esu.tiems.kam...ic.php?f=5&t=37


Atsakyti
QUOTE(Rikara @ 2009 08 26, 14:05)
...
Pirmas budas tradicinis- virino, plike karstu vandeniu vaistazoles.
Antras budas- uzpyle tas pacias zoles vakare saltu vandeniu ir paliko
stoveti iki ryto. Palygino arbatu sudeti.
Vandeniu uzpilta "arbata" buvo vetingesne. Detaliu tiksliu neatsimenu, bet
joje buvo medziagos, kurios yra virtoj arbatoj ir papildomai tokiu
medziagu, subtilesniu medziagu junginiu ( kurie matyt maitina ne tik
kuna), kuriu nebuvo virimo budu paruostoj arbatoj (suyra nuo aukstos
temperaturos).
Taigi nera kliuciu be ugnies paruosti kokybiska gerima:) - nuvaziaves i
sodyba pasirenki zolyciu, uzpyliai vandeniu, palaukei iki ryto ir gali
vaisintis.
...

Išbandžiau tokį arbatos paruošimo būdą ir galiu pasakyti, kad patiko labiau už plikomą wub.gif Tik noriu paklausti jei yra taip ruošiančių arbatą, kiek kartų galima užpilti tas pačias žoleles, nes aš ant tų pačių užpildinėjau porą kartų tai skonis ir antrą kartą tikrai geras good.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 08 27, 14:08)
Išbandžiau tokį arbatos paruošimo būdą ir galiu pasakyti, kad patiko labiau už plikomą wub.gif  Tik noriu paklausti jei yra taip ruošiančių arbatą, kiek kartų galima užpilti tas pačias žoleles, nes aš ant tų pačių užpildinėjau porą kartų tai skonis ir antrą kartą tikrai geras good.gif


Pati neesu bandžiusi, bet įkvėpta Jūsų patirties 4u.gif jau šiandien vakare tą padarysiu.
Atsakyti
Jau praktiškai išbandžiau arbatos paruošimo būdą užpilant šaltu vandeniu.Užpilas aromatingas, bet spalva šviesesnė, nei plikant karštu vandeniu.Šiaip tai kažkaip neįprasta.Bent jau kol kas praktikuosiu naująjį būdą.
Atsakyti
QUOTE(Rikara @ 2009 08 29, 09:48)
Jau praktiškai išbandžiau arbatos paruošimo būdą užpilant šaltu vandeniu.Užpilas aromatingas, bet spalva šviesesnė, nei plikant karštu vandeniu.Šiaip tai kažkaip neįprasta.Bent jau kol kas praktikuosiu naująjį būdą.

Dėl aromatingumo drinks_cheers.gif

Tik man ruošiant arbatą šaltuoju būdu tarkim rasakila pritraukia 5 kartus, o mišinys nuo spuogų(takažolės žolė+dilgėlės lapai+varnalėšos šaknis) pritraukė tik vieną kartą, tai pagailėjusi nemažo kiekio arbatžolių po antro nevykusio paruošimo plikiau karštai.

Gal žinote kiek reikia minučių užvirus virduliui palaukti, kad vandens temperatūra atvėstų iki 80' laipsnių? Sako tada mažiau naudingų medžiagų dingsta. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 08 29, 10:26)
Dėl aromatingumo drinks_cheers.gif

Tik man ruošiant arbatą šaltuoju būdu tarkim rasakila pritraukia 5 kartus, o mišinys nuo spuogų(takažolės žolė+dilgėlės lapai+varnalėšos šaknis) pritraukė tik vieną kartą, tai pagailėjusi nemažo kiekio arbatžolių po antro nevykusio paruošimo plikiau karštai.

Gal žinote kiek reikia minučių užvirus virduliui palaukti, kad vandens temperatūra atvėstų iki 80' laipsnių? Sako tada mažiau naudingų medžiagų dingsta. rolleyes.gif


Nežinau, kiek laiko reiktų palaukti doh.gif .Vis žadu įsigyti termometrą ir patikslinti, bet dabar atradus šaltąjį užpylimo būdą, kaip ir termometro nebereiks biggrin.gif
Aš kaip suprantu , Jūs žolelių mišinius užpilate keletą kartų. g.gif nekada taip neesu darius, tik žaliąją arbatą kokių porą trejetą kartų užpiliu.Gal ir gera idėja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rikara: 29 rugpjūčio 2009 - 09:40
QUOTE(Rikara @ 2009 08 29, 10:39)
Aš kaip suprantu , Jūs žolelių mišinius užpilate keletą kartų. g.gif nekada taip neesu darius, tik žaliąją arbatą kokių porą trejetą kartų užpiliu.Gal ir gera idėja 4u.gif

Pirmą kartą bandžiau šaltuoju būdu, tai ir paeksperimentavau, bet sakau, ne visas žoleles po kelis kartus pritraukia - reikia bandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 29 rugpjūčio 2009 - 10:33
QUOTE(ernesin @ 2009 08 29, 11:33)
Pirmą kartą bandžiau šaltuoju būdu, tai ir paeksperimentavau, bet sakau, ne visas žoleles po kelis kartus pritraukia - reikia bandyti mirksiukas.gif


Pritariu drinks_cheers.gif Jūsų nuomonei.Kiekvienas mūsų organizmas unikalus ir toli gražu nevisi sutelpame į standartinius statistinių rodiklių rėmus.Mūsų šeimoje yra onkohemotologinis ligonis.Prieš keletą mėnesių lėtinė ligos forma staiga transformavosi į ūminę.Pasak gydytojų, sekantis etapas-mirtis.Klausiau,ar gali ūminė forma grįžti į lėtinę.Atsakymas-ne.Ligonis garbaus amžiaus turintis dar keletą sveikatos sutrikimų dėl ko chemoterapiją taikyti buvo labai rizikinga.Deja, pasirinkimo neturėjome.Ar tuo, ar kitu atveju galutinis rezultatas galėjo būti tas pats, bet taikant chemoterapiją galima tikėtis stebuklo.Po keletos neintensyvios chemoterapijos kursų, atsižvelgiant į ligonio būklę buvo pradėta taikyti šiek tiek agresyvesnė chemoterapija.Šiuo metu pasiekta ūminės formos remisija,paprastai tariant liga grįžo į lėtinę fazę.O statistiškai tai negalėjo būti, bet yra.Suprantu, kad bet kurią minutę visa tai gali pasikeisti, bet tokie dalykai priverčia tikėti stebuklais ir išmoko mėgautis šia akimirka.Suprantu, kad ši tema nėra susijusi su mano pasakojimu, bet noriu pasakyti, kad niekada nereikia nuleisti rankų ir prarasti vilties.Beje ,mūsų atveju,gydytojų nuveiktas milžiniškas darbas. Taipogi supratau, jog labai svarbu, kad ligonis, gydytojai ir artimieji turi būti viena komanda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rikara: 29 rugpjūčio 2009 - 11:11