Įkraunama...
Įkraunama...

Taupi taupuolė

Tęsiame temą toliau...

Taupom intensyviau biggrin.gif

user posted image

------------------------------------------------------------------------

Praeita tema http://www.supermama...?...0172&st=588
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meger: 26 rugpjūčio 2009 - 15:14
Na kas duos kokį nerealų taupymo metodą? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva R. @ 2009 08 27, 14:47)
Na kas duos kokį nerealų taupymo metodą?  bigsmile.gif


Davai damusame apie vejus kisioneje tema, tada bendru susitarimu cia ir susibegsime
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 27, 15:52)
Davai damusame apie vejus kisioneje tema, tada bendru susitarimu cia ir susibegsime


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Camea @ 2009 08 27, 18:56)
o man cukinijos, moliugai tai geris  wub.gif

dabar kai ju sezonas tai tik jas ir valgau  thumbup.gif



parašyk kaip ir su kuo jas valgai, jos ir nekoloringos visiškai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 08 27, 20:59)
parašyk kaip ir su kuo jas valgai, jos ir nekoloringos visiškai thumbup.gif


pvz toks troskinukas:

svoguna apkepti, ideti morkas supjaustytas juostelem, paskui farsa ar vistienos krutinele, po keliu minuciu cukinijas supjaustytas kubeliais + prieskoniai, taip troskinti 15-20min, galima dar ideti pora sausktu pomidoru padazo ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Camea @ 2009 08 27, 21:23)
pvz toks troskinukas:

svoguna apkepti, ideti morkas supjaustytas juostelem, paskui farsa ar vistienos krutinele, po keliu minuciu cukinijas supjaustytas kubeliais + prieskoniai, taip troskinti 15-20min, galima dar ideti pora sausktu pomidoru padazo  ax.gif


O is moliugu ka gaminat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 08 27, 19:23)
ojojoj blink.gif dabar visos kalbėt bijo, ar ką? g.gif

SilRa, galvoji kad po ryškaus posto diskusijos nurimo?

Aš jelapenus sudorojau, slogą pramušė, paverkiau truputį, bet garnyru MB rūpintis nereikės - jis jelapenus prie visko valgo thumbup.gif

Cukinijas pre bet kokio maisto patroškint galima. Šią savaitę buvau svečiuose, tai pavaišino kotletais su padažiuku, kuriame buvo morkos ir cukinijos. Visai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2009 08 27, 21:00)
O  is moliugu ka gaminat? smile.gif


Sveikos,
norėčiau ir aš prisijungti prie taupuolių.

Aš cukinijų ar moliūgų dedu į bulvių košę. Kai bulvės pusiau išverda, sudedu gabaliukais supjaustytą cukiniją. Išvirusias daržoves sutrinu, tada dedu tik sviesto, pieno jau nepilu, nes cukinijos ir taip paskystina kažkiek košę. Tokia švelsnesnė ir liesesnė bulvių košė išeina.

Dar verdu cukinijų ir pomidorų sriubą iš Sonatinos receptų.
Atsakyti
Sveikos,
man irgi pastaruoju metu laaabai aktualu taupymas.. blush2.gif
O del cukiniju tai labai megstu, jas paprasciausiai supjaustau griezineliais, apvolioju kiausinio plakinyje ir miltuose ir kepu..laabai skanu ir paprasta rolleyes.gif
Atsakyti
Apie cukinijas-darau tokius blynelius kartais,pacios teslos nedaug,bet "soti"-pora kiausiniu,grietines,vandens nepilu,jei per tirsta-biski pieno,ir stambiai tarkuotu cukiniju gal tris kart daugiau nei teslos,dar pridedu prieskoniniu zoleliu(daug) ,pasudau.Iskeptus geriausia su grietine valgyti,bet skanu ir taip essen.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 08 27, 21:59)
Apie cukinijas-darau tokius blynelius kartais,pacios teslos nedaug,bet "soti"-pora kiausiniu,grietines,vandens nepilu,jei per tirsta-biski pieno,ir stambiai tarkuotu cukiniju gal tris kart daugiau nei teslos,dar pridedu prieskoniniu zoleliu(daug) ,pasudau.Iskeptus geriausia su grietine valgyti,bet skanu ir taip essen.gif

Kažkokius panašius blynus grupiokė buvo į universitetą atsinešus tai tikrai skanu thumbup.gif
Atsakyti