Įkraunama...
Įkraunama...

Inglot

Naujame prekybos centre "Ozas" atsidarė dekoratyvinės kosmetikos parduotuvė "Inglot". Pasidomėjau, jog tai lenkų firma, gyvuojanti apie 20 metų, savo produktus dar pardavinėjanti Kanadoje, Australijoje, Anglijoje.


user posted image


Mane asmeniškai sužavėjo toks didelis tiek šešėlių, tiek nagų lakų, tiek blizgių ir lūpdažių spalvų pasirinkimas. Šešėliai ypač pigmentuoti. Visa produkcija sakyčiau net labai įkandamomis kainomis, todėl manau, lankysiuos joje dar ne kartą.
O ką jųs apie ją manot? Buvot? Patiko? Gal ką nusipirkot? Laukiam komentarų.
Atsakyti
mane taip pat nustebino kad uz tokia nedidele kaina galima gaut graziu, ir tarp kitko gerai laikanciu seseliu, kitko nebandziau, bet uzteko pamatyt tiek spalvu laku....blizgiu.... wub.gif moteru rojus biggrin.gif

idomu kaip blizgiai, ar graziai atrodo, ilgai laiko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 26 rugpjūčio 2009 - 23:09
Esu anksčiau pirkusi Lenkijoje tą kosmetiką. Labai geras nagų lakas, veido kreminė pudra, šešėliai. Spalvų pasirinkimas platus. Kas nepatiko - tai blastienų tušas.
Puiki kosmetika. Kokybė lenkia kainą thumbup.gif
Atsakyti
Apžavėjo mane šita parduotuvė smile.gif Tikrai labai jauki ir konsultantės merginos labai malonios ir draugiškos smile.gif Didelis pasirinkimas įvairios kosmetikos ir spalvyčių yra:) Ir pvz. akių šešėlių reikia ant teptuko brūkštelti labai nedaug, kad jie "matytųsi", žodžiu kokybiškai atrodo 4u.gif Man patiko, kad ten galima susirnkti sau paletę. Ir kainos ne kosminės. Jei gerai pamenu 3 spalvų akių šešėlių paletė kainuoja 27Lt.
Atsakyti
gaila neturi normalaus internetinio puslapio, su produktais išdėstytais ir spalvomis.
Atsakyti
Buvau sestadieni Oze ir negalejau neuzsukti i sia parduotuve,labai patiko byrus seseliai,analogas make up factory,tokie zerintys,super,atrodo lygiai taip pat kaip make up f.,tik kainos skirtumas thumbup.gif lenkiski 25lt o muf 65lt thumbup.gif dar patiko skaistalai,kiti seseliai thumbup.gif nieko dar nepirkau,bet butinai nupirksiu isbandyti thumbup.gif
Atsakyti
Inglot seseliai yra puikus, tikrai kokybe gerokai lenkia kaina thumbup.gif Taip pat turiu chameleonini blizgi lupoms, kuris turetu keisti spalva is rozines i oranzine, melsva ir zalsva, taciau mano didziam nusivylimui jis atrodo kaip paprastas persikiskai rausvas blizgis unsure.gif Siek tiek ne to is jo tikejausi. Visgi blizgis tepasi normaliai, vientisai, nera is tu, kur labai ilgai laikosi, nesausina lupu, nesusicepsi dienos begyje. Tikrai kokybe nebloga ax.gif Dar turiu meginukus kremines pudros ir makiazo bazes veidui, parasysiu atsiliepimus, kai ismeginsiu 4u.gif
Papildyta:
Visai neblogas Inglot Maltoje puslapis:
http://www.inglotmalta.com/

Turkiskas Inglot puslapis:
http://www.inglot.com.tr/




Atsakyti
Esu patenkinta turimais Inglot šepetėliais, ypač skirtu geliniui akių pravedimui thumbup.gif
Atrodo daugmaž taip:
user posted image
Labai labai patogu naudotis ir nubrėžti gražią liniją smile.gif Taip pat labai patinka ir pats gelinis akių pravedimas bigsmile.gif
Akių šešėlių pagrindas vis dėlto nepateisino mano lūkesčių, kadangi mano akių vokai linkę labai riebaluotis, šešėliai neišsilaiko verysad.gif Nors kai išmėginau ant mamos, jai laikėsi kuo puikiausiai smile.gif
Manau būsiu dažna šios parduotuvės lankytoja, nes noriu dar daug ką išmėginti blush2.gif
Atsakyti
As irgi pries savaite pirkau INGLOT seselius,uz 5 spalvytes sumokejau 40lt.Buvau nustebinta gan gera kokybe-nesubega,issilaiko visa diena.Gar siule seseliu pagrinda,bet ir be jo kuo puikiausiai laikosi.Gal zinot,kaip lupdaziai?Ar geri?Gal dar kam teko ir krempudras isbandyti?
Atsakyti
as irgi turbut patapau sios parduotuves fane smile.gif pirkau seselius, tai patiko ideja, kad palete susideliojau pati is tokiu spalvu, kokiu man reikia. pirkau ir sepeteli seseliams, tai patiko. kainos labai neblogos, kokybe irgi smile.gif
Atsakyti
buvau ir as uzsukus ten, tai klausiau dar ar duoda kokia nuolaida? tai pasake tik jei esat vizaziste, reikia atnesti irodanti dok. koki pvz. sertifikata ar diploma tada duoda 20 % nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodysiu manijakė, bet rodos radau "savo" kosmetikos firmą. Gal neiškart, bet greičiausiai keisiu savo dekoratyvinę vien ti į šitos firmos gaminius.. wub.gif Dar realiai tiek nedaug laiko praėjo nuo atidarymo, o aš jau vos ne pusę gaminių išpirkus. biggrin.gif Pasidalinsiu atsiliepimais. wink.gif

Turiu kreminę pudrą jaunai odai. Šiaip labai smagi, natūraliai atrodo, ypač man patinka, kad idealus atspalvis. Vienintelis minusas, kad ji per pusę dienos nuplaukia, nes mano oda stipriai riebaluojasi. Bet dienos bėgyj pataisius viskas ok. Kitą sykį bandysiu ką nors gal stipresnio.
Tiesa po to nusipirkau dar permatomą pagrindą, tai jis tikrai prailgina krempudros laiką, išskyrus nosies srityj. Bet smagus daiktas, nes išlygina odą..
Dar turiu highlight'erį. Va čia tai daiktas! wub.gif Atrodo panačiai kaip "Bodyshop'o" bangelės. Na, tiesiog nerealiai gražiai paskaistina veiduką. wub.gif
Apie šepėtėlius šnėkėjau šepetėlių temoj, bet jei trumpai - nerealu! Man jie labai labai patinka..
O linksmiausioji dalis ta, kad au turiu net tris paletes. Tiesa, viena su mama dalinuos, ji pasiėmė pudrą ir ružą sau, bet šešėlius aš irgi panaudoju. Tik šiadien nusipirkau šešėlių pagrindą (ne Inglot, o Lumene), tai žiūrėsim kaip su juo bus. Šiaip mano vokai irgi labai riebaluojasi, tai nei vieni šešėliai neišbūdavo tiek, kiek Inglot. Šitie atrodo kaip tik ką užtepti ant mano vokų apie pusė dienos. Na, mano mąstais tai yra pasiekimas. biggrin.gif Spalvos labai pigmentuotos, ryškios, tiesiog pasaka. thumbup.gif Labai labai juos mėgstu.
Padariau visuomenei naudingą darbelį ir nufotkinau, ką turiu, bei realias spalvas po to parodžiau.
Nelinkėčiau, bet būtų keista jei neatsirastų tokių manijakių, kaip aš.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti