Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinis vanduo - kokį geriat, pagal ką perkat?

Merginos,

labai idomi jusu nuomone - kaip daznai perkate mineralini vandeni, koki geriate, pagal ka renkates, megstat gazuota ar negazuota. Koki perkat vaikams, ar galbut is viso neperkate? Kada vartojate mineralini, su maistu, ar tik atsigaivinimui? Labai laukiu visu nuomoniu!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 09 kovo 2010 - 19:56
Labai patinka Vytautas, toks tikras atrodo pagal skoni rolleyes.gif dar Birute ir Darida(pastarasis jau ne toks, koks buvo nksciau). Na, ir be abejo, Borjomi, tik ji ne kasdienai g.gif
Atsakyti
Man "neptunas" skaniausias thumbup.gif
Atsakyti
beveik visiskai negeriu gazuoto, nebent labai retai kokio borjomi, nes skaiciau, kad labai sveika biggrin.gif o kasdien negazuota crystaline prancuziska, dar bonaqua skanus...o geriu ryte, pries pietus 4u.gif
Atsakyti
Skaniausias Margue gazuotas 4u.gif Patinka taip pat ir Neptūnas. 4u.gif Geriu laaabai daug ir kiekvieną dieną 4u.gif
Atsakyti
nesu didele mineralinio megeja, bet jei tektu pasirinkti, tai imciau silpnai gazuota, nes gaziuku nemegstu, o negazuotas man asocijuojasi su vandeniu is ciaupo... rolleyes.gif
Atsakyti
Man Vytautas skaniausias,geriu jo daug
Atsakyti
Man patys skaniausi: Vytautas ir Rasos silpnai gazuotas (nemegstu kai angliarūgštė graužia gerklę schmoll.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devintas dangus: 24 rugsėjo 2009 - 13:26
Mėgstu negazuotą "Tichės", lengvai gazuotą "Neptūną", "Vytautą". Geriu ir atsigaivinimui, ir šiaip, ir prie maisto smile.gif Paprastai namie visada būna mineralinio.
Atsakyti
Labiausiai tai gal vytauta. O siaip dar rasa patinka. Ir geriu dar negazuoto-neptuno.
Atsakyti
Dažniausiai geriu Vytautą, Birutę ir Rasą 4u.gif Ankščiau Darida patiko, bet dabar jau kažkaip ne ax.gif
Atsakyti
MES MINERALINĮ PERKAM KIEKVIENĄ DIENĄ IR TIK GAZUOTĄ smile.gif JEI JO NAMIE NĖRA, TAI JAU PAVOJUS lotuliukas.gif LABIAUSIAI MĖGSTAM VYTAUTĄ IR BIRUTĘ thumbup.gif
Atsakyti