Įkraunama...
Įkraunama...

Buteliukų sterilizatoriai

sveikos, ruosiuosi pirkti buteliuku sterilizatoriu ir nebezinau, kuris geresnis ir patogiau naudojamas- elektrinis ar tas, kuri reikia kisti i mikrobange? kaip su buteliukais-ar i kiekviena sterilizatoriu iinka bet kokie buteliukai ar reikia tureti tik tam sterilizatoriui tinkamus? zodziu- apsvieskit, kas jau turit patirties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2009 08 27, 22:37)
sveikos, ruosiuosi pirkti buteliuku sterilizatoriu ir nebezinau, kuris geresnis ir patogiau naudojamas- elektrinis ar tas, kuri reikia kisti i mikrobange? kaip su buteliukais-ar i kiekviena sterilizatoriu iinka bet kokie buteliukai ar reikia tureti tik tam sterilizatoriui tinkamus? zodziu- apsvieskit, kas jau turit patirties blush2.gif

Mano patirtis sako, kad apskritai nereik jokio sterilizatoriaus doh.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2009 08 27, 23:39)
Mano patirtis sako, kad apskritai nereik jokio sterilizatoriaus  doh.gif



O mano patirtis sako kad tai nebutinas, bet praverciantis dalykas 4u.gif
Atsakyti
o kurie patogesni-elektriniai ar kur kisami i mikrobangine?
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2009 08 28, 22:59)
o kurie patogesni-elektriniai ar kur kisami i mikrobangine?

aš galvoju,kad elektriniai geriau,pati tokį nusipirkau nesenai ,pravers tikrai biggrin.gif
Atsakyti
laukiam nuomoniu, kurie jums patogesni 4u.gif ar jiems tinka visokie buteliukai?
Atsakyti
Buteliukus privalu sterilizuoti iki vaikui sukanka 2men. o kam tau siandien leisti tokius pinigus? gal tu sekmingai maitinsi puse metu ir tau jo neprireiks? na jei pieno uztektu kokiems 3men visiskai pakanka kas savaite buteliukus pavirinti. Jei jau prades trukti pieno tada ir pagalvosi apie tai. ir tikrai nereikia pientraukiu is anksto ir buteliuku kolekcijos - uztenka vieno. Jei prisireiktu tai tikrai vyras sugebes nupirkti tk is anksto issistudijuok kokie tavo manymu geriausi
o del sterilizatoriaus - manau patogiau mikrobanginiai
Atsakyti
O as į karščiui atsparų indą įpildavau šlakelį vandens,sudėdavau buteliukus ir į mikrobangę ax.gif Še tau ir sterilizatorius tongue.gif
Atsakyti
... g.gif ...as irgi galvoju isigyti toki daikciuka, na jei jau ne nauja, tai bent naudota, vis pigiau butu, jei daug nenaudociau...is paradziu galvojau apie elektrini, bet dabar manau pirksiu skirta mikrobangem...zinoma galima ir virinti viska, bet su juo atrodo maziau problemu, viska pasovei ir laikyk nors visa diena steriliai iki kada tau prireiks, jei dangcio nenukeli, o su virinimu daugiau terlynes... tongue.gif
Atsakyti
nusprendziau visdelto pirkti elektrini ax.gif
Atsakyti
Man irgi labai aktualus klausymas,bet manau pirksiu elektrini,nes mikrobanges neturim,megstam svezu maista tai jau teks elektrini pikri,arciau sirdies Avent
Atsakyti