Įkraunama...
Įkraunama...

Ką sako mūsų vyrai

turbut tokiu, kuriu namai pilni kosmetikos yra dauguma. Visos megstam tureti penkis kremus kunui, tiek pat veidui ir dar pora desimciu kitom kuno dalim smile.gif ka jau kalbeti apie dekoratyvine blink.gif Ne cia neissiplesiu, juk pacios zinot, kaip ten buna mirksiukas.gif Taigi mane domina, ka sako jusu vyrishkiai, ar daznai burba, kad sandeliukas per didelis, kad riek gabaritus mazint, o gal yra tokiu, kurie padeda dar ir kosmetika issirinkti parduotuvej (maniskis toks tongue.gif)
Atsakyti
Mano vyras daznai man uzduoda klausima Ar tau to tikrai reikia? atsakymas dazniausiai buna Taip! biggrin.gif na dabar lig ir nusiraminau,bandau viska sunauduot,kad paskui vel visko prisipirkti tongue.gif Na siaip as pastebejau,kad buti graziai ir pasitikinciai savimi reikia nedaug bet kokybisku priemoniu g.gif
Atsakyti
maniskis naiviai tiki kad as viska naudoju ir jei yra vadinasi viso sito reikia... ax.gif
Atsakyti
maniskis kartais paburbia, kad ar tikrai reikia... ir dar papyksta, kad daug nenaudojamu doh.gif
Atsakyti
Maniškis tolerantiškai žiūri, na biški iš manęs pasijuokia, bet į kometikos parduotuves su manim eina, ypač jo pagalba praverčia uostant kvepalus, juk man svarbu, kad jam patiktų kvapas wub.gif Atrodo, kad jis supranta, kad man viso to nereikia, bet kažkaip atrodo, kad jam tas yra miela, moteriška ax.gif
Atsakyti
maniskis sako: reikia - pirk thumbup.gif bet kai pamato ka ir kokiais kiekiais perku blush2.gif bet ka padarysi man visada mazai,nors stovi nemazai nenaudojamu daiktu,o kas liecia lupu dazu ir blizgesiu patylesiu doh.gif bet vistiek noriu dar blush2.gif gal cia nepagydoma? blink.gif
Atsakyti
O maniskis kartais paburba, kad jo buteliukams nera vietos per manuosius, bet kad nepirkciau tai - niekada thumbup.gif Jei reikia - tai ir pirk. biggrin.gif
Atsakyti
Mano draugas tai paprastai nutyli, kai eilini karta prisiperku visokiu "butinu" grozio priemoniu... Nors kartais pasitikslina - ar tau tikrai to ir ano reikia? Po tokiu klausimu ir pati susimastau... Dabar stengiuos viska isbaigti, istustinti spinteles, nes jau neuzsidaro.... O po to pirksiu vel viska is naujo! biggrin.gif
Atsakyti
mano buteliukai turbut gerai isskirstyti po visokias spinteles, kur jis nelabai nosi kisa, tai jam jokiu klausimu del mano kosmetikos nekyla tongue.gif na po kosmetikos parduotuves tai jis kartu nevaiksto schmoll.gif ir apie kosmetika ne ka ismano, bet man gerai ir paciai vienai po kosmetikos parduotuves palakstyti, kai niekas nelydi, nepatarineja ir pinigu neskaiciuoja 4u.gif
Atsakyti
Absoliučiai nieko nesako. Koks jam skirtumas, kiek ir ko aš ten turiu. Jau kur kur, bet į kosmetiką jis tikrai nekiša nosies. Turi jis įdomesnės veiklos tongue.gif
Atsakyti
Maniškis tai laukia nesulaukia kada nusipirksim kosmetikos staliuką biggrin.gif Nes dabar visi tie 'buteliukai' stovi ant kompiuterio stalo, tai jam labai vis maišosi. Na būna kad neišsitenka ir uždedu ką nors ant klaviatūros arba šalia pelės padedu.. blush2.gif Jis net padėti man tvarkytis juos pasišovęs - vis nori į kokią dėžę viską sukišti biggrin.gif O aš sakau - ne, negalima, aš tai kasdien naudoju ax.gif O kai perku tai nieko nesako, tik tiek kad 'o, dar buteliukų parkeliauja' cool.gif
Atsakyti
mano vyras tai pasižiūrėjęs į tuos kiekius tik tiek tepasako-Tau tetrūksta kremo šiknos skylutei doh.gif nors šiaip stengiuosi nenaudojamos atsikratyti.. rolleyes.gif arba atiduodu kam nors arba šiukšlynei... doh.gif
Atsakyti