Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip save lepinat kasdien

QUOTE(RoyalBlue @ 2012 12 04, 21:32)
kekviena diena pasidazau , susisukuoju , net jai ir niekur neinu tiesiog man paciai patinka buti svariai bei patraukliai, nagiuku priauginimas (sutvarkymas)  , pedikiuras, depiliacija manau butina kekvienai merginai , o pasilepinimas gali buti : masazai ,spa , kaukes ir pan..  4u.gif

Pasirasau po kiekvienu zodziu smile.gif tik as jei niekur neinu nesidazau, leidziu veidui paiilseti biggrin.gif
Atsakyti
Dievinu įvairias kaukytes, tiek veido, tiek plaukų. Stengiuosi vos ne kiekvieną dieną jomis pasilepinti. Gal net nepavadinčiau to lepinimusi..Įpratau, ir, rodos, būtinybė čia blush2.gif
Dar kūno šveitimą atlieku kas antrą vakarą wub.gif Su ruduoju cukrumi, aliejumis, arba džiovintais kokosais wub.gif
Atsakyti
niekad nebandziau rudo cukraus sveiktiklio. kaip ji pasigaminti?
Atsakyti
QUOTE(sepultura @ 2013 01 29, 11:16)
niekad nebandziau rudo cukraus sveiktiklio. kaip ji pasigaminti?

Aš darau taip: rudas cukrus, mėgiamas aliejus, jei norisi- pridedu EA. Arba jei norisi dar stipresnio poveikio, pasidarau tokį: rudas cukrus + kava. Nerealiai gerai nušveičia odą mirksiukas.gif Visos proporcijos iš akies mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu uz patarima thumbup.gif
labai noriu isbandyti smile.gif
Atsakyti
Rudojo cukraus šveitiklį aš irgi pasidariau, labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
As taistengiuosi lepintis vakare, nes ryte man geriau ilgai pamiegoti, buna salta ir apie joki dusa ne galvoti nesinori. Aisku tai nera labai gerai bet ka padarysi.
Tai ka vakarais maudausi, po maudyniu tepuosi Germaine de capuccin stangrinanciu kūno kremu su vitaminu C, jis man toks gaivinantis visas ir tada jau pusnuoge vaiksciodama savim patenkinta bunu biggrin.gif
Karta per savaite butinai darausi kauke veidui, pora kartu per savaite kaukes plaukams.
Pavasariui artejant cello geli naudoju priesui celiulitui ivynioti, kad pamazetu. Na zodziu per diena gera valanda sau uztrunku, bet proceduroms, ne makiazui, nes saugau savo odele ir stengiuosi dazytis kuo reciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Austeya @ 2013 02 04, 09:51)
As taistengiuosi lepintis vakare, nes ryte man geriau ilgai pamiegoti, buna salta ir apie joki dusa ne galvoti nesinori. Aisku tai nera labai gerai bet ka padarysi.


kodėl tai nėra labai gerai?
Atsakyti
Aš visuomet sakiau, jog niekada nedarysiu mankštos namuose, nes tai tiesiog neįdomu ir niekaip negaliu priversti. Bet kažkas manyje įyko. Kažkoks lūžis - noras pradėti rūpintis savo kūnu. Tad didžiausias savęs palepinimas yra mankšta. Tas palepinimas yra labiau pirmiausia psichologinis, kad štai, aš ją padariau smile.gif o dar ir nauda fiziškai.
Atsakyti
QUOTE(Arguendo @ 2013 01 29, 13:59)
Aš darau taip: rudas cukrus, mėgiamas aliejus, jei norisi- pridedu EA. Arba jei norisi dar stipresnio poveikio, pasidarau tokį: rudas cukrus + kava. Nerealiai gerai nušveičia odą  mirksiukas.gif  Visos proporcijos iš akies  mirksiukas.gif

kadangi kava turi aliejaus savyje, tai reikia atsargiai, nes man labai uzkemsa visas poras unsure.gif
Atsakyti
Man savęs palepinimas - kaukės, tiek veidui, tiek plaukams, bet tokią prabangą (laiko atžvilgiu dažniausiai) leidžiu sau ne kiekvieną dieną. Jaučiuosi gerai ir kai rytais dažausi, vis tiek tokios minutės, kai galvoji apie save, kaip čia gražiau geriau save pateikti, kažkaip tada ne tik pati jaučiuosi susitvarkiusi, bet atrodo ir būsima diena turi būti gera, džiaugsminga. biggrin.gif
Atsakyti
Čia mano naujų metų pažadas sau - labiau rūpintis savimi 4u.gif niekada nebuvau iš tų, kurios skiria daug dėmesio išvaizdai, viskas ką darydavau buvo tik elementari higiena, o po vaikelio gimimo situacija dar labiau pablogėjo, vaikštau namie murzinais rūbais ir neplauta galva, po gimdymo liko keletas kilogramų, na ir visa kita... pradėjau pati sau nebepatikt, na o nauji metai puiki proga pradėti kažką naujo biggrin.gif taigi ėmiau rūpintis mityba, po truputį išgyvendinu "blogą" maistą, kasdien padarau nors poros minučių mankštelę, dušas ir galvos plovimas - vakare, kai užmiega vaikas, taip pat randu ir laisvą minutę kaukei/manikiūrui/depiliacijai/antakiams, o taip pat ir knygai ar serialui. Vėl jaučiuosi savimi patenkinta 4u.gif
Atsakyti