Įkraunama...
Įkraunama...

Daužo galvą

labutis smile.gif tuiu berniuka kuriam dabar 1mir 2men ir pastebejau kad jis dauzo savo gavyte ,jai kur netycia trikteli tada butinai tai dar pakartoja ir nesvarbu kad uzsigavo ant siena ar lova ,duris jis tai dar pakartoja ,bet aisku nestypriai ne iki teik kad pradetu verkti ,ar niekam daugiau taip nebuvo ir del ko taip gali daryt? g.gif
Atsakyti
Sveika, mano taip buvo) Nu bet man juokinga pasirode, dar pasakydavau, kad nu ka darai, gi popa tau, dabar kazkaip ziuriu jau nebesidauzo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo unija: 30 rugpjūčio 2009 - 21:51
Mum irgi taip buvo, del ko vaikai taip daro net nezinau, gal tiesiog is idomumo, juk naujas pojutis g.gif ,as irgi kiekviena karta pasakydavau kad nereikia taip daryt, bus popa
Atsakyti
Bando atkreipti dėmesį. Bet geriausia nekreipti dėmesio, kai daro kažką netinkamo, o dažniau pagirti, kai elgiasi gražiai.
Atsakyti
Mano sunus irgi gana daznai galvyte tai i duris atsisedes tranko, tai i siena ir t.t. Bet galbut, tai jiems naujas zaidimas smile.gif Jeigu skaudetu tai tikrai nesielgtu taip... tongue.gif As tiesiog ignoruoju toki jo veiksma... kelis kart padauzo ir nustoja wink.gif
Atsakyti
skaičiau, kad taip gali būti, kai vaikas nori miego.
kad dažniausiai taip daro berniukai.
ir įprastai patys šitą reikalą ir pamiršta.
Atsakyti
na dabar jau daug ramiau 4u.gif
Atsakyti
Manskis taip pat dauzydavo galvyte ir nesvarbu kur (siena, durys, spinta...), dazniausiau supykes, taip bandydavo atkreipti demesi, issireikalauti ko nori. Geriausias vaistas buvo ignoravimas, tiesiog nueini nuo jo ir "nematai" ka daro - labai greitai praejo tie oziukai ax.gif
Atsakyti
Maniskis taip pat padauzydavo- atkartodavo jei netycia uzsigaudavo. Labai panasu, kad tyrineja pojucius- nesvarbu malonus jie ar skaudus doh.gif

Paskutiniu metu supykes, negaves ko nori padauzo galva i grindis ar siena blink.gif kadangi atidziai seka mano reakcija, stengiuos jo veiksmus paverst nerezultatyviais, ty nekreipiu demesio cool.gif
Atsakyti
Maniskis irgi dauze, nestipriai ir neilgai ax.gif greitai toki uzsiemima pamirso ax.gif
Atsakyti
pastebejau kad jonukas dauzo galva supykes ar ko negaves ,bandau ignoruoti bet jam nesvarbu ,jai ko negauna taip ir duoda galva i grindis ar kur kitur doh.gif
Atsakyti
maniskis irgi seniau dauzydavo galva, kai ko nors negaudavo, arba virstadavo atbulas ant zemes. nu dabar taip nebedaro, dabar nauji veiksmai: gnybia arba musasi.
Atsakyti