Įkraunama...
Įkraunama...

Įaugę plaukeliai

Sena tema smile.gif

QUOTE(dilgelyt @ 2009 08 30, 22:26)
Man lygiai taspats... guzu, spuogu, puliniu.. nors pilinguoju kava su cinamonu (dezinfekuoja jis) arba pilingu su aha rugstimis(neva nusluoksniuoja oda) dezinfekciniais pirskalais papurskiu, tepu cinko oksido kremu, ir svarbiausia nematau nei ivneo iaugusio plaukelio,atrodo tie berimai seipsau, del sudirgintos odos atsiranda,nesvarbu kaip bedepiliuociau vaskais,kremais ,skutimais.


tai gal pirmiau reikėtų sudirgusios odos raminimu pasirūpinti? nes perskaičius atrodo, kad visais įmanomais būdais ją erzini unsure.gif
Atsakyti
nu va griztu prisiduot.
po triju metu depiliaciju vasku visiskai baisiai pasidare. per atostogas pasidariau depiliacija tokiam salone - labai patiko, pasitaike nereali kosmetologe ir tai buvo geriausia depiliacija kokia turejau, mazai skausmo, sake labai brangu vaska naudoja, kuris nesukimba su oda tik su plaukeliu tai skausmo maziau ir ilgai neeataugo ir oda nebuvo sudirgus. deja praejus dviem savaitems prasidejo kosmaras kokio net neisivaizdavau absoliuciai visi plaukuciai iki vieno iauge, ypac bikinio. doh.gif doh.gif doh.gif vaizdelis graudus, tiek kojos tiek bikinis istisine zaizda doh.gif tai kojos biski aprimo, tepiau kuo galejau, o bikinis nelabai. uzsirasiau pas dermatologa, kas bus tas bus, bandysiu lazerius, kad ir sviesus plaukas gal visu neisnaikins, gal nors kiek. o is to pykcio kojas nusiskutau, nors buvau grieztai nusistacus pries skutima.
sakau gal maziau iaugines.
be to vistiek skusti reiks pries lazeri.
tai bandziau paskutini menesi ta visu isgirta TEND SKIN man nieko absoliuciai nieko nepadejo, tik be proto issausino oda. be galo.
tai va.
tokie reikalai.
jau reik kazkokios pagalbos ieskot, nes liks cielas kunas randuotas !
[p.s. pazastims nieko g.gif ]
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2009 09 04, 19:22)
nu va griztu prisiduot.
po triju metu depiliaciju vasku visiskai baisiai pasidare. per atostogas pasidariau depiliacija tokiam salone -  labai patiko, pasitaike nereali kosmetologe ir tai buvo geriausia depiliacija kokia turejau, mazai skausmo, sake labai brangu vaska naudoja, kuris nesukimba su oda tik su plaukeliu tai skausmo maziau ir ilgai neeataugo ir oda nebuvo sudirgus. deja praejus dviem savaitems prasidejo kosmaras kokio net neisivaizdavau absoliuciai visi plaukuciai iki vieno iauge, ypac bikinio. doh.gif  doh.gif  doh.gif  vaizdelis graudus, tiek kojos tiek bikinis istisine zaizda doh.gif  tai kojos biski aprimo, tepiau kuo galejau, o bikinis nelabai. uzsirasiau pas dermatologa, kas bus tas bus, bandysiu lazerius, kad ir sviesus plaukas gal visu neisnaikins, gal nors kiek. o is to pykcio kojas nusiskutau, nors buvau grieztai nusistacus pries skutima.
sakau gal maziau iaugines.
be to vistiek skusti reiks pries lazeri.
tai bandziau paskutini menesi ta visu isgirta TEND SKIN man nieko absoliuciai nieko nepadejo, tik be proto issausino oda. be galo.
tai va.
tokie reikalai.
jau reik kazkokios pagalbos ieskot, nes liks cielas kunas randuotas !
[p.s.  pazastims nieko g.gif ]


Bandyk šveist, pylinguot nudepiliuotas vietas, po to patept kazkuo raminančiu dezinfekuojančiu. Pati turiu panašią bedą - įauga mat po vieną plauką ir tų žaizdelių niekaip neužgydysi sad.gif
Atsakyti
Tokia pat problema turejau ir as kai naudojau epiliatoriu doh.gif buvau nusipirkusi ir krema veet, bet dar blogiau man budavo, pulinuku padaugejo. tai pradejau tik skusti, vasara viena kart su vasku nusidepiliavau ir po geru daugiau nei 1,5 metu viskas susitvarke, nebeiauga plaukai ir zaizdos visos uzgijo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2009 09 04, 19:22)
nu va griztu prisiduot.
po triju metu depiliaciju vasku visiskai baisiai pasidare. per atostogas pasidariau depiliacija tokiam salone -  labai patiko, pasitaike nereali kosmetologe ir tai buvo geriausia depiliacija kokia turejau, mazai skausmo, sake labai brangu vaska naudoja, kuris nesukimba su oda tik su plaukeliu tai skausmo maziau ir ilgai neeataugo ir oda nebuvo sudirgus. deja praejus dviem savaitems prasidejo kosmaras kokio net neisivaizdavau absoliuciai visi plaukuciai iki vieno iauge, ypac bikinio. doh.gif  doh.gif  doh.gif  vaizdelis graudus, tiek kojos tiek bikinis istisine zaizda doh.gif  tai kojos biski aprimo, tepiau kuo galejau, o bikinis nelabai. uzsirasiau pas dermatologa, kas bus tas bus, bandysiu lazerius, kad ir sviesus plaukas gal visu neisnaikins, gal nors kiek. o is to pykcio kojas nusiskutau, nors buvau grieztai nusistacus pries skutima.
sakau gal maziau iaugines.
be to vistiek skusti reiks pries lazeri.
tai bandziau paskutini menesi ta visu isgirta TEND SKIN man nieko absoliuciai nieko nepadejo, tik be proto issausino oda. be galo.
tai va.
tokie reikalai.
jau reik kazkokios pagalbos ieskot, nes liks cielas kunas randuotas !
[p.s.  pazastims nieko g.gif ]


Jungiuosi ir aš. Man gyliai tas pats, jau nebežinau ką ir daryti, negaliu į savo kojas žiūrėti doh.gif verysad.gif

QUOTE(tequilla @ 2009 09 06, 20:30)
Bandyk šveist, pylinguot nudepiliuotas vietas, po to patept kazkuo raminančiu dezinfekuojančiu. Pati turiu panašią bedą - įauga mat po vieną plauką ir tų žaizdelių niekaip neužgydysi sad.gif


Patikėkit nepadeda doh.gif
Papildyta:
QUOTE(juzste @ 2009 10 13, 21:59)
Tokia pat problema turejau ir as kai naudojau epiliatoriu  doh.gif  buvau nusipirkusi ir krema veet, bet dar blogiau man budavo, pulinuku padaugejo. tai pradejau tik skusti, vasara viena kart su vasku nusidepiliavau ir po geru daugiau nei 1,5 metu viskas susitvarke, nebeiauga plaukai ir zaizdos visos uzgijo  smile.gif


Man kosmetologė sakė, kad pradėk skusti, o depiliuok vašku tik retkarčiais tada nustos įauginėti. Bet man po skutimo skauda ir kai jie pradeda augti toks jausmas, kad plėšo odą doh.gif atsiranda žaizdelės. Gal tai priklauso nuo skustuvo? Kokius jūs naudojate?
Atsakyti
QUOTE(V*i*k*a @ 2009 10 14, 09:59)
Man kosmetologė sakė, kad pradėk skusti, o depiliuok vašku tik retkarčiais tada nustos įauginėti. Bet man po skutimo skauda ir kai jie pradeda augti toks jausmas, kad plėšo odą  doh.gif atsiranda žaizdelės. Gal tai priklauso nuo skustuvo? Kokius jūs naudojate?


o jūs kokius naudojat?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 10 14, 11:08)
o jūs kokius naudojat?


Štai tokius:
user posted image
Atsakyti
aš tai kaupliuoju su ant Venus koto užmautu Mach3 vyrišku peiliuku biggrin.gif bet jį naudoju labai retai, paprastai kada užtingiu epiliatorium laiku nusiravėt blush2.gif
aišku, tokių bėdų kaip pas jus tai neturiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(V*i*k*a @ 2009 10 14, 11:25)
Štai tokius:
user posted image


as irgi tokius pacius smile.gif ir man susitvarke viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juzste @ 2009 10 14, 14:46)
as irgi tokius pacius  smile.gif  ir man susitvarke viskas  thumbup.gif


Tai jūs dabar kaip suprantu tik skutate g.gif ? Pradėsiu ir aš taip daryti, nes jau nebegaliu. Anksčiau tik kojų plaukeliai įaugdavo, o dabar ir bikinio doh.gif Baisu, negaliu žiūrėti.
Atsakyti
Taip, dabar tik skutu. Aisku is karto tos problemos nesibaigs, bet po metu tai jau turetu paisimatyti rezultatas, tik reikia kantrybes mirksiukas.gif

As ir manau kad pavyks, jei matysi kad nei truputi negereja, tai tada reik kazka kita daryt, manau cia kiekvienam asmeniskai, nes kai kuriom taip tik nuo skutimo iauga.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juzste @ 2009 10 15, 15:15)
As ir manau kad pavyks, jei matysi kad nei truputi negereja, tai tada reik kazka kita daryt, manau cia kiekvienam asmeniskai, nes kai kuriom taip tik nuo skutimo iauga..  smile.gif

aš ir dabar skutu, nes jau kokios baisios kojos buvo doh.gif
bet kas antrą dieną skust doh.gif vargas ir kai atauga ežys, tai taip nemalonu, o kur dar depiliatoriaus pinigai išleisti schmoll.gif
vienas vargas tom moterim
Atsakyti