Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytoja liepė duoti obuolio ir banano 2mėn.vaikui

Buvome pas vaikų gydytoja...Mums jau 2men. maitinu mišinukais...priaugome tik 600g,sakė jog mažai...ir liepė pradėt duoti obuolio ir banano...ar tai normalu?aš manau kad tikrai ne...nuo 3men. gal,bet ne nuo dviejų...Patarkit,nes nežinau ką daryti?Duoti ar ne? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pyngvin @ 2009 08 31, 11:47)
Buvome pas vaikų gydytoja...Mums jau 2men. maitinu mišinukais...priaugome tik 600g,sakė jog mažai...ir liepė pradėt duoti obuolio ir banano...ar tai normalu?aš manau kad tikrai ne...nuo 3men. gal,bet ne nuo dviejų...Patarkit,nes nežinau ką daryti?Duoti ar ne? verysad.gif

as tikrai neduociau, dar per mazas kleckius paskui supyks pilvelis. pakanka misinuko, nu nepasakyciau kad 600g mazai g.gif
Atsakyti
QUOTE(pyngvin @ 2009 08 31, 11:47)
Buvome pas vaikų gydytoja...Mums jau 2men. maitinu mišinukais...priaugome tik 600g,sakė jog mažai...ir liepė pradėt duoti obuolio ir banano...ar tai normalu?aš manau kad tikrai ne...nuo 3men. gal,bet ne nuo dviejų...Patarkit,nes nežinau ką daryti?Duoti ar ne? verysad.gif

Aisku, kad neduokit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pyngvin @ 2009 08 31, 11:47)
Buvome pas vaikų gydytoja...Mums jau 2men. maitinu mišinukais...priaugome tik 600g,sakė jog mažai...ir liepė pradėt duoti obuolio ir banano...ar tai normalu?aš manau kad tikrai ne...nuo 3men. gal,bet ne nuo dviejų...Patarkit,nes nežinau ką daryti?Duoti ar ne? verysad.gif

Ne.
Is kokiu dziungliu ta daktare?
600-normalu normaliausias svoris. Reiktu skambinti varpais tik tada, jei priaugtu vaikas per menesi 100-200gr.
Atsakyti
QUOTE(pyngvin @ 2009 08 31, 11:47)
Buvome pas vaikų gydytoja...Mums jau 2men. maitinu mišinukais...priaugome tik 600g,sakė jog mažai...ir liepė pradėt duoti obuolio ir banano...ar tai normalu?aš manau kad tikrai ne...nuo 3men. gal,bet ne nuo dviejų...Patarkit,nes nežinau ką daryti?Duoti ar ne? verysad.gif

Kaip suprantu, gydytoja rekomenduoja primaitinimą obuoliu ar bananu dėl nepakankamo svorio augimo. g.gif Tačiau vargu, ar norimas rezultatas gali būti pasiektas: 100 gr obuolio kalorijų vertė perpus mažesnė nei 100ml mišinuko. Bananas kaloringesnis vaisius, tačiau primaitinant po šaukštelį ar du, taip pat mažai naudingas.Taigi nauda- abejotina, o problemos dėl tokio ankstyvo primaitinimo visai realios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pyngvin @ 2009 08 31, 11:47)
Buvome pas vaikų gydytoja...Mums jau 2men. maitinu mišinukais...priaugome tik 600g,sakė jog mažai...ir liepė pradėt duoti obuolio ir banano...ar tai normalu?aš manau kad tikrai ne...nuo 3men. gal,bet ne nuo dviejų...Patarkit,nes nežinau ką daryti?Duoti ar ne? verysad.gif

neduokit. 600g nera mazai. kitokio maisto galima ragauti tik nuo 4 men. Siaip rekomenduoja tik MP ar misinuka iki 6 men. Bet, jei 4 men tikrai LABAI mazai svorio priauga, tada reik po biski ivedinet maisteli.
Maniske pvz obuoliu nemegsta. iskart biskiuka paeria
Atsakyti
tikrai, kur tokia "daktorka" ir radot. skubiai keiskit ja, nes nugydys vaika.
Atsakyti
Tikrai neduociau.Manau ta gydytoja is provincijos gilios.
Atsakyti
Seip gydytoja(Gražina Miliukiene) gan tokia gera,bet jau su savo tuo maistu kad jau duot tai nežinau...Tikrai dar neduosiu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(pyngvin @ 2009 09 06, 15:24)
Seip gydytoja(Gražina Miliukiene) gan tokia gera,bet jau su savo tuo maistu kad jau duot tai nežinau...Tikrai dar neduosiu... g.gif


Siulyciau dar menesiuka palaukti ir paziureti, kiek dabar priaugs. O nuo 3 men jau ir primaitinimas, reikalui esant, nebus baisus wink.gif
Atsakyti
Jau geriau gydytoja butu patarusi pakeisti misinuka..O gal geriau pakeisti gydytoja g.gif Arba daugiau pasiklausineti pacios gydytojos,kodel ji butent taip rekomenduoja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gluosneta @ 2009 09 06, 13:36)
Tikrai neduociau.Manau ta gydytoja is provincijos gilios.

Skirstote žmones pagal jų gyvenamą vietą? Jei jau iš provincijos, tai jau niekam tikęs? Visi gydytojai baigia tą patį universitetą, tik ne visi vienodai pasikrauna žinių.

O jei į temą, tai tikrai savo vaikui dar neduočiau papildomo maisto schmoll.gif 600g yra labai normalus prieaugis.
Atsakyti