Įkraunama...
Įkraunama...

Vakuuminis masažas

gal kuri isbandete vakumini masaza?zada labai daug,tik ar tiesa?butu labai gaila litu cry.gif
Atsakyti
Bandžiau preiš 3 metus. Efektas super (Babajano centre, Čiurlionio gatvėje).
Svoris sumažėjo nedaug, tačiau apimtys doh.gif

Sėkmingai nekito visus 3 metus iki nėštumo. Buvo 10 procedūrų kursas. Šiaip tikrai skausminga procedūra (esu kantri) bet reik žinoti, kad bus daug mėlynių, todėl reiktų vartoti Vit. C ar Rutinoscorbinum.

Galvojau, kad po gimdymo kartosiu šį kursą, bet užsispyriau pati pasiekti tokių pačių rezultatų ax.gif .

Juokavome, kad tai mankšta tinginiams: guli ir kenti kol tavo lašinukus drožia mirksiukas.gif
Atsakyti
aisku apimtys svarbu,bet labai pasistengus galima suliekneti,bet celiulitas cry.gif
po dvieju gimdymu ir sedejimo namie blink.gif . Tai va,idomu kaip tas masazas ji veikia g.gif
Atsakyti
Taigi jo ir nelieka, nes vakumas pagerina limfos tekėjimą, tuo pačiu aplinkiniuose audiniuose greičiau vyksta metaboliniai procesai (riebalinio audinio ląstelėse), padidėja raumenų tonusas, pagerėja kraujotaka raumenyse (tai reikalauja papildomų energetinių sąnaudų iš vietoje esančių resursų). Va ir tirpsta celiulitas. Tik skauda cry.gif . Nori būt graži greitai ir be pačios pastangų, tada verta pabandyti.
Atsakyti
As pati nebandziau,bet drauge daresi ta masaza.Tai visa paskui pavargusi pasidarai,o efektas tai buvo celiulitas sumazejo zenkliai,ir apimtys taip pat.Kursas 10kartu,o paskui reikia vis palaikyti tai i men nors karta reikia.Cia ji kaune ortopedinian daresi viso kuno 140lt vienas kartas o puse tai 80lt.Dar ji pirkosi krema toki saldanti jo kaina 200lt.siaip brangu,bet verta manau.
Atsakyti
jei ka domina,kaune,zalgirio sporto centre,vakuminis masazas 1k.-85lt./10k.-750lt!
tikriausiai pigiau nebuna.(cia viso kuno) thumbup.gif
Atsakyti
Bandžiau Natūraliosios medicinos centre Maironio g. Pusės kaina 80 lt doh.gif Tai apie 10 procedūrų net nesvajojau. Pasidariau gal 5? Labiausiai skaudėjo pirmą kartą, bet aš kantri, taigi greit pripratau. Po pirmo karto raumenukai jautėsi kaip po superinės treniruotės, askui irgi priprato... O rezultatas? Buvo, bet ne kažkoks stebuklingas. Apimtys sumažėjo kažkur 1 cm, (Na, vizualiai aš nieko stebuklingo neišvydau... ),oda sustangrėjo, bet kad visai išnyktų celiulitas, tai nepasakyčiau. O gal aš labai priekabi? Labai miela masažistė dirba, daug su ja kalbėjausi, tai pasakojo, kad rezultatas ir negali būti kažkos nerealus - 2-3 cm įprasta (bet čia juk thumbup.gif ), o maksimalus atvejis buvo net 10 per liemenį cm, bet čia buvo labai apkūni moteris ir ji laikėsi dietos.

Žodžiu, tai geras dalykas, jei turi kapšą pinigų. Nes pasidarius kursą, patartina paskui neapsileisti, o kartą - du per mėn. pasidartyti po procedūrą...
Atsakyti
tos apimtys man nera taip svarbu,aisku 10 like kg doh.gif ,bet tas celiulitas cry.gif ,atsirado po pirmo gimdymo,veliau prisiziurint truputi sumazejo,bet dabar atsirado dvigubai,o tuose bukletuose raso kad butent ji ir naikina,na gal nevisiskai,jei dar truputi fitness3.gif ,prisiziurejus mityba,gal sakau rezultatu sulaukciau g.gif , nors pinigeliu oi kaip gaila cry.gif ,bet ko nepadarysi del grozio nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NeriN: 18 spalio 2005 - 12:31
QUOTE(NeriN @ 2005 10 10, 16:24)
jei ka domina,kaune,zalgirio sporto centre,vakuminis masazas 1k.-85lt./10k.-750lt!
tikriausiai pigiau nebuna.(cia viso kuno)  thumbup.gif


Kaune yra ir pigiau-1val.-49 litai 4u.gif
aparatas STARVAC thumbup.gif
Atsakyti
o kur Vilniuj daro g.gif 4u.gif aisku butu gerai zinoti kur pigiausiai blush2.gif
Atsakyti
o kur cia kaune 49 lt. g.gif
cia irgi daro apie valanda,bet aparatas CELLU M6 KEYMODULE ,tai gal jie skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(NeriN @ 2005 10 25, 11:48)
o kur cia kaune 49 lt.  g.gif
cia irgi daro apie valanda,bet aparatas CELLU M6 KEYMODULE ,tai gal jie skiriasi?


nagi, tiksliai, įdomu, kur čia 49Lt g.gif
Aš ėjau ir einu Kaune, Ortopediniam. Galiu pasakyti, kad stebuklų nebūna, gal nebent pas ką didelis celiulitas g.gif . Nes šiaip tas masažas pagerina savijautą (jautiesi, kaip po treniruotės), gana nemalonus (bet jokių mėlynių pas mane niekada nebuvo), o kad jau ten kg kristų ar oda pasidarytų kažkokia stebuklinga, tai tikrai taip nėra. Pirmą kartą ėjau, kai laikiausi dietos, pagreitinti skysčių apykaitą (celiulito kol kas neturiu ax.gif ), todėl kiek nuo ko numečiau negaliu pasakyti. Gerai jaučiausi, oda pašvelnėjo, bet pastoviai tepiesi visokiais kremais smile.gif . O visa kita , manau, kad tik reklama. Dabar aš einu, kai man skauda nugarą, nes labai gerai, matyt, išjudina raumenis ir skausmai praeina rolleyes.gif šiaip jei turite lišnų pinigų, nueiti galima, smagu, malonu, gal kas vis į naudą, bet stebuklų tikrai nesitikėkite mirksiukas.gif
Atsakyti