Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas nėštumas jau 4

Laukiames pirmųjų

2009 m.

vai2lia – 24 m., Šiauliai, laukiamas rugsėjo 25 d.
Ruutta – 27 m., Vilnius, laukiamas lapkričio 9 d.
totti – 28 m., Molėtai, laukiamas lapkričio 11 d.
sorre – 20 m., Panevėžys, laukiamas gruodžio 18 d.
Astuliux1 – laukiamas gruodžio 19 d.
rabrasa – 24 m., Vilnius, laukiamas gruodžio 30d.


2010 m.

Kutveliukas – 20 m., Alytus, laukiamas sausio 6 d.
mazyyle – 24 m., Vilnius, laukiamas sausio 11 d.
aroonele – 21 m., Venta, laukiamas sausio 14 d.
Gabii__ - laukiamas sausio 21 d.
Rudaakė Saulėgrąža – 26 m., Mažeikiai, laukiamas sausio 25 d.
Apelsinka – 29 m., Kaunas, laukiamas vasario 23 d.
demonija – 23 m., Šiauliai, laukiamas kovo 1 d.
musiushka – 22 m., Panevėžys, laukiamas kovo 3 d.
LINUTE24 – 25 m., Kaunas, laukiamas kovo 5 d.
tirida – 26 m., Kaunas, laukiamas kovo 5 d.
Ieva 87 – 22 m., Pakruojis, laukiamas kovo 6 d.
milagrosa – 24 m., Jonava, laukiamas kovo 12 d.
juodoji_nasle – 32 m., Kaunas, laukiamas balandžio 10 d
MissChangy – 21 m., Alytus, laukiamas balandžio 17 d.



Atsakyti
labukas visoms wub.gif registruojuosi i naujus namucius, nes retokai uzsuku smile.gif
siandien paskutine darbo diena ir ryt dekretas thumbup.gif laaabau dziaugiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(totti @ 2009 09 02, 11:58)
labukas visoms  wub.gif  registruojuosi i naujus namucius, nes retokai uzsuku smile.gif
siandien paskutine darbo diena ir ryt dekretas  thumbup.gif  laaabau dziaugiuosi smile.gif

OHO kaip fainai tau 4u.gif Aš tai nuo spalio 1 išlekiu iš darbo doh.gif
Atsakyti
Na ka, nesuosi savo daiktelius i naujus namucius biggrin.gif tikiuosi ir situose prisijungs daug naujai iskeptu nestuke.gif
Atsakyti
Sveiki nauji namai 4u.gif
Atsakyti
Registruojuos ir aš smile.gif
Atsakyti
sveikutes wink.gif prisijungiu ir as prie jusu blush2.gif pagal viska ir as jau dekretinese, bet kai nedirbu ir tik studijuoju, man ju niekas neduoda g.gif
nemoku dar pridet juostu graziu apie savo nestuma unsure.gif
bet mum jau eina 31 savaite nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2lia @ 2009 09 03, 14:00)
na jau, nera ko bijoti 4u.gif  papasakok daugiau apie save  mirksiukas.gif mes labai smalsios blush2.gif  biggrin.gif


Man 26 metai, vilniete, kaip ir pas jus pirmas leliukas bus, pagyvenom sau 2 metus tai sugalvojom kad trecio nario reikia bigsmile.gif gimdymo data kovo 18 d. smile.gif man siaip irgi sonus karts nuo karto paskauda, tikiuosi cia raisciai tempesi, o siaip gine buvo prigasdinusi, nes kazkur 8 sav herpes ant lupos turejau, tai sake labai blogai blink.gif bet ligtais viskas gerai praejo, ligtais... nes echo nieks nedare, nes tipo nemokamas 1 priklauso, tai mastau kur cia nebrangiai mokamai nueiti del sventos ramybes ax.gif
P.S. aciu uz silta priemima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juditab @ 2009 09 03, 15:14)
sveikutes wink.gif prisijungiu ir as prie jusu blush2.gif  pagal viska ir as jau dekretinese, bet kai nedirbu ir tik studijuoju, man ju niekas neduoda g.gif
nemoku dar pridet juostu graziu apie savo nestuma unsure.gif
bet mum jau eina 31 savaite nestuke.gif  thumbup.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif gal jau zinai ka turesit? ax.gif
Atsakyti
Ir as registruojuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bagirrra @ 2009 09 03, 14:17)
Man 26 metai, vilniete, kaip ir pas jus pirmas leliukas bus, pagyvenom sau 2 metus tai sugalvojom kad trecio nario reikia  bigsmile.gif  gimdymo data kovo 18 d.  smile.gif man siaip irgi sonus karts nuo karto paskauda, tikiuosi cia raisciai tempesi, o siaip gine buvo prigasdinusi, nes kazkur 8 sav herpes ant lupos turejau, tai sake labai blogai  blink.gif  bet ligtais viskas gerai praejo, ligtais... nes echo nieks nedare, nes tipo nemokamas 1 priklauso, tai mastau kur cia nebrangiai mokamai nueiti del sventos ramybes  ax.gif
P.S. aciu uz silta  priemima  4u.gif


As irgi buvau herpes pasigavus 7 sav, bet gine tik pasake kad saugok save ir daugiau nesigaudyk situ. Nes man paauglystej daznai budavo, o cia buvo kelis metus nebuve, bet gryzau nuo juros ir tik is lektuvo islipau ir jauciu kad jau persti lupa, bet viskas gerai kol kas. o echo bet kurioj privacioj, o be to kad ir pas savo gine paprasyk kad nori ir gali susimoketi. Uz pinigus ten viska greit padaro mirksiukas.gif

Ale kaip siandien visos atsibudo biggrin.gif dvi dienas ramu buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apelsinka: 03 rugsėjo 2009 - 13:21
QUOTE(marytyy @ 2009 09 03, 09:54)
OHO kaip fainai tau  4u.gif  Aš tai nuo spalio 1 išlekiu iš darbo  doh.gif


Ir vel nauji namuciai, labai greitos mes 4u.gif
o as i dekretą tik nuo Kalėdu doh.gif labai norisi jau ilsetis ir issimiegoti ax.gif bet dar daug liko unsure.gif
Atsakyti