Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpdažiai

Laba,
kadangi jau kurį laiką pasigendu lūpdažių temos, manau, pats laikas tokią sukurti 4u.gif
Taigi, kokius lūpdažius mėgstate: matinius, blizgius, smarkiai drėkinančius, intensyvių ar pastelinių spalvų? Kokio gamintojo lūpdažiai jums patinka labiausiai? Kokie nepatiko ir kodėl?
Diskutuojam apie viską! gathering.gif
user posted image

*************************************************************************************




QUOTE(F_A @ 2009 11 07, 19:13)
Pildau sarasiuka 4u.gif

Nude atspalviu lupdaziu sarasas:

1) orange-peach nude:

*Dior Addict Ultra Nude #540 Stripped Orange;
*Chanel Rouge Allure #30 Rêve;
*MAC Lipstick in Freckletone;
*YSL Rouge Rouge Pure Shine #27 Natural Honey;
*Chanel Rouge Hydrabase #41 Sahara Beige;
*Bourjois, Pour La Vie, #44 Beige Eternel;
*YSL Rouge pure shine # 26 Natural beige;
*Revlon Super Lustrous Flashstone;
*Korres # 33 Nude.

2) beige nude:

*Dior Addict Ultra Nude #220 Skin Beige;
*MAC Lipstick in Jubelee;
*L’Oreal Star Secrets Aishwarya Beige;
*L’Oreal Made for Me Naturals #240 Dune (with a touch of gold);
*Lancôme Rouge Absolu #270 Ambre Cuir;
*Bourjois Pour La vie #43 Beige Chic
*Clinique Long Last Lipstick #03 Creamy Nude;
*Manhattan Minerals Lipstick #29N;
*Shu Uemura Rouge Unlimited # Dewy Beige (Limited Edition).

3) rosy-mauve nude:

*Dior Addict Ultra Nude #380 Undressed Mauve;
*L’Oreal Glam Shine Cream #100 Sweet Nude;
*Clinique Moisture Sheer Lipstick Sweet Violet;
*Lancôme Rouge Attraction #200 Beige Nude;
*Clinique Long Last Lipstick in Blushing Nude;
*MAC Lipstick in Hug Me;
*Guerlain KissKiss #669 Rosa shine;
*Chanel Rouge Allure #06 Silhouette;
*YSL Rouge Pure Shine The Naturals # 24 Rose Naturel;
*Guerlain KissKiss #669 Rosa Shine;
*Givenchy Rouge Interdit Shine #02 Nude Shine;
*Lancome color design #Pale lips;
*Dior Addict #219 Undressed pink.

4) brownish nude:

*Dior Addict Ultra Nude #520 Naked Brown;
*Shiseido 05 Macadamia Beige;
*Shiseido M3 Natural Brown (matte);
*Guerlain Divinora Matte #482;
*L’Oreal, Made for me Naturals collection, #231 Sepia/Silk;
*Dior Rouge #515;
*Chanel Rouge Hydrabase Nr. 126 Lily Beige;
*Make Up Forever #L 110;
*Shu Uemura Rouge Unlimited Creme Matte #BG 940M.

5) brown-grayish nude:

*Bourjois Lovely Rouge, #06 Praline Desiree;
*Lancome Rouge Absolu, Romance Satin (LE).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 03 vasario 2011 - 20:01
Labai reikalinga tema thumbup.gif

Man didziausias blogis yra apserknije lupdaziai - tikra pigiena dvelkia ir atrodo nekaip schmoll.gif Ir visiskai matiniai nepatinka. Dabar turiu Dior, Korres ir MAC lupdazius, tai man pirmoje vietoje Korres, nes drekina lupytes, graziai blizga (lyg blizgiu dar buut padengtas), maloniai tepasi, gerai laiko, o ir sudetis jo labai gera. Vienintelis minusas yra spalvu pasirinkimas. Antroj vietoj Dior, nes spalvos labai grazios, gerai tepasi, nesausina lupu. O MAC spalvu pasirinkimas didziulis, gerai islieka ant lupu, bet sausiausias is visu turimu.
Atsakyti
Kolkas man geriausi Guerlain ir Shu Uemura lupdaziai. Jie minksti, nesausina lupu, gerai laikosi. Tiesa, kartais Guerlain lupdaziai "susicepsi". Neseniai atradau, kad man labai tinka ir patinka Givenchy lupdaziukai. Reiktu pasitikslint, kokia ten kolekcija, taciau dezutes juodos su bantuku ant galo rolleyes.gif
Taip pat turiu isigijus naujaji EL Double wear stay in place lupdazi, spalva Stay Mauve. Spalva gana matine, taciau laikosi ir atrodo idealiai! Jei ir nusivalgo kazkiek dienos begyje, tai tikrai neatrodo baisiai. Pacio lupdazio konsistencija kremine, riebi, dar kas patiko, kad galima drasiai naudot ir be piestuko - man i rauksleles lupu nesubega thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 03 rugsėjo 2009 - 15:04
Labiausiai patiko sie
Loreal Colour Juice
user posted image
Clinique Long Last Soft Matte
user posted image
Dior Addict
user posted image

Loreal ir Dior patinka del dregnumo wub.gif Clinique labai ilgai islieka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 09 03, 16:26)
Labiausiai patiko sie
Loreal Colour Juice
https://www.smartpop...elds__35486.jpg

man irgi šitie labiausiai patiko, bet nebematau jų parduotuvėse verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 09 03, 16:26)
Labiausiai patiko sie

Clinique Long Last Soft Matte
http://www.thedailyg...Lpstck08-lg.jpg

Loreal ir Dior patinka del dregnumo wub.gif  Clinique labai ilgai islieka  thumbup.gif

man taip pat geriausi Clinique, grazios spalvos,ir ilgai islieka. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dar pamirsau paminet Tarte lupdazi savo kolekcijoje - sudetis labai gera, bet tepasi man neitin smagiai (ypac jei lupytes suasenes, tai nelygiai uzsitepa).

QUOTE(F_A @ 2009 09 03, 16:03)


Guerlain bandzius, tai man spalva nepatiko, bet kaip lupdazis patiko. O kitos kazkaip ir neisigijau. Shu Uemura irgi tik viena esu bandzius, kuris nepatiko - jau nebepamenu kodle, bet atrodo negraziai tepesi. Givenchy nepasilikau del spalvos ir dle to, kad nelabai graziai tepesi (bet jis buvo su tokiais smulkiais blizguciais jame) - cia buvo toks apserksnijes rozinis (su bantuku gale). O Estee Lauder man geri viskuo, isskyrus tuo, kad kiek pasausina lupas.
Atsakyti
QUOTE(KRISTELA @ 2009 09 04, 13:14)
Dekui, F_A uz tema, tikrai jau seniai tokios reikejo 4u.gif

O as lyg tycia, ka tik pasiukslinau blizgiu tema postu apie lupdazius doh.gif na, bet nuo siol tokie postai bus cia pioneer.gif

Na tai papasakok, koki ten lupdazi isigyjai rolleyes.gif Gal foto, kaip ant lupu atrodo, imest galetum? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2009 09 04, 14:45)
Na tai papasakok, koki ten lupdazi isigyjai rolleyes.gif Gal foto, kaip ant lupu atrodo, imest galetum? ax.gif


SHISEIDO Perfect Rouge BE208 wub.gif
user posted image
labai patiko jo spalva, atrodo visiskai naturaliai, pablyskina lupas, bet kartu ir turi skaistumo. O ir patys Perfect Rouge lupdaziukai labai malonus lupoms, patiks norincioms kreminio lupdazio, drekinimo ir intensyvios spalvos mirksiukas.gif

O cia realios foto:
user posted image
user posted image

foto prie skirtingo apsvietimo, todel ir atspalviai kiek skiriasi (nors abi darytos dienos sviesoje, gal i seselius fotoaparatas sureagavo kitaip g.gif ), realiai spalva artimesne antrai foto.
Atsakyti
KRISTELA, antroj foto atrodo super! bigsmile.gif Kaip laikosi?Ar daznai atnaujint reik?

O dabar visos begtute i Vilniaus Akropolio Kristiana megint Smashbox lupdaziu ir rasyt cia atsiliepimu bigsmile.gif Kiek ant rankos pasitepliojau, kazkokiu idomesniu sau spalvu neradau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 04 rugsėjo 2009 - 21:39
man labai graži čia lupų spalva wub.gif tokia švelni koralinė,gal esat atradusios panašią spalva?


user posted image





domintų ne itin brangūs, kažkaip ant lūpdažių neišlaidauju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2009 09 05, 01:34)
man labai graži čia lupų  spalva  wub.gif  tokia švelni koralinė,gal esat atradusios panašią spalva?


Turiu labai panasia spalva, lupdazis GIVENCHY LIP LIP LIP spalva holiday coral bigsmile.gif
Atsakyti