Įkraunama...
Įkraunama...

Nesulaukiančioms gandro

tai todėl, kad asmeniškai man 'nemalonu, nepatinka' įlįsti į temas, kur merginos diskutuoja - pastoti prieš ar po vestuvių, ar džiugiai praneša, kad pavyko po 2-ro bandymo, kai mūsų pastangų stažas gerokai didesnis ir nevaisingumo problemų iš tiesų yra. tačiau tokių temų negaliu išvengti, nes jos yra bendram forume, o iš temos pavadinimo kartais sunku atspėti, apie ką eis kalba g.gif

cool.gif
Atsakyti
Rimanta, turbut pritariu tau. nes ir save pagaunu susierzinus, kai cia diskutuojama apie vaiku vardus ir ttt. ir man atrodo pagrindinis mini forumas gavosi dirbtinio apvaisinimo temoje.
Atsakyti
Tikrai geras pasiulymas. Manau ten kai kurios is musu tame forume visos temos butu aktualios. pasijustume tokios artimos su savo bedom
As uz
Atsakyti
Na ir as prie jusu prisidedu smile.gif, atai jau nebesusigaudau tu temu begalybeje.
Atsakyti
Nepabekit sad.gif sad.gif sad.gif Va as kaip ir nei prie tu nei prie tu, pastojau greit ale kas is to, dabar sekancio pastojimo baigti irgi kaip ir zinau, tai ir kas is to mano pastojimo g.gif sad.gif O jus mergaites tiek daug visko zinote, ir jauciuosi su jumis kaip su likimo draugemis nors mano problemos ir mazesnes gal....( gal veliau pasirodys, kad ir ne) nu zodziu, nzn sad.gif

Gal ir ne i tema as cia :)Bet siaip tai be rysio, kad praktiskai tos pacios mintys issisklaide po tiek daug temu ohmy.gif Anksciau budavo aisku"dirbtinis apvaisinimas" "planuojame vaikeli" ir nesivystantis nestumas" O dabar variaciju tema "planuojame vaikeli " visa kruva g.gif apsunkina skaityma sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriu buti mama!: 08 balandžio 2004 - 15:56
Na, mane nestipriai erzina tokių postų buvimas, gal tik erzina tai, kad tai dažniausiai rašoma labai jau jaunų mergaičių ir dažnai pakankamai naiviai ir kvailai...Ko gero tik tai ir kelia susierzinimą, bet čia kaip visai neseniai per laidą "Be pykčio" apie save sakė Ramanauskas Greitai (tinka ir man) tai greičiau asmeninė mano problema - negaliu pakęsti agresyvaus kvailumo...
O šiaip aš, aišku už, galbūt išvengtume pamokymų iš sveikų ir nėščių apie blogą karmą, priekaištų, kad mums "važiuoja stogai", kad mes maniakės, kad nepaklūstam Dievo valiai, kad turim įsivaikinti ir panašiai...
Galbūt labiau galėtume sisteminti savo bėdas. Vat man kilo mintis užvesti atskiras temas tarkim, kur būtų mūsų ligos istorijos - juk pasimeti su laiku kas kam yra, o perklausti irgi nelabai smagu - nesinori pasirodyti netaktiškai...
Galėtų būti atskira tema pavadinimu "stimuliacija", kur rašytų tos, kurios tuo metu yra stimuliuojamos - būtų paprasčiau už jas "sirgti" ir pan.
Idėja gera thumbup.gif
Atsakyti
Prisiregistruoju rolleyes.gif
Atsakyti
Manau,kad būtų neblogai. thumbup.gif Manau,tai turėtume padaryti ne dėl to ,kad mus erzina ,užgauna kai kurie pasisakymai,bet būtent dėl aiškumo.Ir kitos turėtų mus suprasti.
Iš tikrųjų juk akivaizdu ,kad mes pirmiausiai sekam istorijas tų ,kurios turi panašių bėdų.O tokioj gausybėj viskas pasimeta.
Noriu būti mama,manau ,kad nesukurtume slaptos sektos ir nesam tokios baisios,kad nepriimtume.
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 04 08, 13:54)
Galbūt labiau galėtume sisteminti savo bėdas. Vat man kilo mintis užvesti atskiras temas tarkim, kur būtų mūsų ligos istorijos - juk pasimeti su laiku kas kam yra, o perklausti irgi nelabai smagu - nesinori pasirodyti netaktiškai...
Galėtų būti atskira tema pavadinimu "stimuliacija", kur rašytų tos, kurios tuo metu yra stimuliuojamos - būtų paprasčiau už jas "sirgti" ir pan.
Idėja gera thumbup.gif

Pritariu.Nes tarp gausybės informacijos dažniausiai to,ko reikia ir nesurandi..
O kur dar "prašalaičių" komentarai ne "į temą" g.gif , po to bereikalingos diskusijos-o kartais ir piktumai...
Manau,kiekvienam-savo.Dabar mums aktualiausia-kaip?kada? nestuke.gif .
Atsakyti
koki pavadinima siulote? smile.gif
ir gal apibrezima prie jo, kad aprasyti, kad cia skyrelis toms, kurios nepastoja kazkiek laiko.
Pagalvokte, parasyktie, padarysiu. wink.gif
Atsakyti
as UZ! sutinku ir prisijungiu!
Atsakyti
QUOTE (LINCE @ 2004 04 08, 14:10)
Manau,tai turėtume padaryti ne dėl to ,kad mus erzina ,užgauna kai kurie pasisakymai,bet būtent dėl aiškumo.Ir kitos turėtų mus suprasti.

Sutinku 100 proc. Ir manau, kad tai supras dauguma šio forumo dalyvių.
Atsakyti