Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai-II

Labuka, mergaites gal susiduret su piktom tetom iš darbo biržos? Ir aš šiandien užsiregistravau joje blush2.gif , noriu pasimokyt apskaitininke, bet tos tetos man kad mažas finansavimas, tavo profesija paklausi. Tai ne gi jei baigus vireja ir pardavėja tai ir turiu ja dirbt visą gyvenimą g.gif smile.gif .Kaip man įsiprašyt į tuos kursus? unsure.gif gal kas patartumet? blush2.gif
Atsakyti
As taip pat laukiu apskaitos kursu jau nuo spalio men. vis zadejo ,zadejo, bet taip ir nieko negaunu iki siol. Pasirodo , kad valstybe teispirko 100 vietu ir tai pirmumo eile tik jaunimui iki 24 metu .(cia Klaipedoje)
Bet ir vel zadejo , kad dabar vyriausybe is ES fondu nupirks kursus .Tai va vis sedziu , laukiu ir tikiuosi. Kada sulauksiu? nezinau g.gif
Atsakyti
Aš vis dar laukiu . vėl žadėjo biggrin.gif
Atsakyti
Tik kažin ar po tu kursų pavyks darbą gauti? rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=ladana,2008 04 05, 16:05]
l. Pasirodo , kad valstybe teispirko 100 vietu ir tai pirmumo eile tik jaunimui iki 24 metu
Aha pirmenybe iki 24 m.,kokia ten pirmenybe ,as stoviu birzoje apie metus irgi norejau apskaitininku kursus lankyti, tai irgi sake kad paklausus kursai ir vietu nera,tai po 8 men. gavau kompiuteriu kursus ir tai buvo paskutiniai kursai, nes jau nebe finansuoja. Tai kai lankiau kompiuteriu kursus buvo moteriskiu virs 50 m.,vienai 56m. Viena moteris 52m.per 7men. stovedama birzoje baige dvejus kursus,ir kur cia pirmenybe iki 24m. tarp kitko tokiu pas mus kursuose ir nebuvo, jauniausiems apie trisdesimt.(cia Kaune),ir is vis neaisku kaip tuos kursus skirsto. g.gif
Atsakyti
Jie rėkia,šaukia,bet patys taip daro,kad moteriai virš 50 tik nusišaut ir belieka....ne kursų jai,nei darbo protest.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2008 05 13, 18:36)
Jie rėkia,šaukia,bet patys taip daro,kad moteriai virš 50 tik nusišaut ir belieka....ne kursų jai,nei darbo  protest.gif

Aš šiandien buvau Darbo biržoj, atsižymėjau biggrin.gif , o gegužės pabaigoj dalyvausiu atrankoje į apskaitininkės kursus. Sakė kad didelis konkursas net penki į vieną vietą g.gif . Reik kažkokį testą spręst g.gif . Gal kam teko sutikt kokių testų blush2.gif ?, norėčiau pasiruošti egzaminui blink.gif ax.gif
Atsakyti
Aš nedalyvavus,bet galvoju,kad gali būti kokie,kad matytų jog gaudaisi...pvz,kas yra pajamos,išlaidos,pelnas,pelno mokestis.Galėtum pati pasidomėti,kad įrodytum,kad į tave verta investuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Laikiau tuos testus.
Nieko sudetingo , jei matematikoj gaudais.
Reikejo uzbaigti skaiciu sekas , zodiniai uzdaviniai ir galvosūkiai. Nesunkūs.
O kursų vis dar laukiu, ryt einu atsizymėti , matysim ka pasakys.
Atsakyti
QUOTE(ladana @ 2008 05 14, 19:53)
Laikiau tuos testus.
Nieko sudetingo , jei matematikoj gaudais.
Reikejo uzbaigti skaiciu sekas , zodiniai uzdaviniai ir galvosūkiai. Nesunkūs.
O kursų vis dar laukiu, ryt einu atsizymėti , matysim ka pasakys.

Na Ladana kaip tau sekės šiandien? Ką naujo, gero sužinojai? O testų nera kur internete? Kažkaip nepasitikiu savim blush2.gif , senokai matematika sprendžiau g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eeidule: 15 gegužės 2008 - 17:14
Liepe dar palaukti iki sio menesio pabaigos. Gal bus , o gal ir ne g.gif . Nors birzoj pazįstamu turiu, bet vis dar laukiu ir viliuosi. Sako sįmet valstybe neturi lesu daugeliui kursams. blush2.gif
Isnarsiau visa interneta , bet kazkaip tokiu uzduociu neradau., na nebent skaiciu sekas. cia googlej paieskok eeidule ismes visokiausiu testu.
O zodiniai tai nelabai sunkus, gal 4-5-6 klases uzdavinukai ir galvosukiai.
Atsakyti
Nu laikiau šiandien testus schmoll.gif , ajatau uždaviniai su procentais, tai nežinau kaip čia man pasiseks g.gif . atsakymai tik kitą savaitę blink.gif . laukiu vel su nerimu g.gif
Atsakyti