Įkraunama...
Įkraunama...

depresija ir vaikelis

Nuo pat paauglystes esu linkusi i depresija, pries pastojant gydziausi ja trejus metus. Dabar po truputi nutraukineju vaistu vartojima. Nerimauju ar nepaveldes mano jautrumo ir pesimizmo vaikelis, ar depresija persiduoda. aciu
Atsakyti
Nieko tu nemanik ir is vis maziau uzdaviniek sau filosofinius klausimus. Va kai pas mane gime vaikas tai irgi depresodavau ir dar tas,geru pazistamu, prikabevimas mane is vis nuvare i pragara. Ir su viru reikalai suprastiejo. Atrode kad niekas manes nesupranta. O poto ismeciau sita visa suda ir viskas praejo. Tai kad viskas bus gerai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad vaikai dazniausiai norom nenorom perima is tevu elgesio modelius - taigi, jeigu vaikas daznai matys tave (ar/ir tavo vyra) depresuojancius, tai jis perims tas pesimistines mintis ir taip pat bus linkes i depresijas. O jei jis matys optimistinius besisypsancius veidus, tai jis irgi mastys pozityviai (bent jau didesne tikimybe, kad taip ir bus). Taigi, auksciau nosi, daugiau valgyk bananu ir stenkis optimistiskai ziureti i ateiti. biggrin.gif
Atsakyti
Jautrumą galima pveldėti, o galima ir ne (gal vaikas atsigims į labai stabilų senelį smile.gif ). Tačiau būti jautriam dar nereiškia sirgti depresija. Manau, kad šiuo atveju jūsų padėtis palanki tuo, kad puikiai žinote visus povandeninius akmenis ir laiku galėsite padėti vaikui, jei jis susidurs su sunkumais (o susiduria visi - toks gyvenimas). Juk niekas geriau už jus nepastebės bblogos nuotaikos, nusivylimo ir tt . O svarbiausia - jūs žinote, kad iš visų blogų situacijų galima išeiti (ir kaip išeiti) Todėl jūsų vaikelis turi visas galimybes augti sveikas ir laimingas. Su tuo jus ir sveikinu! thumbup.gif
Atsakyti